Slivovice vs. calvados



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?)
17.12.2007 14:13

Záleží na tom, kde budete láhve skladovat. Pokud ve vlhkém sklepě nebo v zemi, je zavoskování nutné, jinak Vám korek zplesniví. Radím spíš parafínem než včelím voskem - je levnější a nechutná zavíječům a jiné havěti. V suché chladné místnosti je přínos zavoskování diskutabilní.
Naležato je třeba uskladňovat víno - kvůli nežádoucí mikrooxidaci. Slivovici naopak mírné okysličení prospívá - je to koneckonců podstata kvality staré pálenky i důvod, proč se dává zrát do sudů. Navíc líh je vzlínavější než voda a ztráty přes nedokonalý špunt by mohly být větší. Tedy raději nastojato. Nečekejte ovšem, že Vám slivovice ve sklenicích časem zežloutne.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 192.88 (?), 17.12.2007 13:18

 

Dobry den potřeboval bych poradit jak spravně uskladnit lahve se slivovici jaky typ korkové zátky použít mužou být ty špunty na víno nebo ty konyckéa mam ty lahve zavoskovat mam nato vcelí vosk a ty lahve mají byt nalezato nebo stat chtel bych si tu slivku schova na dlouho desíty let.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 17.12.2007 14:13

Záleží na tom, kde budete láhve skladovat. Pokud ve vlhkém sklepě nebo v zemi, je zavoskování nutné, jinak Vám korek zplesniví. Radím spíš parafínem než včelím voskem - je levnější a nechutná zavíječům a jiné havěti. V suché chladné místnosti je přínos zavoskování diskutabilní.
Naležato je třeba uskladňovat víno - kvůli nežádoucí mikrooxidaci. Slivovici naopak mírné okysličení prospívá - je to koneckonců podstata kvality staré pálenky i důvod, proč se dává zrát do sudů. Navíc líh je vzlínavější než voda a ztráty přes nedokonalý špunt by mohly být větší. Tedy raději nastojato. Nečekejte ovšem, že Vám slivovice ve sklenicích časem zežloutne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 217.151 (?), 23.12.2010 16:23 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.2 (?), 10.1.2011 17:06

pánové, pálil jsem kvas z vylisovaného hroznového vína, kdy do lutru jsem vlil asi 0,5 l naloženého 2 -3 ks plodu badyánu (hvězdice) v 40 % alkoholu. Po vypálení měla kořalka vynikající chuť. Páry alkoholu byly badyánem ochuceny. Je třeba dávat pozor, aby při vyluhování nebyl alkohol ve kterým je badyán naložen moc tmavý.  Takto je možno ochutit každý lutr i jinou příchutí (vanilka, skoiřice a jiné vonné látky). 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.167 (?), 18.12.2007 7:53

Pokud použijete korkový špunt, neměl by být z lisované korkové drtě ale z  jednoho kusu. Rozdíl v ceně je několik korun na kuse, rozhodně se to vyplatí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.88 (?), 18.12.2007 13:03

Dekuji za cenné rady tu slivovici jsem naředil na 52 procent myslite tedy ze kdyz si obědnam z netu ty korkove zatky z celého kusu jak tam uvádí trvanlivost 2 roky bude to stscit jaké použivate vy? Budu to skladovat ve sklepě je to kamený stary sklep je tam celí rok okolo 10 stupnu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 18.12.2007 13:50

Mám taky láhve pálenky v kamenném sklepě, nejstarší 25 let. Vzhledem k letošní neúrodě jsem byl nucen některé otevřít. Tedy zas tak moc jsem nelitoval. Zátkoval jsem je tehdy zátkovačem - tzn. celý špunt zaražený v láhvi. Navrchu jsem je měl zavoskované, nebo (v případě závitu) uzavřené originál plechovým šloubovacím víčkem, případně obojí. Láhve jsou nyní neprůhledné, pokryté pevně lnoucím povlakem, odstranitelným až důkladným omytím. Plechová víčka se rozpadají. Parafín pokrytý plísní, ale docela drží. Špunty z korkové drti některé držely špatně, takže  při pokusu o nasazení vývrtky zapadly do láhve. Celokorkové jsou na tom lépe. Přesto radím použít zátky delší a nechat jim část vyčuhovat. Zvažoval bych i trvanlivější, např. pečetní  vosk.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.88 (?), 18.12.2007 23:08

A jak natom byl obsah lahví? Ja naopak mám pálenky dost tak ji chci dobre uskladnit na horsí časi švestek třešní bylo dosti a hrušek mraky vsechno jsem to nestihl sám zpracovat tak jsem se musel podelit i s palírnou pálenky jsou dobré ale pít ji budu až zarok pro letošek mam tu lonckou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 19.12.2007 9:29

V ústech i v krku působila pálenka velmi hladce a přátelsky. Jen trochu tepla kolem žaludku. Aroma po ovoci bylo ale slabší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.88 (?), 19.12.2007 21:28

Tak jsem si obědnal ty spunty psali tam specialní celokorkoví spunt z desetiletych stromu pro dlouhodobé zrání. Myslíte ze to bude stačit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika