Příspěvky uživatele - 192.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice vs. calvados, 19.12.2007
Tak jsem si obědnal ty spunty psali tam specialní celokorkoví spunt z desetiletych stromu pro dlouhodobé zrání. Myslíte ze to bude stačit?
Slivovice vs. calvados, 18.12.2007
A jak natom byl obsah lahví? Ja naopak mám pálenky dost tak ji chci dobre uskladnit na horsí časi švestek třešní bylo dosti a hrušek mraky vsechno jsem to nestihl sám zpracovat tak jsem se musel podelit i s palírnou pálenky jsou dobré ale pít ji... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 18.12.2007
Dekuji za cenné rady tu slivovici jsem naředil na 52 procent myslite tedy ze kdyz si obědnam z netu ty korkove zatky z celého kusu jak tam uvádí trvanlivost 2 roky bude to stscit jaké použivate vy? Budu to skladovat ve sklepě je to kamený stary... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 17.12.2007
  Dobry den potřeboval bych poradit jak spravně uskladnit lahve se slivovici jaky typ korkové zátky použít mužou být ty špunty na víno nebo ty konyckéa mam ty lahve zavoskovat mam nato vcelí vosk a ty lahve mají byt nalezato nebo stat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika