Slad - pálení



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 40.193 (?) 
13.10.2014 14:01

Zdravím... v nerezu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
               
host - 174.1 (?), 18.10.2015 14:18

Dobrý deň, potreboval by som sa poradiť s výrobou whisky, dostal som sa totiž k zadymenému jačmennému sladu. Moja otázka znie, či je možné k sladu pridať zošrotovaný jačmeň, prípadne kukuricu a aký to má vplyv na výsledok, resp. či bude výsledok najlepší pri použití iba zadymeného sladu bez prímesí.

Ďakujem

Jozef

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 159.180 (?), 20.10.2015 8:19

Na základě vlastních zkušeností : sešrotovaný ječmen už je zbytečné do sladového ječmenu (radši sešrotovaného) přidávat, cukr získáte ze sladu. Kukuřičný slad se mi nepodařilo ani po roce sehnat. proto jsem k ječmennému sladu přidal více než polovinu kukuřičného šrotu (na krmení domácí havěti), ohřev v kotli probíhal úplně stejně jako pouze u ječmenného sladu, cukru bylo o cca 1,5 Brix více, vůně více do kukuřice, chuť hned po vypálení i po roce byla odlišná od samotného sladu. Chce to experimentovat a nebát se... Pokud nemáte dubové soudky, s opatrností dávejte do demižonu dubové špalíky - abyste chuť zbytečně "nepřepálili". Periodická ochutnávka po 3 -4 týdnech je žádoucí... indecision

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 159.180 (?), 10.8.2016 7:40

Přidám jeden praktický tip : už pár let jedu podle téměř stejného postupu. Letos jsem opakovaně vyzkoušel po ohřátí vody na 38 st. nasypat našrotovaný slad, pořádně promíchat, přikrýt - a nechat přes noc bez vytápění odpočinout. MUSÍTE TO PŘIKRÝT - slad se hezky nacucá a asi o 1/5 se zvětší celkový objem, tak abyste to ráno nenašli na podlaze. Po ukončení várky jsem naměřil o 2 st.Brix více (17). No a samozřejmě toho na konci akce vyteklo i více z chladiče... cool

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 206.214 (?), 19.12.2019 5:55

Jak jste prosím postupoval s ohledem na úkap a dokap?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 18.116 (?), 19.1.2021 12:55
Díky za ověřený postup ale troufám si říct že vzhledem k ceně sladu je dost neefektivní. Enzymů ve sladu je tolik, že dokážou rozložit škroby z přidaného obilního nebo kukuřičného šrotu a to až v poměru 1dil sladu na 10dilů šrotu. Rozdíl v nákupní ceně kukuřičného šrotu a sladu je značný nehledě na to že kukuřičný slad ani pomalu neseženete. To pro lidi co chtějí použít tradiční postup zcukřování sladem. Jinak je dneska už samozřejmě efektivnější použít dostupné tekuté kompletní enzimy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 93.77 (?), 13.10.2014 14:27

Musím vás zklamat, slivovici můžete dostat jen z trnek, slív, švestek...

Ze sladu lze připravit též kvas a z něj vypálit alkohol, ale "slivovice" to opravdu nebude!! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 40.193 (?), 14.10.2014 14:41

cituji... Vás

Nemám dubový soudek, tak jsem ho "nahradil" tak, že jsem to nalél do 20 lt demižónu (který je tudíž téměř poloprázdný) a přidal tam třísky z dubu, které jsem předtím převařil (taky nalezeno na internetu). Zatím je to výborné, průběžně ochutnávám,  whisky mám rád a v tomto je whisky znát. Ještě ale nemám vylaborováno správné množství třísek a dobu jak dlouho je tam mám nechat abych to nepokazil.

Asi si správně nerozumíme.. Zajímalo mně jak uvádíte kolik je správné množství tech třísek a jak dlouho je ve whiskynechat???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 63.74 (?), 24.8.2016 13:24
...já zase mám 10L dubový soudek a nemám co do něj :(uvedený slad nemám kde uvařit a v hrnci po pěti litrech se mi to dělat opravdu nechce...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 24.8.2016 15:52

Kupte si hotový sladový výtažek. Vypadá jako med a stejně se s ním pracuje.  Nemusíte nic vařit, rozředíte ho vodou, zakvasíte a za týden můžete pálit. Pokazit se to prakticky nedá. Pravda, není nejlevnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika