Příspěvky uživatele - Sita77

Rajčata 2018/2, 16.8.2018 Obsahuje fotku
dobrý den, ráda bych se zeptala na bílé žilkování uvnitř rajčete viz foto objevilo se to jen na jednom vijanu, rostlina jinak vypadá celkem zdravě a rajčata taky úplně normálně, jen tyhle vypadají jak mačkaná umělá hmota. díky moc!
Jak uskladnit sušená rajčata?, 16.8.2018
velmi zajímavá varianta kromě zmiňovaných je nasušená rajčata pomlít a uschovat jako sypké koření, případně vyrobit z pomletých rajčat pesto. V oleji naložená rajčata nemusí být v lednici, skladuji naložená v oleji ve spíži (kromě česneku ještě s... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 16.8.2018
To máte stále problém s tím vápníkem, jestli je to opět v kontejnerových rajčatech, doporučuju na příští sezonu schovávat skořápky a udělat z nich ve spodní třetině souvislou nadrcenou vrstvu v každé nádobě, hlavně pak pokud zaléváte deštovkou, nebo... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 19.7.2018 Obsahuje fotku
kečup dělám hodně podobně, nedávám nové koření a hřebíčky ale navíc tam mám vždycky čerstvý bobkový list. jinak je to stejné. Cukr a ocet ladím podle chuti, hodně záleží na odrůdě rajčat a vlastně i jablek.  Všechno krájím jen na takové halabala... celý příspěvek >
Masitá rajčata, 19.7.2018 Obsahuje fotku
Můj manžel koupil na podzim ve výprodeji v tesco semínka rajčat Marmande za 5 kč balíček. Z legrace jsem je v březnu vysela, že je porozdávám, nakonec jsem si i nějaká nechala a asi 20 rostlin jsem dala sousedce, že na ně vidím přes plot. Rajčata... celý příspěvek >
Masitá rajčata, 19.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Teto Jano, moje cherokee purple i když podtrhávám nahoře hodně zelené, je uvnitř moučnaté a na chuť kyselejší. Když ho trhnu později je zase už strašně moučnaté. Rajčata jsou hodně ve stínu a jsou dost zalistěná, může to být tím?... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 25.6.2018
a omlouvám se, server mě nepřihlásil, takže doplnuju identitu: Sita, vyškovsko, 340mnm, ta co na dlážděném pozemku velikosti parkovacího stání pěstuje mimo jiné i 60 rostlin a rostlinek rajčat :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika