Obyčejný rýč vs. Fiskars



host - 231.200 (?)
16.4.2010 10:49

Pánové, nejsem nějaká zastánkyně značek a tvrdou práci raději přenechám manželovi, ale jsem nadšená zahrádkářka, tak nářadí taky používám - Fiskars rýč jsem manželovi koupila spolu se sekerou a lopatou k narozeninám- praktický dárek.  Na Fiskars od té doby nedáme dopustit, i když jsme byli přesvědčeni, že máme nářadí kvalitní- je to super. I když ruce k tomu opravdu nedávají- ten rozdíl i pro mě jako pro "slabou" ženskou je obrovský- nadřete se mnohem méně- i ta lopata je výborná- přitom by si člověk řekl, že v tom nemůže být žádná věda.  Když jdeme něco dělat spolu s mužem, o Fiskars je vždycky boj. P.S. zatím mě nechává vyhrát. Jity

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.18 (?), 13.11.2013 14:48

Souhlasím s Vámi, že školkařský rýč na našem trhu v podstatě není, a proto jsem spokojen i s rýčem Fiskars.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 193.20 (?), 23.11.2013 11:32

Zřejmě podle hesla - podle sebe, soudím tebe!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 84.190 (?), 7.5.2016 6:32

Tak normální myslící člověk ho ani nezlomí a ani neohne.Co už toho bylo o něm napsáno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 234.160 (?), 7.5.2016 9:35

I vy filuto! Ve vašem postu lišácky nemenujete znacku rýče, ktery kritizujete. ORIGINALNÍ  rýč fiskars pri porytí 20 m2 neohnete ani nahodou. Asi mate čínskou kopii. Prodejce vas natáhl, milej pane. Alebo vy houpete nás...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 234.160 (?), 7.5.2016 9:41

Výše uvedeny prispěvek patří k postu p. xx212.118, 6.5.2016 23:13! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 255.14 (?), 16.4.2010 8:51
na rýľovanie sme štyria(dvaja dospelý synovia) fiskars len jeden, ked sa ide rýľovať, každý sa ponáhľa uchmatnúť si ten čierny, je ľahký a nebolia ma z neho kríže, je tak tvarovaný že sa s ním dobre ryľuje i naberá zemina... ani tie ostatné rýle nie sú najobyčajnejšie, mám manžela ktorý je vysadený na náradie (na prácu nie :-)))))...rýle máme skoro všetkých značiek, fiskars "ten čierny" ako ho nazvali moje deti, vedie... mama
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 231.200 (?), 16.4.2010 10:49

Pánové, nejsem nějaká zastánkyně značek a tvrdou práci raději přenechám manželovi, ale jsem nadšená zahrádkářka, tak nářadí taky používám - Fiskars rýč jsem manželovi koupila spolu se sekerou a lopatou k narozeninám- praktický dárek.  Na Fiskars od té doby nedáme dopustit, i když jsme byli přesvědčeni, že máme nářadí kvalitní- je to super. I když ruce k tomu opravdu nedávají- ten rozdíl i pro mě jako pro "slabou" ženskou je obrovský- nadřete se mnohem méně- i ta lopata je výborná- přitom by si člověk řekl, že v tom nemůže být žádná věda.  Když jdeme něco dělat spolu s mužem, o Fiskars je vždycky boj. P.S. zatím mě nechává vyhrát. Jity

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 183.242 (?), 16.4.2010 11:07

Paní Jity, pro mne syn koupil rycí vidle Fiskars, mám dojem, že i při podzimním rytí jsou pro ženskou (vybíráme kořínky, plevle, to moji mužští ani náhodou) lepší. I na takovéto domácí šťourání poblíž stromů a keřů lepší, nepoškozují tolik kořeny. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 54.85 (?), 10.5.2010 11:32

Jaké máte rycí vidle od fa. Fiskars? Já koupil ty nejlevněší, stály něco okolo 900 Kč. Přijde mi, že jsou příliš prohnuté a rycí část je příliš pružná. Když při rytí narazím na menší kameny mámk s nimi problém zabrat. Musím na to brát jiné vidle. Teď jsem koupil nové v Penny za 500 Kč a přijdou mi lepsí a jsou hlavně pevnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 183.242 (?), 11.5.2010 22:57

Rycí vidle mají označení Since 1649, teleskopické (abychom si je mohli půjčovat, kluci jsou vysocí), cena kolem 1200,- Kč, koupené asi před 4 roky. Prohnutí mi vyhovuje, nezdá se mi, že by příliš pružily. Nejmladší nabral někde kořen a dvě špice mírně prohnul dozadu. Ryji s nimi i tak, dá se, ale už je moc nešetřím. Teď na jaře jsem vyrývala maxi pastináky a k žádnému dalšímu poškození nedošlo. Každý jsme asi zvyklý na něco jiného, nejstarší raději sáhne po starých po dědovi, fiskars rýč si ale nemůže vynachválit. Nemáte náhodou ty s označením "lehké"? Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika