Fiskars vs Hultafors



host - 65.199 (?)
24.1.2012 15:43

Ani v jednom případě se nespletete a univerzální sekera neexistuje, přesto než utratíte, mrkněte ještě na tohle.   j.c.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 144.83 (?), 24.1.2012 15:20

Mě je ale klač nysympatickej když si vemu že se dá použít jen na to štípání a když toho chcete rozštípat hodně tak s tim kalačem se hodně nadřete a já asi pujdu do ty hultafurs jen jeste nevim jestli stipaci nebo univerzalni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 65.199 (?), 24.1.2012 15:43

Ani v jednom případě se nespletete a univerzální sekera neexistuje, přesto než utratíte, mrkněte ještě na tohle.   j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.196 (?), 25.2.2013 21:44

No to je sice pekny reklamny tah, skoda len ze pri nizkych teplotach sa ta fiskars zlomi ako papier

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.140 (?), 26.2.2013 7:56

Pane.175.196,  25.2.2013 21:44:, bolo by od vás konstruktivne, keby ste upresnil, co konkretne  

 " sa pri nizkych teplotach na tej fiskars zlomi ako papier ",

lebo v opacnom pripade je váš prispevok iba nepekny antireklamny tah. angry

   Mozno mate na mysli nejaky vyhodne kupeny falzifikat Fiskarsu s cepelou snad zo starych plechoviek a poriskom z byvalych PET flasiek, alebo co, alebo snad iba mystifikujete?.

Pretoze originalne Fiskars su kvalitne vyrobky.  Tym ovsem nehovorim, ze sekery Hultafors nie su kvalitne, iba sa mi zda nevhodny blabol o lamani sa fiskarsiek ako papier. BTW: Zaruka na Fiskars 2400, ktoru pouzivame, uz davno vyprsala (bola "iba" 10 rokov).a to uz ma sebou nastiepanych mnoho klanicovych náklaďakov tvrdeho sukoviteho duboveho a agatoveho dreva, ine druhy dreva nevynimaje, vcitane stoviek starych korenov a je stale v prvotriednom stave. Vacsinou sa s touto Fiskars 2400 stiepalo v zime, ked mrzlo (kto by sa placal v blate, ked nemusi), a to niekedy v mrazoch aj pod -15 stupnov Celzia.   ___pooh.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 26.2.2013 17:35

175.196 -mohu se optat, ze kterého lesa vás vytáhli mezi lidi tak zhruba po 20 letech??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.161 (?), 17.12.2013 21:10

Jak nakujete fiskars?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 239.179 (?), 26.2.2013 18:38

No je asi něco pravdy na tom, že při nízkých teplotách je plast křehčí. Kamarádi jezdí s Fiskarskou na zimní táboření do Tee-pee. Loni bylo kolem -20°C a nic neporasklo. Ale netvrdím, že při -50°C není křehčí. Akorát mi není jasné, jak jí držet v ruce aby nepřimrzla.-)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 26.2.2013 18:55

Je to pěkně rozvíjená teorie ale buďme realisty . Je to prostě nesmysl a borci, kteří si fakt myslí že dnešní plasty špičkových výrobců v takovém mrazu praskají jsou buď provokatéři nebo takový výrobek nedrželi nikdy v rukou.Ztráta času s nimi vést debatu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 180.2 (?), 24.1.2012 16:39

Dobrý den. S kalačem se určitě nenadřete, pokud to s ním ovšem umíte. Byl kdysi vymyšlen právě na to štípání. A pokud to neumíte, tak Vám nepomůže ani sebelepší sekera. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
toby - (4) - 144.83 (?), 24.1.2012 19:22

no ono na tom neni s kalačem co umět a tahle diskuse nebyla vytvořena proto aby my tady nejekej radil říkal jestli umim nebu neumim štípat s kalačem ale abych se dozvěděl jestli je lepší koupit fiskars nebo hultafors.a to video už jsem viděl dřív podle mně je to jen fikce mohli tam vzít jedno fiskars ostrou a ty ustatní tupý každá sekera jde nabrousit aby holila.Jen je rozdil že ty dobry sekery holej i po 5 kubikach dřeva a fiskars k nim co se týče držení osří nepatřej.A hultafors dělá univerzální sekery skus hledat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika