Kvas z jablek



host - 50.197 (?)
16.8.2018 12:08
Dobrý den. Pálenice je ve Studence, ale mám osobní zkušenost s Pohořilkama. Mohu doporučit. Přes Bílovec, směr Fulnek.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
P. Šlosar - (14) - 236.138 (?), 14.8.2018 22:14

Jablka tvoří mimořádně stabilní kvas podobně jako ze švestky domácí, prostě nezoctovatí. Běžná doba kvašení je 10 týdnů, myslím, že jste vše udělala správně, pokud jste přidalal 1 - 1,5% cukr, jen dobře. Vodu bych rozhodně nedoporučoval, spíše enzym Distizim FM v množství 10 ml / 200 l kvasu. Způsobí rozklad pevné hmoty a urychlí kvasný proces. Konec kvasného procesu pomocí zapálené čajové svíčky jistě znáte, ale ani pak není žádný kvapík, jablka nejsou třešně či meruňky, nezkazí se. Hlavně bych doporučoval aktivitu při pálení, to víte, v pálenicích se spěchá. Jablka jsou velmi náročná na odběr úkapů, tvoří se jich hodně. Takže malý příkon do vařáku, z chladiče by to mělo jen kapat, max. tenká nitka asi 20 min. a po této době test. Spočívá v tom, že se nadestiluje asi pol. lžíce, která se nalije do 78 - 80 °C teplé vody, teploměrem zamíchá a důkladně očichá. Nesmí být cítit směs organických molekul připomínající lepidlo kanagon. Pokud si nejste jistá, raději ještě 5 min. pokračovat v odběru úkapů do jiné nádoby a test opakovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petlice - (9) - 92.194 (?), 15.8.2018 9:06

Tak tohle je skvělé doporučení. Moc děkuji. V pálenici se pokusím toto hlídat, ale také proto jsem kladla dotaz jaká pálenice v okolí Jistebníku. Tu vodu jsem tam nakonec nedávala. Krásně to voní a ta vůně mne od toho odradila. Ten enzym seženu kde a kdy ho tam mohu nejpozději dát? Ještě jednou děkuji a přeji si, ať to vyjde a v zimě si budu upíjet palenky u kamen😀

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 15.8.2018 9:59

V pálenici nic neuhlídáte, protože k úkapu se vůbec nedostanete. Enzym se prodává buď na netu, někde i přímo v palírně. Do ovoce se dává co nejdřív, můžete i později. Když ho nedáte, nic hrozného se nestane.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.197 (?), 16.8.2018 12:08
Dobrý den. Pálenice je ve Studence, ale mám osobní zkušenost s Pohořilkama. Mohu doporučit. Přes Bílovec, směr Fulnek.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petlice - (9) - 92.194 (?), 16.8.2018 14:52

Děkuji, to je skvělé. Tak v tom případě to zavezu tam😀

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petlice - (9) - 92.194 (?), 28.8.2018 23:08

Dobrý večer pánové (uvítám i názory dam😀) první kvas cca 120 litrů s dvěma kily cukru stále stojí ve sklepě v 250 litrové bečce. Už to budou dva týdny. Zadělán plenkou se špuntovým víkem (víko vnořené)...a krásně voní. Dnes se podařilo dalších 200 litrů k tomu, opět dvě kila cukru. Dotaz zní... kvas prý neotvírat, jak tedy udělat pokus se svíčkou nebo sirkou? Mám jej otevřít? Jen ho poslouchám a citím. Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 29.8.2018 8:24

Po dvou týdnech žádné pokuisy se svíčkou nemají smysl. Nechal bych bečku zavřenou.
  I kdybyste nic neměřil, nezkoušel a po 6 týdnech kvašení nechal vypálit, nic špatného se nestane. Na druhé straně jablkový kvas se tolik nekazí jako třeba hruškový, takže když ho necháte ležet trochu déle, nic hrozného se nestane. Pevný podíl drti většinou plave na povrchu Není špatné před pálením horní 10 cm vrstvu, která bývá hnědá a někdy trochu cítit octem, vyhodit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 186.2 (?), 29.8.2018 8:36

Omlouvám se za dotaz mírně off topic: Večer jsem založil kvas z malých tvrdých koláčových hruštiček (Williamsky a jiné sladké stále čekají na stromech), přidal startovací dávku cukru (asi 3/4kg), kyselinu citrónovou na dokyselení a zbytek sušených vinných kvasinek. Ráno stále nic nebublalo, změřil jsem cukr a je tam pouze 11 Brix. Kolik by měl mít hruškový kvas? Mám dosladit? Nejde mi o výtěžnost a nejsem přítelem řepného cukru v kvasu, ale nerad bych skončil s octemfrown...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 222.244 (?), 29.8.2018 8:42

Jaka byla teplota? Kvasinky jste nechal poradne predmnozit v mostu/vode s cukrem? Kyselinu bych nedaval, jenom zivnou sul do nalevu s kvasinkama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 29.8.2018 10:33

Přidávat sušené kvasinky do kvasu nemá smysl. Ty divoké na ovoci se rozmnoží mnohem dřív a převládnou. Sušené se musejí nechat rozkvasit několik dní předem. Kyselina je na místě, citrónovou je ale třeba přidávat opakovaně (odbourává se). Proto je lepší fosforečná nebo sírová.
  Že od večera do rána nic nekvasí je zcela normální.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika