Příspěvky uživatele - saxifraga

Rajčata pro sezónu 2015, 17.1.2015 Obsahuje fotku
Našla jsem pomůcku, kterou bych asi uměla i já použít na stříšku. Nevím, jestli je to dobře vidět, ale zadala jsem do vyhledávače "stříška nad rajčata" a mají i klimatizační buňky, které jsem tady také v příspěvcích viděla. když si to někdo umí... celý příspěvek >
Papriky 2015, 17.1.2015
Na sáčku to bylo označeno jako odrůda, hledala jsem, je o tom minimum informací, vypadá to na novou odrůdu hlandských šlechtitelů společnosti Enza Zaden.
Papriky 2015, 16.1.2015 Obsahuje fotku
Lidl rozšířil sortiment - žluté papriky Tribelli a oranžové, ty jsem ještě nekoupila. Už mám sebraná semínka a rozšiřuji svůj sortiment lidlovských paprik. Tak přeji příjemné pěstování :-).
Papriky 2015, 3.1.2015
Tyto papriky pěstuji již několik let taky z paprik z Lidlu, ve skleníku. Klíčivost 100%, jsou veliké a dozrávají výborně. Už jsem je i nakládala, protože jsem měla před dvěma roky nadúrodu.
Toro - klíčivost, 26.3.2014
Já jsem letos našla staré zbytky semínek rajčat (Orfea, Toro, Start, Idyll - rybízové a Tornádo), nejstarší z roku 2007, které byly v kůlně a několikrát přemrzly. Tak jsem všechno vysela s tím, že uvidím. Tak teď vidím - sice jim to trvalo déle, ale... celý příspěvek >
Paradajky 2014 - pestovanie vo vedrách, 3.1.2014
Díky, dobrý tip .
Paradajky 2014 - pestovanie vo vedrách, 30.12.2013
Z čeho je to mezidno? Nemůžu na to přijít. Děkuji.
Pepíno gold melounek, 22.10.2013
Zdravím, vloni jsem měla první rok pepína a také mi květy pořád padaly. To jsem je měla venku. Dala jsem je do skleníku a dozrálo pár plodů. Letos se mi nepodařilo rozmnožit řízky. Přezimovaná rostlina vypadala, že vůbec neobrazí a nové... celý příspěvek >
Pepíno gold melounek, 22.10.2013
Zdravím, navazuji na naši debatu, jak se vám podařilo pepina vypěstovat? Mě všechny pokusy o řízkování selhaly.
Pepíno gold melounek, 6.4.2013
Jak se daří vašim melounkům ze semen? Mě se je rozmnožit řízkováním nezadařilo, kořeny měly všechny řízky dostatečné, ale po zasazení do země jakoby uschly. Měla jsem je pod igelitem, pod sklem, ale nic nepomohlo. Zkouším to ještě s dalšími řízky z... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 1.3.2013
Pěkná práce. Letos se ji chystám také pěstovat, tak si připravím dost místa. Ta vaše rostlina se přibližuje tomuto.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 1.3.2013
Také jsem si objednala 12.2.2013 semínka z tohoto obchodu a odpověď, že jsou semínka připravena a že má provést platbu, přišla až 22.2.2013. Zaplatila jsem přes PAYPAL a 27.2.2013 jsem měla semínka doma. Mail s oznámením skončil ve spamech,... celý příspěvek >
Pepíno gold melounek, 28.2.2013
To by měl být ten visící rampouch, ten je moc zajímavý. Ale nikde jsem zdroj na tuto odrůdu nenašla.
Pepíno gold melounek, 27.2.2013
Tak to gratuluju. V létě dejte vědět, jak roste a plodí.
Pepíno gold melounek, 27.2.2013
Ano, rostliny přezimovaly jako muškáty. Na chladné chodbě, přiměřeně zalévat a nevyděsit se, že téměř shodí listy. Poštovné a balné bylo sice vyšší, ale já si k tomu objednávala ještě další rostliny, celkem jich bylo 6 a pokud se mi pepína podaří... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika