Příspěvky uživatele - Mr Bigggg

Předpěstování košťálovin, 12.3.2024 Obsahuje fotku
Zdá se, že s tím počasím se to vyvíjí k lepšímu, alespoň u nás. Vypadá to, že bych s už přespříští týden mohl zbavit těch sazenic košťálovin a salátu, které mně zabírají spoustu místa za oknem. Na zahradě už mám na ně nachystané dva... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Pro letošní rok jsem se rozhodl, že do toho hlubokého pařeniště dám jen ty partenokarpické odrůdy rajčat. Všechny jsou determinantní- keříčkové. a tak jsem dál nepátral, jak vysoké budou. Až teď, kdy ta má sazenice i přes mé veškeré snahy přerůstá do... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Dnes jsem hrnkoval košt´áloviny, 18 ks kedluben, 12 ks kapusty, 18 ks zelí a 14 ks květáků. Zbývají mně ještě saláty. V úterý jsem nachystal dva záhony, pohnojil jsem je a zakryl textilií s otvory. S výsadbou počítám koncem března, jeden možná oba... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 5.3.2024 Obsahuje fotku
Jaro je tady, už to roste.
Semena česneku, 3.3.2024
Můžeš prozradit co jsou zač?            Vladimír
Semena česneku, 3.3.2024
Vypadají dobře.            Vladimír
Papriky problém?, 2.3.2024
Jedná se o Intumescensi, na spodní straně listů se objevují takové malé výrustky, jakoby bradavičky. Je třeba upravit zálivku (nadměrná zálivka), v případě velké vlhkosti větrat.  Staré listy zůstanou stejné, ale nové by měli být bez... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 27.2.2024
Já se nejvíc těším na Ramallet Ibiza Bianca má to být jeden z nejlepších. Z těch stávajících mám také nejraději Ramallet Pequenito Malorquin, který už máš.            Vladimír
Dusikaté vápno na povrch pôdy proti slizniakom?, 26.2.2024
Při pěstování květáků v zimě 2020-2021 jsem měl problém se slimáky. Moc se jim líbilo v tunelu z NT, kde bylo až do zimy relativně tepleji a vlhčeji. Pro letošní ozimé pěstování květáku jsem před výsadbou zaryl dusíkaté vápno, položil na záhon tkanou... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 26.2.2024
Asi tak za deset až čtrnáct dní budu vysévat tyčková rajčata. Semena mám nachystaná. Cherry :  Datlo, Medovaya Kaplya, Primabella, Goldkrone, Picadilly, Lucky Tiger Rajčata pro dlouhodobé skladování z Mallorky: Ramallet Pequeňito... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 25.2.2024 Obsahuje fotku
Dnes dopoledne jsem přesunul sazenice košťálovin a salátů ven na parapet okna. Chci jim dopřát trochu čerstvého vzduchu (momentálně 9 °C) a také trochu sluníčka, které by se občas mohlo ukázat. Předpověď 12 °C. Jinak jsou sazenice v pohodě, většinou... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
Jsem rád, že Vám to trochu pomohlo. ať se Vám daří.            Vladimír
Pěstování ozimé zeleniny, 24.2.2024 Obsahuje fotku
Dnes jsem byl na chvíli na zahradě a nedalo mně to, abych udělal fotky mých ozimých zelenin. Květáky vypadají nadějně, cibule vynikající. Bohužel jsem si nevzal notebook a nemohl jsem stáhnout jaké teploty v tom tunelu... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
Jen bych Waltere chtěl připomenout, že špatná rada (padající klíční rostlinky) je horší, než rada žádná.            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
Myslím si, že odpověď ze SEMA se přímo týkala problému, který paní MonikaP řeší. Mohl jsem argumentovat mými zkušenostmi s pikýrováním sazenic rajčat. Každý rok vysévám víc jak osmdesát odrůd a u každé vysévám dvě nebo tři semena (asi 300 semen). V... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika