Příspěvky uživatele - Eva T.

Paradajky pre r. 2024, 3.3.2024
Plody sa lesknú, tak im už veľa nechýba, ešte však ešte nezačínajú meniť farbu.  Eva T.
Paradajky pre r. 2024, 2.3.2024 Obsahuje fotku
INDIGO CHERRY DROPS (2 rastliny v jednej 12l nádobe) som som ukončila rast za 3. a 4. strapcom, zakorenené zálistky som dala susedám 2 spodné nechám rásť. Som zvedavá kedy začne dozrievať spodný strapec.            ... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 27.2.2024
Parádny zoznam Vladimíre.teším sa na hodnotenie na konci sezóny. Zvlášť ma zaujímajú tie na dlhodobé skladovanie, máš z nich široké spektrum. jamám momentálne iba Ramallet Pequeňito Mallorquin.    Eva T.
Paradajky pre r. 2024, 20.2.2024 Obsahuje fotku
Pan Petr,  vyskúšať 180 odrôd ročne by bolo aj nad moje sily. Najviac- 108 odrôd som mala vysadených vlani (spolu vyše 200 koreňov) to bolo maximum, snažím sa to každoročne skresať, tento rok sa mi to podarilo naplánovať na 90, ale čas... celý příspěvek >
Rajče Cow´s Tit, 19.2.2024
Ano, mám, môžem poslať.  Ja budem vysievať okolo 15. marca po 2 semienka z pasta odrôd. Písala som ti aj mail.    Eva T.
Rajče Cow´s Tit, 18.2.2024 Obsahuje fotku
Vladimíre, semienka z COW´S TIT mám od Tatiany z Chorvátska, nepestovala som ešte, ale chcem tento rok porovnať ešte s ďalšími pasta odrodami: 1.SMILEY WORMS, 2. AURIA, 3. ALTER KOMMUNIST, 4.SAINT JEAN D'ANGELY          ... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 18.2.2024 Obsahuje fotku
U mňa mávajú INDIGO CHERRY DROPS väčšinou veľkosť okolo 20g, a keďže pestujem na viac výhonov ku koncu aj menej gramov. Sejem ich vždý skorej, vlani vydržali dovtedy ako všetky 3 odrody APPLEBERRY(red, orange aj Yellow) F1- teda do konca septembra.... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 17.2.2024
Vladimíren nech ti operácia dobre dopadne, s nejakými dwarfkami by som sa mohla podeliť, napíšem ti na mail.  Eva T.
Rajčata 2024, 17.2.2024
Vladimíre sadeničky vyzerajú zdravo, teším sa na tvoje hodnotenie skorých odrôd z pareniska. Ešte aby počasie prialo,  ja už mám plné okná zase som to prešvihla s počtom odrôd, nejaké sadenice musím už teraz rozdať, vysievala som po 2-3 semienka... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 17.2.2024 Obsahuje fotku
Včera som na slnku vo dvore otužovala zopár odrôd, medzi nimi tieto 3 odrody už s celkom peknými plodíkmi.  Vidno rozdiel vo výške medzi indetermimantnou odrodou, Dwarfom a Microdwarfom. Okná už budem mať celkom plné.      ... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 17.2.2024 Obsahuje fotku
Dobrý deň,z nehybridných PHR(rezistentných k plesni) by som určite odporučila PRIMABELLU, pestujem už 4 roky a vždy vydrží až do mrazov. Vlani som testovala 8 rezistentných odrôd : 1HONEYMOON F1, 2. GOURMANSUN F1, 3. PRIMABELLA, 4.APPELBERRY- RED... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 8.2.2024
Ja tiež skladujem semienka v plastových zipseroch, tie mám ešte v obálkach podľa abecedy,- dajú sa dobre archivovať v krabici od topánok. Dôležité je suchý vzduch a približne satabilná teplota. Chlad neriešim. Takto môžu vydržať min. 10 rokov. Eva... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 31.1.2024 Obsahuje fotku
Dvě INDIGO krásky: vlevo tyčková (indeterminantní), vpravo trpasličí (Dwarf) obě vyseté 13. prosince-rozdíl vidět nejen ve výšce, ale i habituse.🍅❤🍅
Paradajky pre r. 2024, 31.1.2024
Ano aj pre odraz svetla, nevysychaniu substrátu a prevencia smutníc.  Eva T.
Paradajky pre r. 2024, 28.1.2024 Obsahuje fotku
Včera mi rozkvitla prvá trpasličia odroda z výsevu 12. decembra - také "srdce kamenného potoka" so zemiakovými listami.                                   ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika