Příspěvky uživatele - Melisa

Nejvhodnější popínavá rostlina na zeď, 25.2.2017
Nám teda kiwi neskutečně pomalu roste.
Magnolie Genie, 16.4.2016
Dobrý den, myslíte, že má smysl pokoušet se o magnolii na malé předzahrádce, kde by neměla kolem sebe hodně volné půdy (zjedné strany je zídka, z druhé zapuštěná betonová skruž)? Musí mít nutně kolem sebe volný "kruh"? Co jiná výsadba - nesnese... celý příspěvek >
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Žere mu živiny. 
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Často se všechno možné prodává jen proto, že je to velký byznys. Když přesvědčíte dostatečně velkou zájmovou skupinu, že prostě nutně potřebuje to a to a to, máte vyhráno. Koukněte třeba na trh kolem domácích zvířat. Co z toho existovalo před 20, 30... celý příspěvek >
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Ne e, nestíní. 
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Já taky používám rovnou normální substrát.
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
A nikdo žádný nápad, proč by to mělo nerůst?
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Podle toho, jak vypadají, kdy je potřeba.
Jaký máte hrášek?, 31.3.2016
Dobrý den, hrášek se mi nedaří - vždycky pěkně vyklíčí, vyroste tak na 15 20 cm, vytvoří jeden lusk a tím to skončí. Chybí mu něco?
Co je to za bylinku?, 29.3.2016
Asi vám nezbyde nic jiného, než počkat, až to poporoste a pak poznat podle vůně, všechno je to dost odlišné. Případně vzít kousek do obchodu a čichem srovnávat, jak voní to vaše a to v obchodě. Petržel i libeček mívají, koriandr občas taky.
Hlávkový salát - odolnost vůči mrazu, 28.3.2016
Dobrý den, jak moc jste opatrní na své sazenice zeleniny - máte zasazeno, nebo otužujete přes den a na noc domů, nebo necháváte venku dokud nebudou hrozit mrazy?  Jde mi o sazenice na ven, do záhonu,  skleník ani foliák nemáme.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 22.3.2016
Já bych uštípla ty první lístky a sazeničky zasadila až "po krk". Aby čouhaly jen ty vršky.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 21.3.2016
Nevíme, ale budeme doufat v to lepší.  ;-)
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 21.3.2016
Na konci března když mají 15 cm je podle mne úplně v pohodě, přesazení hlouběji je užitečné tak jako tak, tak je prostě zasypejte, jak radili výše, a je to.  :-)   Dají se přesadit i naležato (podle toho, do čeho je potřebujete... celý příspěvek >
Kdy sázet sazečku cibule? Úplný začátečník, 20.3.2016
Obnovuji dotaz toho pra-tazatele  - už?  :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika