Obyčejný rýč vs. Fiskars



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 18.68 (?) 
6.12.2013 20:05

Vidím, že zažíváte těžké chvilky. Nedávno jsem je jen z legrace tak počítal a rýčů mám dokonce 7. Já je opřu o zeď a vyfotím a Vy sem dejte email a já Vám foto pošlu, ať můžete potom klidně spát. Ju? Do sedmi umíte napočítat? Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 227.59 (?), 6.12.2013 20:12

To sa niekomu zahradnici, ked ma tolko synov ci bratov, ze "uzivi" sedem rylov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.200 (?), 6.12.2013 21:58

Těžké chvilky nezažívám. Jen to, že obyčejně máte nějakou věc, o které se píše, šestkrát, ať je to cokoliv. Akorát u svých profesí jste přibrzdil. Počítat ještě umím a děkuji za to svému oblíbenému učiteli, přestože jsem nějakou od něj chyti a táta mu to požehnal. O email se nestarejte a foto dejte na fórum k podívání všem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.201 (?), 1.9.2011 12:17

I rýč Fiskars se dá zlomit. Mně se to povedlo u zhruba 12 let starého kousku. Tchám mi ho svařil a jede se dál, navíc jsem pro jistotu přikoupil ještě jeden nový, abychom mohli s ženou dělat současně, protože u nás nikdo s jiným rýčem než od Fiskarsu nechce dělat. Callid

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 212.118 (?), 6.5.2016 23:13

Máte pravdu, zlomit se nedá, zato ohnout při prvním použití po porytí cca 20 m2 úplně snadno, jo násada ta vám snad zůstane, ale k čemu vám bude když máte rýč ohnutý. Nehledě na to že ta zakřivená rukojet k tomu vysloveně pomáhá. takže raději 3 levné rýče než jeden tento. Nikdy více.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
LacoSk - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (85) - 144.11 (?), 10.11.2013 11:57

Trochu my to tu už pripadá ako na predvádzacej akcii šmejdov. Každý vychvaľuje do nebies, nikto nikdy v živote už nič iné nezoberie do ruky...

Sused v záhradke má ten slávny Fiskars. Má veľa peňazí, tak stále kúpi nejakú takúto vtákovinu.  Vyskúšal som, ďakujem. Mne stačí obyčajný kovaný klasický rýť. Tie prachy by som vedel využiť úplne inak. To čo my treba si porýľujem aj s tým lacným. Keby som mal väčšiu záhradu tak porozmýšľam o nejakej mechanizácii a nie o "zázračnom" rýle. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 192.41 (?), 10.11.2013 12:19

Pan Ladislav, pripajam sa do tejto diskusie ako nestranny clovek. Neviem aky kupil typ vas sused, no ja ked som pre par rokmi vyskusal susedov Fiskars, tak som si ho kupil, aj ked vôbec nie som bohaty. Ten komfort a pohodlie pri praci, mi za to stal, aby som tie peniaze obetoval. Predsa len je to investicia na cely zivot. Nemam zaujem robit niekomu reklamu, a je mi jedno kto aky ryl pouziva, opisujem iba svoju skromnu skusenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 210.17 (?), 10.11.2013 23:05

Diskutéři Ladislave Záhradkári a P.Z., jeden z vás dvou je luhár - lhář. Můžete si vybrat, který. Za komfort při rytí považuji to, když mi manželka přinese dobré kafe, nabo čaj a kapku něčeho co má 60%, jinak nic, no, možná by se dalo uvažovat o počasí, Když prší a fouká tak to neni ono.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 192.41 (?), 10.11.2013 23:44

Dobre som sa zasmial na dobru noc, no ja to tak nevidim. Asi to bude predsa len tak, ze kazdemu vyhovuje nieco ine, a nie kazdemu sa pracuje dobre s tym istym rylom. Vlastne nie asi, ale urcite, inak by nebolo v tejto diskusii a jej podobnych, tolko prispevkov.

PS: S toho mi vychadza Pane nepodpisany, ze klamar ste vy, lebo ste jedneho z nas oznacili sa klamara, a pritom sme podla mna, iba uprimne opisali kazdy svoje pocity z rylovania, s tymto rylom. wink

PS2: No vidite, ja to co povazujete vy za komfort, komfortom nepovazujem, lebo kavu a caj si najradsej vypijem doma v teple pri stole, a nie uprostred zahrady, ked rylujem. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 11.11.2013 0:22

Pro mne je nejkonfortnější rytí, když ryje manželka. Proto jsem jí pořídil Fiskars. Sám používám Bahco. No, pro tchýni zatím ještě nikdo rýč nevymyslel, to by musel být takový, který ryje sám a ještě dojde domů servírovat tu kávu k televizi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika