Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   
Zahradní domky.cz
Chatky, zahradní domky a domky na nářadí, dodání po celé ČR.
Nábytek Vladeko
Dřevěný zahradní nábytek, doprava po ČR zdarma

Plodová zelenina > Co budete teď vysévat?

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.234.161 (?)
12.3.2019 11:35
Sadzacku cibule uz niekto vysadil, ci este pockat tyzden?
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna

Co budete teď vysévat?

Mr Bigggg (2630) - xxx.xxx.135.156 (?)
1.3.2019 8:54, počet návštěv: 8285
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Mám už vysety papriky, dokonce jsem už vysel dvě odrůdy baklažánů, ve studeném pařeništi mám vysetý salár, kedlubny a ředkvičky (díval jsem se v pondělí- nic zatím nevyklíčilo), na dýně a pnoucí fazole je ještě brzy a tak mně zbývají jen tyčková rajčata. Loni jsem cherry rajčata nepěstoval (až na nějaké výjimky) a tak o víkendu začnu přednostně s jejich výsevem. Pro tuto sezónu jsem nominoval:
Nugget F1, Tuty Fruty F1, Arielle F1, Ambrosia UBX - hybridy podle některých chuťové lahůdky
Kumato Apostolado, Mini Kumato, Cherry Pera Kumato, Pera Baby Kumato – asi všechno semena F2 vybraná z prodávaných plodů, nevím co od toho mohu šekat, v každém případě nějaká hnědozelená rajčata, zrající od vnitřku
Datlo, Odat F1- pro porovnání dvou českých oranžových cherry, jeden hybrid a druhá odrůda nehybridní (OP)
Sweet Aperitif, Supersweet F1- hodně sladké miniatury, spíš pro mladší členy rodiny, Sweet Aperitif jsem už pěstoval, ale Supersweet F1 ještě ne
Goldkrone- toto rajče mně chuťově vyhovuje a mám ho opravdu rád
Karma F7, Rubinka- tyto dvě odrůdy větších cherry (snad by se dalo říct koktejlových rajčat) se mně loni nepovedly (snad počasí nebo mým špatným pěstováním?). Doufám, že to bude letos lepší. Přidám k nim něco trochu většího, možná Taminu
Ramallet Bombeta, Ramallet Pequeňito Mallorquin- dvě moje oblíbené multiflory (květenství obsahuje desítky květ podobně jako například u nás známé Ildy), přidanou hodnotou je u nich dlouhodobá skladovatelnost a u Pegueňita podle mne vynikající chuť
Sungold F1, Philovita F1- mám ještě nějaká zbylá semena, pokud jde o Sungold tak chuťově vynikající, ale hodně praskající, Philovita velmi silná rajčatová chuť- vyhovuje mně. Asi to bude poslední sezóna těchto dvou odrůd u mne
Jahodo, Mandat F1- něco červeného z dílny českých šlechtitelů. Mandat F1 znám, Jahodo jsem ještě nikdy nechutnal. Těším se.
Mila- bulharské cherry, docela se těším, obecně bulharská rajčata bývají hodně chutná
Brad´s Atomic Grape- nedovedu si vůbec představit jak tloto rajče bude chutnat, ale v každém případě to bude vhodný objekt pro focení
Většinu z toho bude konzumovat rodina, ale pochopitelně také ochutnám. Pro mne zbude hlavně to pěstování a focení.
           Vladimír

Připojit reakci   

Co budete teď vysévat?

Eva T. (471) - xxx.xxx.129.206 (?)
2.3.2019 22:10
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Vladimíre, papriky mám už tiež prepikírované, pestujem iba sladké. 8. marca sa strojím vysievať rajčiny pre pestovanie na záhone- väčšinu biftekov a srdcí. Môj plán s počtom odrôd som zase prekročila, budem tento rok pestovať:

Cherry:  TomatoberryF1(Gardenberry),  Arielle F1,  Tutti Frutti F1,  Ambrosia UBX, Gold a Orange, Santa Orange F1, Minikumato, Green doctors,  Sunchocola F1, Delicacy F1, Apricot dream, Picollo.

Koktejlové: Primabella F1, Tiger F1, Clackamas Blue Berry, Helsing J. Blue, Bejbino F1, Aranca F1, 42 Days, Ramallet Pequeňito a Bombetta, Little Lucky Heart.

Klasika : Štart F1,Stupické skoré poľné, Berner Rose, Kumato, SacherF1, Triatlon F1, Zlatava

Bifteky a srdcia: Amana Orange, Eva´s Amish stripe, Alice, Cour de Boeuf Bicolor, Orange russian 117,  Fresa,  Orange Strawberry, Germain red Strawberry, Brad´s Black Hearth, Sergeant pepper,  Ananas Noire, Lucid Gem, Captain Lucky,  Lucky Cross,  Flame,  Primora, Corazon F1.

Podlhovasté na sušenie:, Tegucigalpa, Jersey Giant a Opalka.

Dwarf : Mongolskiy Karlik, Pink Passion, Sleeping Lady, Arctic Rose

.
Determinantné: Olomoucké nízke,  Maglia Rosa,  Heart breakers vita, 42 Days, Siberian Superior

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

3.3.2019 6:19

Tak máš toho pěkné kvantum. Ale nevidím tam nic z toho, co mám nejraději- žádný velký španělský biftek. Byl bych rád, kdyby sis udělala ještě místo na dvě rostliny, nějaký ten španělský biftek (Gallego, Zamorano nebo Salobre-podle toho jaká semena hned najdu) a také na takovou zajímavou novinku Brad´s Atomic Grape. Přibalím to k tomu hnojivu.

Vladimír

PS.: Pokud ten Germain Red Strawbery bude mít tvar jahody, tak nezapomnň něco z něho nasemenařit. Měl bych zájem pro rok 2020. Já jsem ho zkoušel před dvěma roky a vůbec to nevypadalo jako jahoda- normální biftek. Zklamání.sad

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

3.3.2019 7:03

Galego som vlani od teba mala, bolo výborné, ale tento rok vynechám, dokonca som vypustila aj moje obľúbené Jerguš F1 a nahradila inými, možno sa k nemu vrátim na budúci rok. Neodolala som a vysiala 3 semienka Serg. Pepper- indigo srdce- vzišiel len jeden, aj to s helmičkou a nepodarilo sa mi ho zachrániť- tak mi na marcový výsev z neho zostalo len 1 semienko. Podobne sa mi to stalo aj z objednaného Lucid gem (1 z 5- rastlinka ale zostala) ale po reklamácii mi poslali náhradnú várku. U profi balení od firiem kroré som vysievala pre pestovanie v sklenníku vyklíčili všetky na 100% Vysievam tento rok v marci hlavne veľa srdcí, na von, ktoré som ešte nepestovala.To Germain Red Strawberry mám od bio- eko- logic, tak uvidím, aké bude.  Eva T. 

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

3.3.2019 7:17

Takže nemám nic přibalovat?

Vladimír

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

3.3.2019 8:11

Vladimíre, veľké díky, nemusíš hľadať, asi až k budúcej sezóne budem experimentovať s ďalšími druhmi. Tento rok skúšam hlavne tie srdcia samozrejme to Germain Red Strawberry zabezpečím proti opeleniu hmyzu a ak bude mať požadované vlasnosti zoberiem semienka a pošlem.

Eva T.

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

KUKY (3714) - xxx.xxx.38.136 (?)
3.3.2019 9:44
Budu vysévat hlavně českou klasiku. Vyzkouším semínka z rajčete z Lidlu. Odrůda Primora, tmavé, výborné chuti. Vysévám ale až koncem března, po zmrzlých jsou akorát na výsadbu ven.
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

3.3.2019 11:05

Co je pro Vás ta česká klasika? Hybridy? To černé rajče jsem v Lídlu také viděl, paní Eva ho bude také jistě pěstovat. Doufám, že se dovíme, jak se bude dařit.

Vladimír

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

3.3.2019 12:01

Tornádo, Bejbino, poprvé Dagmar a Datlo. Pak i Goldkrone. To rajče z Lidlu je výborné, i když je určitě skleníkové. Doufám, že čerstvá semínka budou klíčit. Nechal jsem je vykvasit s dužninou v troše vody asi 3 dny. To by mělo klíčení usnadnit.

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

3.3.2019 12:06

Ja som ho už vysiala, vzišlo, každé 1 semienko, ani sa nevyťahuje po vysiatí, rastlinky sú pekné silné. Eva T.

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

3.3.2019 12:23
Tak to je super :-)
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

ariadna (89) - xxx.xxx.71.136 (?)
3.3.2019 10:26
Zacala som predpestovavat priesady kalerab, kapustu, vyhonkove brokolice biele a fialove, kalettes, ruzickovy kel zeleny a fialovy a karfiol, v teple domova. Vonku mam pod plastovnikom cibulu sadzacku vykukuju prve kusy. Jesenny cesnak konecne tiez vyliezol spod zeme.Paradajky paprika to je klasika mam uz z januaroveho a februaroveho vysevu, teraz v marci este jedna varka a dost. Doma to u nas vyzera ako v zahradnictve, ale vsetci su uz zvyknuti:) Z kvetov zatial cinie a dalie
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

Mr Bigggg (2630) - xxx.xxx.135.132 (?)
6.3.2019 4:16

O víkendu jsem věnoval celý půlden výsevu tyčkových rajčat. Odrůd bylo až moc, ale mám to za sebou. Jen v případě, že by něco nevyklíčilo (vysévám minimální počet semen od každé odrůdy 2-4 semena), tak bych udělal nějaký dosev. V březnu už nebudu nic vysévat. V dubnu mne čeká výsev a předpěstování řeckých Gigantes fazolí, nějakých tykví a cuket, nově budu zkoušet okru (semena jsou už na cestě) a také provedu ještě výsev keříčkových rajčat jen tak na testování růstu a chuti (asi 20 odrůd), abych vybral ty odrůdy, které by se mně mohly hodit do pařeniště pro rok 2020.

Vladimír

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.69.65 (?)
6.3.2019 17:28

Také sem vysela tento víkend veškerá rajčata-letos jen 13 odrůdblushv celkovém počtu asi 35ks plus mínus pár kusů.Od všeho krom hybridů sem vysela nadpočet semen a vyberu jen nejlepší z těch co vzejdou.

Stupické skleníkové, Žluté no name, Uragan,Tornado, Divoké El Hierro, Zamorano,Skvrnitý říman, Kosmonaut Volkov, Negro Almeria, Pražské dlouhé žluté, Rubinka,Frodo, Dulcia.

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.69.65 (?)
6.3.2019 20:21

no ještě sem uplně zapoměla na velmi krásné a chutné Orange Russian 117,takže vlastně bude 14odrůd.

Kateřina Š

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.178.141 (?)
7.3.2019 22:31
viem ze asi budem odveci ale mam otazku nechcem koli takej banalite zakladat novu temu... ako dlho vam trva od vysiatia semiacok po kym sa objavi nieco zelene? sadil som uz vyse tyzdna dozadu je to stale v idealne vlhkosti aj teplote je to v groxboxe ale stale nic:/ pytam sa preto aby som vedel kedy to zrusit a zacat odznova. dakujem velmi pekne.
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.13.11 (?)
7.3.2019 23:19

Podla toho čo. Staršie semená možu klíčit dlhšie. A samozrejme závislé od teploty. Paradajka asi 5 dní ale stalo sa mi, že som tiež chcela zrušiť a zrazu po cca 10-12 dní vybehla aj cherry hrušková. Paprika 2-3 týždne. Ja to mám v byte na parapete, teploty nejak neriešim. Zeler tiež dlho. Skúste na kúsku rozhrabať špáradlom, či sa so semienkom niečo deje. Ak ide o paradajky, teraz 8.9.10. marec (březen) je vhodné podľa lunárneho siat aj presádzať plodovú zeleninu. Na výsev papriky je už asi neskoro.

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

8.3.2019 6:25
Paprika sa da este v pohode vysievat, zalezi aj od odrody. Skusenost mi vravi, ze paradajky a papriky vysiate v marci velakrat potom v zahrade dobehnu tie z januarovych vysevov (bez prisvetlovania). Paradajky mam jeden druh taky zaspaty, vysiate v januari a zacali klicit az teraz:)
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.166.14 (?)
11.3.2019 10:16

Pozdě ještě neni. Vloni mi papriky vymrzly, takže jsem musel přesévat 24-30.3 a ještě všechno dohnaly. A co se týká rajčat, budu jako každý rok vysévat okolo 20.3 a budou to tyto odrůdy.

11c)hrušk-žl Perun
11d)Start F1
11e)Tipo F1
11f)Jahodo
11k)Tornado F1
11o)Orkado F1,
11r)Toro F1
11s)Vivia F1.

11a1)Sweet Aperitif
11e1)Goldkrone
11l1)White Cherry
11r1)R. balk.. Venus
11s1)R. balk. Vilma

11a2)Bibi
11e2)Datlo (oranž.)
11m2)Mandat F1
11o2)Cherry Rosela
11p2)Cherry Galapagos
11r2)Sonet F1
11s2)Clackamas blueberry
11t2)Gallant F1
11z2)Gardenberry F1

Zdravím Petr

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

7.3.2019 23:50

Já vysévám tak, že položím semena na vlhkou půdu a kelímek zakryji nějakou folií nebo sklem, aby tam bylo vlhko. Třetí ev, čtvrtý den má většina semen už klíčky. Teprve potom na ně nasypu substrát cca 0,5 cm a dám je na vnitřní parapet okna, kde je světlo a nižší teplota. Pro mne to má hlavně tu výhodu, že ihned vidím jestli jsou semena klíčivá, (většinou vysévám dvě nebo čtyři semena od jedné odrůdy). Když ty dvě semena neklíčí, tak zkusím opakovaný výsev s větším počtem semen, třeba vyseji všechna zbylá semena, buď něco vyklíčí nebo ne - neklíčivá semena jsou stejně nanic. Mám docela výhodu, že v bytě máme ve všech místnostech mimo jedné teplotu 24 °C, což je optimální teplota pro klíčení rajčat.

Vladimír

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.178.141 (?)
8.3.2019 22:41
tak medzi casom dve paradajny vysli..ostatne som sparatkom prehrabal a nedeje sa tam nic... nerozumiem tomu ;(minuly rok som to sadil tak isto akurat som neriesil teplotu a vlastne nic... len som to dal jiffov ale kokosovy teraz mam raselinove a nechal som to na chalupe dva tyzdne uplne bez dozoru asi 95 percent normalne vyrastlo... semienka neviem ake su normalne som ich kupil..tak pockam este tyzden ak nic tak to zahodim..dakujem vam.
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

9.3.2019 7:55

Ja vysievam tak ako Vladimír na vlhkú pôdu z výsevného sustrátu od Forestiny, nadokrryjem fóliou dám na teplé miesto- 24-28 stupňov, do 3 dní sa ukážu klíčky, potom dosypem trochou substrátu, Rastlinky sú za ďalšie 2 dni vonku.

Včera som vysievala zvyšných 34 druhov rajčín po 2-3 semienka. z koktejjlových a mukriflora ešte Hertbreakers Vita, Little Lucky Heart, Bombeta, Ramallet Pequeňito.

Z klasiky ešte Kakao F1, Triatlon F1

Bifteky a srdcia:  Amana Orange, Orange Strawbwerry, Eva´s Amish stripe, Alice, Cour de Boeuf Bicolor, Orange russian 117,  Fresa,  Germain red Strawberry, Brad´s Black Hearth,  Sergeant pepper,  Ananas Noire, Pinneaple, Salobre,Lucid Gem, Captain Lucky, Lucky Cross, Flame,   Primora, Corazon F1, Girl Girl’s Weird Thin, Blue Pear Tomato.

Podlhovasté na kečupy a sušenie:  kríčkový skorý Kibits,  ďalej Auria, Tegucigalpa, Jersey Giant, Opalka, Black Icicle, Evans Purple Pear.

Väčšinu cherry, koktejlových a i.  vysievaných pre pestovanie v sklenníku som presadila do obalov od mlieka.

Ešte som vysiala trocha hrášku na záhon a cibuľku Tosca pokusne do sadbovačov. Dnes vysejem po 2 semienka hadoviek Superstar F1 a Formule F1 na pestovanie v sklenníku.

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

9.3.2019 17:50

Ahoj Evi,

měla by sis nechat místo na jednu velmi zajímavou novinku. Je to první hybrid šlechtitele Freda Hempela Green Bees (Fred Hempel (autor Maglia Rosa, Blush, Lucky Tiger, a dalších i u nás známých nehybridních rajčat). Projevil jsem zájem vyzkoušet Green Bees (zelené cherry s vysokou trvanlivostí) na Tomatoville a Fred mně poslal soukromou zpávu, že mně pár semen na odzkoušení pošle. Počítám, že do čtrnácti dnů bych mohl mít semena. Něco ti přepošlu.

Vladimír

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

9.3.2019 18:28

Vladimíre, tie rajčiny s vysokou trvanlivosťou ma zaujímajú hlavne na predĺženie rajčinovej sezóny, akurát som na túto tému odpisovala na Milanovom vlákne. Stačilo by ich vysievať aj neskôr, povedzme v apríli pre neskorší zber. Som zvedavá, ako mi v tejto sezóne vydržia Ramalletky. Tie španielske Primory z Lídla nie sú zrejme LSL, vydržia maximálne 2 týždne a chuť pri dlhšom skladovaní stráca na kvalite. Kumato som neskúšala na jeseň ako dlho vydrží, zelené som neoberala a zrelé sme stihli včas skonzumovať.Dík za ponuku.

Eva T.

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

Mr Bigggg (2630) - xxx.xxx.61.35 (?)
15.3.2019 9:21

Kamarád z USA mně poslal semena okry (jedlý ibišek) po kterých jsem toužil a k tomu mně také přidal semena čtyř odrůd rajčat-Zogola, Sweet Home, Pink Sweet a Red Tree. Nemám už žádné místo, abych některé z nich letos pěstoval a tak bych byl rád, kdyby někdo o tato semena měl zájem a vyzkoušel je. Přeposlal bych mu je. Něco o těchto odrůdách lze najít na internetu, nejlepší je přes Google Chrome.

Vladimír

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.80.135 (?)
15.3.2019 9:59
Ja som tento rok vsadil na rusku klasiku odrod rajcin - Garmoshka, Batyanya, Big Mao, Viziry, Malinovka, Sibirske jablko, Orlie srdce, plus Kitajskyj Fytoftorustojcivyj... Sadit budem az ku koncu marca, casu je stale dost. Som zvedavy ake chute su u nich a aj na odolnost voci chorobam.
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.234.161 (?)
12.3.2019 11:35
Sadzacku cibule uz niekto vysadil, ci este pockat tyzden?
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

12.3.2019 11:53
Uz ano, pred 2 tyzdnami. Mali sme peknych 16 stupnov tak sa nedalo odolat.A dnes tu poletuje sneh:) Pre istotu ju mam prikrytu, ma uz skoro 10 cm. Som na nizine
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

19.4.2019 8:20
Vysel jsem ta semínka tmavých rajčat z Lidlu, jak jsem psal výše. Tuším odrůda Primora. Stoprocentní klíčivost! Tak se nechám překvapit, co z nich bude...
Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

Mr Bigggg (2630) - xxx.xxx.135.151 (?)
19.4.2019 9:22

Včera jsem na tři hodiny namočil semena velkých řeckých fazolí a jedléo ibišku. Dnes už to mám v mokré hadýrce a jak to postupně bude klíčit tak to budu dávat do kelímků.

Vladimír

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

konvalinka (1122) - xxx.xxx.148.5 (?)
19.4.2019 10:28

Sazečku, stejně jako většinu zeleniny už téměř před měsícem. Nejspíš zbytečně. Neprší, neleze nicsad

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.135.151 (?)
28.4.2019 17:57

V týdnu bych chtěl přímo na záhon vyset asi tak dvacet odrůd keříčkových rajčat. Většinou nevím co od těch nových odrůd mohu čekat a hlavně nevím jak se budou   na to sucho u mne tvářit. Většinou se píše, že nepřesazované rostliny se lépe přizpůsobují podmínkám. Pokud by tomu tak bylo, tak by to byl příslib do budoucnosti. V každém případě chci ta nová rajčata ochutnat, nasbírat semena a něco nafotit. Většinu jsou to velmi rané odrůdy, tak by to neměl být problém.

Vladimír

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

Mr Bigggg (2630) - xxx.xxx.135.175 (?)
5.5.2019 8:22

Ve čtvrtek jsem konečně dal naklíčit ta semena keříčkových rajčat. Od každé odrůdy dvě semena. 42 days, Beaverlodger slicer, Siletz, Silver Fire Tree, Pozhar, Cole, Cyril´s choice, Fireball, Forest Fire, Efimir, Glaceir, Grot, Liliput, Marglobe, Marz Pulcent a Pomidor Paw. celkem 16 odrůd, zbývajících 10 odrůd dám klíčit ihned jakmile se mně uvolní to plato ve kterém mám ta stávající semena. Zítra udělám výsev těch prvních na zahradě.

Vladimír

PS.: Ty řecké fazole jsem už vysadil na zahradě, doufám, že to chladné počasí jim nijak neuškodí. Stejně budu dávat naklíčit dalších třicet, tak bych je mohl nahradit. smiley

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.79.34 (?)
5.5.2019 8:47

Koukám, že pěstujete vše ve velkém množství, to stačíte spotřebovat či to máte na prodej?

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

PP. (5416) - xxx.xxx.9.135 (?)
5.5.2019 9:15

A k čemu vám ta informace bude?

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

Mr Bigggg (2630) - xxx.xxx.135.175 (?)
5.5.2019 9:31

Stále hledám odrůdy pro mé pařeniště na rok 2020. Velmi rané, nízké s chutnými plody a dobrou úrodou.. Tímto udělám takový předběžný výběr a také zkusím růst s mimální zálivkou.

Ze zahrady nic neprodávám, nemám to zapotřebí. Přebytky rozdávám, a že by o bifteková rajčata nebyl zájem, nepředpokládám.

Vladimír

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

host - xxx.xxx.79.34 (?)
6.5.2019 9:46

Vladimíre,

rád bych získal více informací o pěstování rajčete stupnického. V loni jsem jedno vysadil, ale rostlina byla malého slabého vzrůstu plody byly jen na dvou vijanech takový chcípáčci v porounání s Tornádem a Torinem. Letos mám 3 rostliny. Četl jsem, že se pěstují na 2-3 výhony, zatím jsem zálistky ještě nevyštípal. Co mi doporučíte? Rostliny jsou cca 35-40cm vysoké o proti jiným druhům opět slabšího vzrůstu, je to u tohoto druhu typické.Jakou úrodu lze v Ø sklidit z jedné rostliny.

flodur.

Připojit reakci

Co budete teď vysévat?

Katkos (58) - xxx.xxx.249.102 (?)
9.5.2019 13:16

Dobry den,

kedze mame tak blbe pocasie, este k tomu skvele naplanovana dovolenka, ostava cas spekulovat. Okrem rajciat mam uz priesady uhoriek a cukiet, tekvic. Napriek vsetkym neocakavaniam, som minuly rok mala celkom slusny vynos uhoriek. Boli zasadene hned vedla paradajok a napriek zahradk.doporuceniam im to nevadilo. Urobili si sami oporu z paradajok, po ktorych sa splhali. Naopak cukety nulova uroda. Nechapem dovod dodnes. Mozno neboli opelene. Otazka, ma zmysel sadit medzi plodovu zeleninu aksamietnice? Pritiahnu hmyz? Alebo tam dat bazalku, majoranku, oregano? Naozaj zlepsia chut? Oveujem si informacie z clankov. Skusili ste niekto v kvetinacoch davat ku tyckovym paradajkam redkovky? Vyuzit priestor medzi? Alebo mrkvu?

Nevysmejte ma velmi😃😂😆

Katka

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Paprika Rodrigo 10720.8.201935827
Atraktívne druhy rajčín 119.8.2019100
Melouny 20194119.8.20198889
Melouny - jaká podnož218.8.2019158
Nejchutnější rajčata50817.8.2019734952
Soudečkové tyčkové rajče do skleníku - jakou odrůdu?2516.8.201922415
Rajčata 2019/28515.8.201918945
Pěstování tykví a dýně Hokkaido 3515.8.201916919
Chorobu rajčat - bílé fleky až uhnívání plodů 114.8.2019194
Hloubka sázení rajčat3114.8.20192653
Stekovics - spôsob pestovania rajčín 814.8.20191140
Divoké rajče513.8.20192101
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka 3412.8.201911049
Rajčata letos nic moc, vliv herbicidu?912.8.2019750
Akumulace tepla v pařeništi4812.8.20194904
Papriky 20198512.8.201928105
Paprika, pomoc 111.8.2019160
Listy rajčat 3010.8.20193300
Rychlé uvadání listů cukety 510.8.2019736
Keříčkové rajče Šejk139.8.20196843
Je to viroza? 39.8.2019350
Okurek - pouze samčí květy88.8.20192481
Pěstování chilli papriček Habanero178.8.2019766
Je to plesen na uhorkach, treba to postriekat? 18.8.2019286
Co lze pěstovat na podzim v pařeništi?18.8.2019168
Je toto kaderavost na ačokče? 17.8.2019133
Je tato chilli papricka uz zrala? 36.8.2019463
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek486.8.201965827
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II225.8.20193790
Rajčata Primora z Lidlu - skvrny 75.8.20191391
Cuketa - nemoc 165.8.20196499
Trinidad moruga scorpion red11.8.2019208
Paprika pálivá Jalahot924.7.20192533
Žlutá cuketa se zeleným koncem 223.7.2019371
Nedozrálé zelené fleky u stopky rajčat722.7.2019794
Pestovani paprik v zapustenych kvetinacich - mam zvetsit kvetinac?722.7.2019588
Co utáhne kompost2322.7.20192446
Kroucení - svinování spodních listů rajčat 520.7.20191032
Choroba rajčete 319.7.2019631
Ekonomika hnojení818.7.20191010
Další diskuze: 1, 2, 3, 4, 5 >  
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Záchůdek catgenie 120+14:52
Krmivo pro slepičky- 200kč velký pytel zbylo mi po chovu slepic13:10
Chov krůt16.8.2019
Nemocná chodidla slepic15.8.2019
Chov pstruhov12.8.2019
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2019
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů