Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?



saxifraga - (18) - 60.162 (?)
1.3.2013 19:43

Také jsem si objednala 12.2.2013 semínka z tohoto obchodu a odpověď, že jsou semínka připravena a že má provést platbu, přišla až 22.2.2013. Zaplatila jsem přes PAYPAL a 27.2.2013 jsem měla semínka doma. Mail s oznámením skončil ve spamech, je třeba dávat pozor. Ale jinak spokojenost.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
Jarik - (40) - 6.227 (?), 14.2.2013 14:03

Dobrý den. Prosím o pomoc.

V pondělí 11.2. jsem v obchodě seemnemaailm.ee objednal semena rajčat. Zaregistroval jsem se a prošel celou objednávkou dle pokynů. Na konci objednávky jsem zvolil první možnost platby PayPal (v systému PayPal mám účet). Objednávku jsem potvrdil a odeslal. Nikde mě to nepřesměrovalo na platbu. Byl mi doručen email s potvrzením objednávky a součtem částky za objednávku+poštovné (to uvedené není). Na konci meilu je uvedeno, že se mi v nejbližší budoucnosti ozvou na meil. Čekal jsem nějaký odkaz pro přesměrování na platbu, ale nic. Objednávka v obchodě svítí zeleně. Čekám už od pondělí ale stále nevím jestli jsem postupoval správně. Během objednávání jsem odkaz na platbu nikde neviděl, tak nevím co s tím dál.

Mohl by mi prosím někdo poradit, díky.

Jarik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Zdenci - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 245.32 (?), 14.2.2013 14:14

Jestli to bude probíhat jako u mne, tak až v tom e-mailu co Vám teprv přijde bude adresa na kterou přes PayPal provedete platbu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Melisa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (300) - 176.1 (?), 14.2.2013 16:23

Koukněte, jestli vám něco nepřišlo do SPAMu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 14.2.2013 16:52

Přihlásíte se na svůj účet Pay Pal a odklepnete "Send money", jako příjemce zadáte tu mejlovou adresu kterou máte uvedenu u položky PayPal ve faktuře (ageeta@seemnemaailm.ee),

a dále částku v euro (pozor, jako desetinná čárka je tečka). Dále tlačítko pro pokračování "Continue"...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
saxifraga - (18) - 60.162 (?), 1.3.2013 19:43

Také jsem si objednala 12.2.2013 semínka z tohoto obchodu a odpověď, že jsou semínka připravena a že má provést platbu, přišla až 22.2.2013. Zaplatila jsem přes PAYPAL a 27.2.2013 jsem měla semínka doma. Mail s oznámením skončil ve spamech, je třeba dávat pozor. Ale jinak spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Bláža - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (169) - 14.13 (?), 14.2.2013 17:32

Já finik želtyj, tomatobery, green zebra (koukala jsem, že je začalo prodávat i Semo, huráá, rozhodně doporučuji!) Stupické polní rané a dle místních doporučení zkusím i bejbina. Docela ráda bych i nějaké masité, na omáčky, nenašla jsem ale zatím odrůdu terá by se tady (v Praze) dala s úspěchem pěstovat.  Případně prosím o radu. To je vše, nemám farmu a už tak mám podezření že je budu rozdávat :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 217.13 (?), 7.4.2013 23:02

Mám dotaz, odrůda rajčete Currant at červené nebo žluté, je to identická rostlina s tek zvaným divokým rajčetem nebo ne.Dá se někde Currant pořídit trochu se zárukou, nemám v tomto důvěru v aukro.Viděl jsem nabízet i Currant yellow s označením F1,což bude asi blbost.

Děkuji za odpověd Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 8.4.2013 15:55

já mám Golden Curant starou odrůdu/ sehnanou přes Gengel, tj něco jako genobanka starých plodin/,ale taky sem viděla něco podobného v F1,ale to je jen něco podobného, asi jako tak, když chováte slepičky vlašky koroptví originál plemeno, ale můžete i koupit hybrid z drůbežárny, podobný Dominant koroptví, je to podobné a přece není...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Schrajerka - (26) - 32.67 (?), 17.2.2013 15:35

Já letos vše pěstují poprvé.. Zkusím-

Titan, Salus,Stupické skleníkové, Bejbíno a Cherrola

snad se mi vyvedou..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Melisa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (300) - 152.25 (?), 28.2.2013 9:49
Prosímvás, jak velké je rajče Cherrola? Myslím jak rostlinu, tak plody. Dík
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika