Příspěvky uživatele - 129.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčat 2019, 29.3.2019 Obsahuje fotku
V skleníku mám už vysadené všetky rajčiny- 30 koreňov- najbližšie noci by nemalo mrznúť, tak nemusím nadokrývať, ani zapaľovať sviečky. Rozdiel teplôt vonku a v skleníku pred východom slnka je u mňa 8 stupňov, takže pokiaľ nehlásia mrazy viac ako -3... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 23.3.2019
Obdivujem Vladimíre tvoje parenisko, ale aj to, ako sa musíš popasovať s prepravou priesad na záhradu. Ja som dnes vysadila do skleníka 20 priesad rajčín, 4 som vysadila ešte pondelok. Zostáva mi vysadiť ešte 6 kusov. Kvetináčové som letnila... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 21.3.2019 Obsahuje fotku
U nás sa broskyne ešte ani nerozpukávajú, tak som mohla dnes postriekať Kuprikolom.Začinajú sa nalievať púčiky mandlí a marhúľ.  Zato jarným cibuľovinkám a Čemericiam nevadia ani nočné mrazíky.    Eva T.
Rýchlenie rajčat 2019, 18.3.2019
Vidím, Vladimíre, že zase skúšaš nejaké nové druhy, ten Bielyi Naliv vyzerá zaujímavo, zdá sa byť nižší, podobne ako Mongolskyi Karlik. Som zvedavá na vyhodnotenie.  Tak prajem veľa pestovateľských úspechov!        ... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 18.3.2019
Nie, v skleníku nekúrim, rajčiny som sadila začiatkom novembra, cez zimu až doteraz som ich mala na veľkom juhozápadnom obývačkovom okne (180krát 260 cm) so širokým parapetom s prisvetľovaním od 4. jan.tak aby mali 12-14 hod. aspoň ako -tak... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 17.3.2019 Obsahuje fotku
Aj ja mám v zemi v skleníku zatiaľ iba 2 korene Stupického, ešte hlásia tieto noci mrazivé, tak budem ďalšie dosádzať až po 21. marci, ale poctivo otužujem. Neprihnojovala by som zatiaľ tie vysadené, sadeničky potrebujú dobre zakoreniť, teraz... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 12.3.2019 Obsahuje fotku
Ja používam rozkladacie  plastové trubkové oblúky z Lídla a na ne dávam až netkanú textíliu. Ľahko sa s nimi manipuluje- stačí zapichnúť do pôdy. Predáva sa s dierkovanou fóliou, ja ale používam netkanku.  Pridávam obrázok z vlani.... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 9.3.2019
Vladimíre, tie rajčiny s vysokou trvanlivosťou ma zaujímajú hlavne na predĺženie rajčinovej sezóny, akurát som na túto tému odpisovala na Milanovom vlákne. Stačilo by ich vysievať aj neskôr, povedzme v apríli pre neskorší zber. Som zvedavá, ako mi v... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 9.3.2019
Milane,  myslím, že cesta mať svoje rajčiny po celý rok je ťažko realizovateľná v našich podmienkach. Ale dalo by sa o to pokúsiť aspoň na 10 mesiacov. Výsevy na prvé rýchlené rajčiny by som určite nerobila skorej než v novembri, z nich sa dajú... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 9.3.2019
Ja vysievam tak ako Vladimír na vlhkú pôdu z výsevného sustrátu od Forestiny, nadokrryjem fóliou dám na teplé miesto- 24-28 stupňov, do 3 dní sa ukážu klíčky, potom dosypem trochou substrátu, Rastlinky sú za ďalšie 2 dni vonku.  Včera... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 3.3.2019 Obsahuje fotku
Ja osobne presádzam aj viackrát- podľa potreby. zbrzdí sa tým vyťahovanie, rajčina venuje viac síl tvorbe koreňového systému. pridávam fotodokumentáciu.  Eva T.
Co budete teď vysévat?, 3.3.2019
Ja som ho už vysiala, vzišlo, každé 1 semienko, ani sa nevyťahuje po vysiatí, rastlinky sú pekné silné. Eva T.
Co budete teď vysévat?, 3.3.2019
Vladimíre, veľké díky, nemusíš hľadať, asi až k budúcej sezóne budem experimentovať s ďalšími druhmi. Tento rok skúšam hlavne tie srdcia samozrejme to Germain Red Strawberry zabezpečím proti opeleniu hmyzu a ak bude mať požadované vlasnosti zoberiem... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 3.3.2019
Galego som vlani od teba mala, bolo výborné, ale tento rok vynechám, dokonca som vypustila aj moje obľúbené Jerguš F1 a nahradila inými, možno sa k nemu vrátim na budúci rok. Neodolala som a vysiala 3 semienka Serg. Pepper- indigo srdce- vzišiel len... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 2.3.2019
Vladimíre, papriky mám už tiež prepikírované, pestujem iba sladké. 8. marca sa strojím vysievať rajčiny pre pestovanie na záhone- väčšinu biftekov a srdcí. Môj plán s počtom odrôd som zase prekročila, budem tento rok pestovať:  Cherry: ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika