Dovolenka - ako poriešiť zalievanie?



Rony - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1084) - 175.250 (?)
12.7.2010 18:27

Kdysi velmi velmi dávno jsem poskládal květináče kolem lavoru uprostřed místnosti a z něj jsem vedl krátké pruhy látky pod jednotlivé květináče, tedy sevřené mezi střepem a miskou. Šířku látky jsem volil podle vydatnosti a potřeby "baj oko". Osvědčilo se a za 14 dnů všechno v pohodě. Důležitá poznámka. Pruhy látky musí být ve vzduchu a nedotýkat se podlahy.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 82.131 (?), 12.7.2010 13:48, zobrazeno: 5872x

Dobrý deň prajem! Mám taký menší problém... pestujem paradajky na balkóne, mám pekné rastliny, pekné plody, ale prichádza dovolenka a neviem ako mám poriešiť ich zalievanie. Susedov nemám nejak zvlášť dobrých, bývam tu krátko, ani by som nechcel niekomu iba tak dať kľúče od bytu... takže babo raď!  Pravdaže ich poriadne zalejem, keď odídem, ale to je tak max. na 3-4 dni v týchto horúčavach a ja potrebujem 2 týždne...:))))... takže uvítam každý nápad... vďaka

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
adri - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (263) - 152.246 (?), 12.7.2010 18:07

no ja som citala (nemam osobne vyskusane, bo zatial nebolo treba, ale mam to tento rok v plane) dat do velkej nadoby (lavor, vanicka a pod) vodu, do nej ponorit tehlu a na tehlu postavit kvetinac. voda bude vsiakat a vzlinat v palenej hline. samozrejme predpokladam, ze je to pouzitelne len na keramicke neglazovane kvetinace.

alebo skusit princip, jak maju lebisove truhliky. do kybla vedla kvetinaca ponorit hruby knot a tej vopchat do hliny v kvetinaci.

adri

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Rony - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1084) - 175.250 (?), 12.7.2010 18:27

Kdysi velmi velmi dávno jsem poskládal květináče kolem lavoru uprostřed místnosti a z něj jsem vedl krátké pruhy látky pod jednotlivé květináče, tedy sevřené mezi střepem a miskou. Šířku látky jsem volil podle vydatnosti a potřeby "baj oko". Osvědčilo se a za 14 dnů všechno v pohodě. Důležitá poznámka. Pruhy látky musí být ve vzduchu a nedotýkat se podlahy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 60.26 (?), 12.7.2010 19:07

nevite jak funguje napajecka pro slepice? staci dat do petflasky vodu a udelar dirku z boku do uzaveru ve vysce v jake chcete mit vodu v misce pod kvetinacem sama si uz bude urdzovat tuto hladinu flaska se da uzaverem dolu do misky a kdyz se hladina snizi tak si sama dopusti

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18313) - 65.50 (?), 12.7.2010 22:20

Není jednodušší požádat souseda(ku), aby Vám ob den zalil? Málokdo jezdí na dovolenou na 2 měsíce, tak to snad neodmítne.  Tekutý suvenýr jako odměna to spraví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 82.131 (?), 16.7.2010 7:13

no neviem, susedu mám 85 ročnú babku a nechcem ju zaťažovať... ostatných nepoznám... skúsim s tou "napáječkou pre slepice", či to bude fungovať... vďaka za nápady...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika