Příspěvky uživatele - kastef

Plíseň na rajčatech, 19.8.2013
s plísní to nemá nic... je to poškozeno hmyzem
Nejtěžší rajče, 19.8.2013
tak asi tu také žádný rekord nepřekonám... dnes sem vážila býčí srdce-měšce, a i když se mi plody zdály abnormálně velké, tak měl ten největší pouze necelých 4OOg.Ještě je tu odrůda Yellow Gazzi Ribed, ale tam jsou plody na masitá rajčata spíš menší,... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 19.8.2013
Tak u mne letos vede Start F1 /jako obvykle/,Albertovské žluté, Yellow Banana a Tiger Tom.Pořadí neurčuji, všechny jsou chutné, plodné.Příští rok s nimi zase počítám.Sklamání ze Stupického, chuť nic moc, suché,špatně zraje, třebaže je na dobrém... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 18.8.2013
Cherolla se nesmí nechat přezrát a sklidit dva skoky před dozrátím a nechat dojít.Jinak plodná a poměrně odolává plísni.Chu´tově 1OOx lepší než Idyll, ten je pro mne velké zklamání, sice plodost výborná, ale chuťově nic moc.Možní Cherollu opět časem... celý příspěvek >
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 13.8.2013
tak oranžovou papriku-"roh"sem snědla, nebyla ani tenko ani tlustostěnná, velmi sladká, a nebyla v ní téměř žádná semena.-jen 16ks.Pro jistotu sem je schovala na pokusničení... Jinak na další rostlině z těchto semen je například některý plod jako... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 11.8.2013
je chutné, aspoń pro mně ano, samozřejmě sou i chutnější odrůdy, ale plodnost je velmi dobrá, plody krásné a chu´t fakt ujde.Já s nimi počítám i na rok.
Sklizeň rajčat 2013, 10.8.2013 Obsahuje fotku
včerejší nadílka, dnes přibyly další
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 10.8.2013 Obsahuje fotku
tak loni sem v supráči koupila papriku podobnou Ramiro, tmavo červenou, na slupce jemné prasklinky.Sazeničky co sem vypěstovala jsou zvláští, každá jiná... jedna má plody o tvaru velmi podobném původní paprice, akorát okolo stopky je jak kozí roh,... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 8.8.2013
tak já už sem také spokojená... rajčátka zrají, počasí přeje.Včera sem ochutnala první Albertovské žluté, je docela chutné, rostliny mají velkou plodnost a plody jsou vesměs větší, okolo 110g.Akorát ve foliáku mi potvora slimák ožral několik plodů už... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 7.8.2013
tak těch strakáčků je mi teprv líto, že je vyhodíte, mám strakaté odrůdy ráda, už pro ten pohled.
Sklizeň rajčat 2013, 6.8.2013
tak to si nedokážu představit, vyškubat rostliny ze zrajícími rajčaty!!,u nás sníme vše... a nadšeně prohlížím každé zrající rajče, není divu po tom všelijakém začátku léta.Kterépak sou ty nešťastné odrůdy?
Okurky a tykvovité 2013 - sklizeň, 5.8.2013
mám je už poněkolikáté, ale dřív sem je nemívala samostatně, ale dosívala sem s nimi prázdná místa po nevzešlých koupených nakladačkám, jelikož sem je pak pochopitelně nepoznala, tak sem je zavařovala s ostatními, jsou trošku větší než nakladačky, ae... celý příspěvek >
Okurky a tykvovité 2013 - sklizeň, 5.8.2013
okurky ukrajinské, v podstatě nejsou zas nějak odlišné, listy,květy i plody v mladém věku jsou tvarem jako větší nakladačky, poněkud žlutější, až sou zralé, mají rezavě skvrnitou barvu.Často i nepravidelný tvar.Konzumují se narozdíl normál... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 4.8.2013
"velmi podobná"-klidně už konzumujte
Okurky a tykvovité 2013 - sklizeň, 4.8.2013 Obsahuje fotku
pár fotek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika