Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja vysievam tak ako Vladimír na vlhkú pôdu z výsevného sustrátu od Forestiny, nadokrryjem fóliou dám na teplé miesto- 24-28 stupňov, do 3 dní sa ukážu klíčky, potom dosypem trochou substrátu, Rastlinky sú za ďalšie 2 dni vonku.

 Včera som vysievala zvyšných 34 druhov rajčín po 2-3 semienka. z koktejjlových a mukriflora ešte Hertbreakers Vita, Little Lucky Heart, Bombeta, Ramallet Pequeňito.

 Z klasiky ešte Kakao F1, Triatlon F1

Bifteky a srdcia:  Amana Orange, Orange Strawbwerry, Eva´s Amish stripe, Alice, Cour de Boeuf Bicolor, Orange russian 117,  Fresa,  Germain red Strawberry, Brad´s Black Hearth,  Sergeant pepper,  Ananas Noire, Pinneaple, Salobre,Lucid Gem, Captain Lucky, Lucky Cross, Flame,   Primora, Corazon F1, Girl Girl’s Weird Thin, Blue Pear Tomato.

Podlhovasté na kečupy a sušenie:  kríčkový skorý Kibits,  ďalej Auria, Tegucigalpa, Jersey Giant, Opalka, Black Icicle, Evans Purple Pear.

Väčšinu cherry, koktejlových a i.  vysievaných pre pestovanie v sklenníku som presadila do obalov od mlieka.

Ešte som vysiala trocha hrášku na záhon a cibuľku Tosca pokusne do sadbovačov. Dnes vysejem po 2 semienka hadoviek Superstar F1 a Formule F1 na pestovanie v sklenníku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika