Příspěvky uživatele - ariadna

Jahodník - frigo sadba, 21.4.2019 Obsahuje fotku
Kedze neprsi, tak som svoje frigo jahody aspon zasnezila, nech im je dobre :)
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 21.4.2019
Ponuka sa tu moznost Zakopat vojnovu sekeru a uzavriet aspon primerie, ked uz aj nie mier. Dalsia mudrost (pre vsetkych) je, ze mudrejsi ustupi:) A nech ostaneme nie off topic ale k teme: Vcely chodia nadalej, ja sa im tesim, oni mne urcite tiez,... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 20.4.2019
kdoulovec ozdobny?
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna, 20.4.2019
Milan, vdaka za priebezne informovanie. Tesime sa na dalsie info z pokusu niekedy na jesen, v zime, alebo kedy zacnete. Vela peknych rajcatek zelam
Postřik proti mrazu, 13.4.2019
Pan IH, zaver Vasho prispevku je nadherny.
Poda pre zemiaky, 11.4.2019
PP, vtipny ako vzdy. ale je mi jasne, ze mate pravdu. Ja to skusim stihnut za 1 zivot, som beznadejne naivna:) Co za zivot, ja samozrejme za rok.
Poda pre zemiaky, 11.4.2019
SPCH, dakujem pekne za tip. Spravim policko pokusne, cast upravim, cast necham tak ako je. Som zvedava na vysledok:)
Poda pre zemiaky, 11.4.2019
Skoda, ze som to vsetko nevedala skor, ako som objednala zemiaky. Z 5 odrod mam len 1 neskoru, no, lepsie ako nic. Dakujem pekne za radu.
Burina, či trvalka?, 8.4.2019
Ked to bude kvitnut, urcite to dajte do diskusie, nech sme mudrejsi. Ja osobne velmi nemam rada, ked neviem urcit nejaky kvet:)
Burina, či trvalka?, 8.4.2019
Presadit. Ved mozno to bude mat nejake pekne kvety. A ak nie, vyhodit sa to potom da kedykolvek.
Květy na koncích větví, 7.4.2019
Tak tato reakcia sa mi velmi paci :):)
Vodní Hyacint, 7.4.2019
To je srdcervuce, nejdem si to ani predstavovat, lebo budem bulit take:(Dakujem Vam za tie ryby. A nech uz prsi tak normalne ako pred 20,30 rokmi.
Vodní Hyacint, 7.4.2019
Konvalinka, ste uzasna, ze ste ich zachranili, to je take krasne a uslachtile. Hned je den este krajsi.
Rozkvétání 2019, 6.4.2019
Taky tak:) Ja sa zajtra pozriem, ci je aspon 1 vrchny cm pody vlhky, lebo to bol dost kratky dazd.Konkretne u nas dazd vzdy stiahnu Slanske vrchy a Dargov a nas to chyti bud len velmi okrajovo alebo vobec.
Rozkvétání 2019, 6.4.2019
Aktualna z dneska. Som zvedava, co bude zajtra, lebo po straaaasne dlhom obdobi sucha dnes vecer prsalo. Tak snad neopadali vsetky kvety. Tohto roku inac vsetko kvitne v takom normalnom termine ako pred 2,3 desatrociami, az sa tomu divim. V... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika