Jak uskladnit sušená rajčata?



host - 45.254 (?)
9.8.2018 15:09

Sušená rajčata a papriky jsem skladoval v plátěném pytlíku volně zavěšená přes půl roku a nic se jim nestalo. Brrouk

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
433kefudflodur - (22) - 79.34 (?), 9.8.2018 9:24, zobrazeno: 11826x

Zatím jsem sušená rajčata po vrstvách pěchoval do malých skleniček a prokládal plátky česneku, zaléval po troškách olejem, uzavřel víčky a dal do ledničky. Další várku bych chtěl volně naskládat do sklenic od okurek (3/4 l) ale co dál snimy abych je nemusel mít v lednici?(zabíraly by dosti místa) Napadá mě sterilizace. Potom do sklepa. Uvítám každou radu kterou máte odzkoušenu. Na závěr mám ještě dotaz, při sušení se mi stalo že asi 2-3 plátky zčernaly a jeden jako by byl plesnivý. Máte někdo k tomu vysvětlení.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.254 (?), 9.8.2018 15:09

Sušená rajčata a papriky jsem skladoval v plátěném pytlíku volně zavěšená přes půl roku a nic se jim nestalo. Brrouk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 173.17 (?), 9.8.2018 16:39

Sušená rajčata se skladují stejně jako jiná sušená zelenina nebo ovoce. Já je mám už dva roku ve čtyřlitrovkách uzavřených víčkem. Když je chci konzumovat, povařím je ve vodě s octem, naskládám do skleniček, přidám česnek, feferonku a rozmarýn, zaliji olejem a dám do lednice. Za dva tři dny se dají konzumovat.

Pokud jde o ty zčernalé plátky, tak ještě ne dost zasušené plátky nasají ze vzduchu vlhkost a začnou v nich probíhat ennzymatické změny. Projeví se to na barvě a  také na kvalitě.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 33.10 (?), 9.8.2018 18:55

Jakou odrudu mi doporucite na suseni na pristi rok      vasek5

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 214.162 (?), 11.8.2018 9:00

Všechny sušené věci dám do zavařovacích sklenic, vývěvou odsaji vzduch a v pohodě vydrží i několik let.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 173.17 (?), 11.8.2018 13:52

Už třetí rok nesuším, protože mám stále zásobu těch nasušených. Naložená sušená rajčata u nás nejsou oblíbená, jím je jen já, Tenkrát jsem sušil odrůdy rajčat pěstovaných v oblasti okolo Vesuvu- San Marzano 3, San Marzano nano, Napoli, Scatolone. Někdo suší skoro všechno. Co mně tenkrát chutnalo nejvíce a snědl jsem je jen tak bez různého koření a nakládání, bylo rajče Pienollo del Vesuvio (chutnalo to jako křížala s rajčatovou chutí), ale dnes už ho nepěstuji, možná příští rok.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 28.8 (?), 14.8.2018 20:38

Ja skladujem sušené paradajky v sáčkoch pytlíkoch so zipsom, skladujem ich naplocho na sebe naskladané v komínkoch v mrazničke. Keď ich zatváram, snažím sa vytlačiť všetok vzduch aby nezaberali veľa miesta.  Keď ich idem nakladať, dám ich nad paru do vysokého hrnca trošku vody, nasypem ich do cedníka tak, aby neboli ponorené, lebo sú ochutené soľou, cukrom a bylinkami už pri sušení.Po chvíli naparovania krásne zmäknú. Zalievam ich olivovým olejom, troškou balzamiko octu, pridám cesnak- veľa, rozmarín, oregano, bazalka, a takto striedavo až do plnej fľaše. V mrazničke vydržia neobmedzene, samozrejme ak sa nezjedia, lebo moja rodina sa ich nevie dojesť.Tento spôsob používam už niekoľko rokov, som veľmi spokojná, sú stále ako čerstvé, nemenia farbu ani vôňu, neplesnivejú, odoberiem si koľko potrebujem a naložím kedykoľvek v priebehu roka..

Skúste si pre sušené paradajky rezervovať miesto v mrazničke, nebudete ľutovať. Nech sa vám darí, všetko dobré praje Emília. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Sita77 - (7) - 199.129 (?), 16.8.2018 10:17

velmi zajímavá varianta kromě zmiňovaných je nasušená rajčata pomlít a uschovat jako sypké koření, případně vyrobit z pomletých rajčat pesto.

V oleji naložená rajčata nemusí být v lednici, skladuji naložená v oleji ve spíži (kromě česneku ještě s živými bylinkami a chilli papričkou). Pokud jsou dobře usušená, nevykvasí, déle než do jara je ale neskladuji, protože jsou opravdu takový hit že kam je donesu, zmizí do několika minut a stejně se mi pak zdá že zvítězí česnek nad rajčetem a je lepší si nasušit rajčata nová.

Zčernání rajčat je obyčejná spálenina. Udělala to vyšší teplota sušení, delší doba sušení/ přesušení/ anebo prostě to, že bylo rajče už přezrálé a zkaramelizoval v něm cukr. Některé odrůdy jsou na to náchylnější. Sušte na max 40st a síta pravidelně prohazujte, menší kousky vytahujte ze sušičky dříve. Pokud sušíte v troubě, nepodcente větrání.

Plísni je možné zabránit tím, že rajčata před sušením prosolíte, ale taky to není 100% řešení. To, že se to stane není Vaše chyba, prostě to rajče nebylo úplně cajk a nepřežilo tak dlouho rozkrojené, než se vysušilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 16.8.2018 10:31

Sušená rajčata a papriky jsem skladoval v plátěném pytlíku volně zavěšená přes půl roku a nic se jim nestalo.

Cokoli v plátěném pytlíku časem ztrácí aromatické látky. Při vyšší relativní vlhkosti taky navlhne.

Plísni je možné zabránit tím, že rajčata před sušením prosolíte

Prosolení osmoticky prodlužuje dobu sušení. Ta je u rajčat i tak dost dlouhá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 173.17 (?), 16.8.2018 17:45

Kde jste na to přišel, že zčernání může způsobit zkaramelizovaný cukr v rajčatech? Také ostatní Vámi uváděné důvody jsou nereálné. Například plátky rajčat pečené na povrchu zapékané cukety mně v troubě nezčernají ani při 220 °C. Většinou zčernají rajčata sušená na slunci, když se toto sušení přes noc přeruší, nasají vzdušnou vlhkost a začnou probíha ty enzymatické změny. Pokud se to nechá déle, tak z rajčete zbyde jen slupka.  Rajčata sušená v sušičce tuto tendenci nemají, protože sušení probíhá kontinuálně.

           Vladimír

PS.: Sušená rajčata nejsou mé gusto. Všechny ty bylinky přebijí to co mám nejraději- rajčatovou chuť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika