Fiskars vs Hultafors



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 144.83 (?) 
24.1.2012 15:20

Mě je ale klač nysympatickej když si vemu že se dá použít jen na to štípání a když toho chcete rozštípat hodně tak s tim kalačem se hodně nadřete a já asi pujdu do ty hultafurs jen jeste nevim jestli stipaci nebo univerzalni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
host - 65.199 (?), 24.1.2012 15:43

Ani v jednom případě se nespletete a univerzální sekera neexistuje, přesto než utratíte, mrkněte ještě na tohle.   j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.196 (?), 25.2.2013 21:44

No to je sice pekny reklamny tah, skoda len ze pri nizkych teplotach sa ta fiskars zlomi ako papier

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.140 (?), 26.2.2013 7:56

Pane.175.196,  25.2.2013 21:44:, bolo by od vás konstruktivne, keby ste upresnil, co konkretne  

 " sa pri nizkych teplotach na tej fiskars zlomi ako papier ",

lebo v opacnom pripade je váš prispevok iba nepekny antireklamny tah. angry

   Mozno mate na mysli nejaky vyhodne kupeny falzifikat Fiskarsu s cepelou snad zo starych plechoviek a poriskom z byvalych PET flasiek, alebo co, alebo snad iba mystifikujete?.

Pretoze originalne Fiskars su kvalitne vyrobky.  Tym ovsem nehovorim, ze sekery Hultafors nie su kvalitne, iba sa mi zda nevhodny blabol o lamani sa fiskarsiek ako papier. BTW: Zaruka na Fiskars 2400, ktoru pouzivame, uz davno vyprsala (bola "iba" 10 rokov).a to uz ma sebou nastiepanych mnoho klanicovych náklaďakov tvrdeho sukoviteho duboveho a agatoveho dreva, ine druhy dreva nevynimaje, vcitane stoviek starych korenov a je stale v prvotriednom stave. Vacsinou sa s touto Fiskars 2400 stiepalo v zime, ked mrzlo (kto by sa placal v blate, ked nemusi), a to niekedy v mrazoch aj pod -15 stupnov Celzia.   ___pooh.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 26.2.2013 17:35

175.196 -mohu se optat, ze kterého lesa vás vytáhli mezi lidi tak zhruba po 20 letech??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.161 (?), 17.12.2013 21:10

Jak nakujete fiskars?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 239.179 (?), 26.2.2013 18:38

No je asi něco pravdy na tom, že při nízkých teplotách je plast křehčí. Kamarádi jezdí s Fiskarskou na zimní táboření do Tee-pee. Loni bylo kolem -20°C a nic neporasklo. Ale netvrdím, že při -50°C není křehčí. Akorát mi není jasné, jak jí držet v ruce aby nepřimrzla.-)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 26.2.2013 18:55

Je to pěkně rozvíjená teorie ale buďme realisty . Je to prostě nesmysl a borci, kteří si fakt myslí že dnešní plasty špičkových výrobců v takovém mrazu praskají jsou buď provokatéři nebo takový výrobek nedrželi nikdy v rukou.Ztráta času s nimi vést debatu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 180.2 (?), 24.1.2012 16:39

Dobrý den. S kalačem se určitě nenadřete, pokud to s ním ovšem umíte. Byl kdysi vymyšlen právě na to štípání. A pokud to neumíte, tak Vám nepomůže ani sebelepší sekera. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
toby - (4) - 144.83 (?), 24.1.2012 19:22

no ono na tom neni s kalačem co umět a tahle diskuse nebyla vytvořena proto aby my tady nejekej radil říkal jestli umim nebu neumim štípat s kalačem ale abych se dozvěděl jestli je lepší koupit fiskars nebo hultafors.a to video už jsem viděl dřív podle mně je to jen fikce mohli tam vzít jedno fiskars ostrou a ty ustatní tupý každá sekera jde nabrousit aby holila.Jen je rozdil že ty dobry sekery holej i po 5 kubikach dřeva a fiskars k nim co se týče držení osří nepatřej.A hultafors dělá univerzální sekery skus hledat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika