Příspěvky uživatele - Bláža

Co to je?, 7.7.2023 Obsahuje fotku
Myslela jsem, že pěstují mochyně peruánské narostlo mi ale tohle. Jinak rostlina vypadá stejně jako mochyně. Co to je?
Sylvia višeň?, 20.3.2022
Dobrý den, vydal asjem se včera do spolehlivého zahradnictví, že chci na zahradu višeň, nic velkého, trochu na snězení ale hlavně na sušení, marmeládu a mražení. Prodali mi proutek s názvem Sylvia, prý kříženec třešně a višně. Prý vynikající... celý příspěvek >
Jak udržet vlhkost v půdě, 18.2.2021
Tazarelka má obrovskýho kocoura a malyho psa co miluje chytat myši a podobnou havěť. Hlodavci ji netrápí ani trochu. Trápí ji jak udržet vlhkost v něčem, co se horkem velmi výrazně zahřeje. Mulc je sám o sobě málo (I když super tip). Dotaz byl,... celý příspěvek >
Jalapeňo nepálí, 18.2.2021
Já používám chilli opravdu hodně. Chtěla bych ale jalapeňo a vlastní protože koupené jsou šíleně drahé. Ale i ty znám a ty moje fakt nepálí, takže něco musí být špatně.
Jak udržet vlhkost v půdě, 18.2.2021
Dobrý den, u domu mám betonové květináče (ve skutečnosti je to ztracené bednění) v kterých jsem měla loni měsíční jahudky a pnoucí fazole. Náramně se jim dařilo az do období veder a dovolených. Potřebovala bych něčím zvýšit udržitelnost vody.... celý příspěvek >
Jalapeňo nepálí, 18.2.2021
Dobrý den, už dvakrát jsem koupila semínka jalapeňo, vypestuji na záhonu nádherné rostliny plné plodů. Bohužel ale skoro vůbec nepálí. Používáme já do salátů jako papriky. Chtěla bych aby pálily jako ty kupované. Co dělám špatně?
Angrešt jakoby spálený od slunka, 27.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám asi 6 let dva angrešty, jsou hned vedle sebe. \Jeden je nádherný a krásně plodí. Druhý na jaře vždy obrazí, vykvete, nasadí slody a pak začne být jakoby spálený od slunka. Postupně plody z velké části shodí, ty co zůstanou jsou malé a... celý příspěvek >
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 27.6.2020
Dobrý den, tak jsem se pro samou snahu nakonec nezmohla na nic. A stromek vypadá lépe než kdy před tím. Navíc angrešty jsou obrovské. Děkuji!
Hurmikaki, tomel japonský, 25.3.2020
Dobrý den, bydlíme v Praze, takže výběr odrůdy která vydrží mráz by pro nás neměl být moc náročný. Jde mi ale o chuť. Z jedná místní diskuse jsem se dočetla, že chuť není v čechách tak dobrá. Jak to máte vy? Bude kaki dobré? Mám doporučenou... celý příspěvek >
Tomel - sklizeň, 25.3.2020
Dobrý de, píši dotaz i Vam: Dobrý den, rozhodla jsem se pořídit si tomel do zahrady. Překvapila mě ale tahle diskuse kde se zdá, že plody nejsou moc chutné. Nevím co si pod tím představit, má cenu stromek na našem omezeném prostoru pěstovat... celý příspěvek >
Tomel - sklizeň, 25.3.2020
Dobrý den, rozhodla jsem se pořídit si tomel do zahrady. Překvapila mě ale tahle diskuse kde se zdá, že plody nejsou moc chutné. Nevím co si pod tím představit, má cenu stromek na našem omezeném prostoru pěstovat nebo se máme soustředit raději na... celý příspěvek >
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020 Obsahuje fotku
Děkuju. Angrešt zkusím. U jabloně je to nereálné, je to po celém kmeni. Stejně, upřímně, ta jablka z ní nikdo nejí (asi by byla dobrá teď na konci zimi, bez sklepa jsou ale na podzim k ničemu). Pokácet strom je mi normálně hamba, takhle mi ale... celý příspěvek >
Krátké ťopky rebarbory, 9.3.2020
Tak to jste potvrdil mé podezření. Jak přestane pršet, zapravím k ní hnůj. Díky
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020 Obsahuje fotku
a ještě jabloň
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020 Obsahuje fotku
angrešt
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika