Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?



rudolfhary - (15) - 86.27 (?)
14.2.2013 9:21

Já letos dám zase osvědčené české odrůdy které nám chutnaly a to Idyll, sláva poríní, Start F1, POLLICINO F1, Bejbíno F1,Green zebra, S. Marzáno 3 na kečup, rané Stupické. Letos poprvé vyzkouším novou odrudu od Sema Strillo F1, uvídíme jak bude chutnat. Jaké ale už nebudu dávat je Perun, toto rajče nám nechutná, je kyselejší a moučnaté. Mňam už se moc těším na čerstvá rajčátka.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
            
jarda7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (641) - 15.22 (?), 9.2.2013 15:56

Ani letos nevynechám Stupické rané - chuťově (pro mne) nejlepší, sklizeň od června do října, zelená dozrávají do listopadu.

K tomu nějaká rybízová pro vnuky a zobání ze záhonu (Idyll, Ildi...) a mohu se pak soustředit na drobné a velké ovoce. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 71.121 (?), 9.2.2013 17:31

Dobry den, ma niekto s Vas skúsenosti s odrodami rajčat : Býčie srdce, Čierny krym, Hana,Ateron F1.,Cherokee, rybyzová Ildy? A s paprikami: Yollo Wonder, Ateron F1., Beja F1, paprika zlata a zeleninová, a Demeter F1? Poprosil by som niekoho, kto sa vyzná v týchto odrodach, či by mi mohol popísať ich chuťové vlastnosti. Ďakujem veľmi pekne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 9.2.2013 18:44

na konci unora ma byt zvetsen sortiment a tak na nej cekam...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 9.2.2013 18:49

Taky jsem čekal, čekal a furt nic. Nakonec jsem minulý týden objednal a za tři dny se objevily novinky na únor angry. Naštěstí pro mne nic až tak moc zajímavého. Pokud se ovšem budou v novinkách objevovat stále více semínka od českých firem... crying

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 9.2.2013 19:00

ja teda zadne velke novinyk nepozoroval, myslim, ze to hlavni ma prijit az na samy konec mesice...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 9.2.2013 19:13

Já napsal de facto to stejné a vycházím z jejich odpovědi kterou mi zaslali. 

Здравствуйте.

Следите за нашими новостями.
Новые поступления товара в конце января - начале февраля.

С уважением, "Мир Семян".

Vloni tedy bývalo novinek více a byly častěji. Mám nastaveno jejich zasílání ale žádná sláva to není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 5.149 (?), 9.2.2013 19:54

Když už je tady diskuze o tom estonském webu, tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo nevíte, jak přepočítat délku růstu od výsevu do sklizně na délku od výsadby do sklizně. Někde jsem se dočetl, že na tomto webu se počítá s dobou od výsevu do výsadby 30-35 dnů, což by znamenalo např. u Sladké děvočky (90-95 dní) 60 dní od výsadby. Mirku vy byste mohl něco vědět. 

Pozn.: Já pochopitelně nejsem při svých 17 °C schopen připravit plnohodnotnou sazenici ani za těch 35 dní.

            Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 13.2.2013 18:24

tak já letos klasika Stupické p.r. ,Start F1, a dále Tumbling T.Y.,Perun, Albertovské žluté, Býčí srdce...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jan pěstitel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (243) - 226.243 (?), 13.2.2013 19:07
Mezi mé stálice pratří Sláva Porýní, Start S F1 a ještě přidám Marienku F1 a IdyII a možná Darinku F1.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
rudolfhary - (15) - 86.27 (?), 14.2.2013 9:21

Já letos dám zase osvědčené české odrůdy které nám chutnaly a to Idyll, sláva poríní, Start F1, POLLICINO F1, Bejbíno F1,Green zebra, S. Marzáno 3 na kečup, rané Stupické. Letos poprvé vyzkouším novou odrudu od Sema Strillo F1, uvídíme jak bude chutnat. Jaké ale už nebudu dávat je Perun, toto rajče nám nechutná, je kyselejší a moučnaté. Mňam už se moc těším na čerstvá rajčátka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika