Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?



host - 196.122 (?)
18.4.2009 18:00

ja by som tiez odporucil supra je to skvely stroj ja ho mam tiez robim s nim 13ha poli a 6ha luk tak isto chodume s nim do lesa a po okoli na fusky a nemam s nim problem je skoro bezporuchovi a spriatelnou spotrebou

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
ML - (8) - 216.107 (?), 20.2.2009 19:59

Dobrý den, děkuji za upřesnění informace-čerpal jsem jen z inzertního serveru. Ta cena je pravděpodobně včetně kabiny (bez kabiny je inzerován za 199000vč. dph), ale neumím bohužel madarsky a nedovedu upřesnit co vše dodávka obsahuje. Na loňské Zahradě Čech v Litoměřicích jsme spolu na téma těchto traktorů hovořili - konkrétně FS 254 mi přijde jako velice povedený traktor v dobré kvalitě, designu a ceně, ale jak jsem již v některém příspěvku psal, 25 HP je pro mou práci bohužel málo. Mám na Vás pane Indro jeden dotaz-neplánujete také dovoz silnějších malotraktorů (alespoň 40 HP)?. Předchozí příspěvek neměl být vnímán jako narušení obchodů v ČR, jen se mi prostě provedení této FS 254 líbil a chtěl jsem se podělit s ostatními. Příjemný den, Martin Lněníček

FS 254 II
FS 254 II
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
špilda - (1) - 216.107 (?), 21.2.2009 19:51

já osobně bych vubec do ňákýho číňana ani do ňáký jiný ciziny nešel, nejlepší je zetor 50 super, je to škvělej pomocník na pole i do lesa, utáhne neuvěřitelný kmeny a díky vyšímu zdvihu ho stačí jen lechtat a on pořád jede a jede, prostě Supr je jednička

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 196.122 (?), 18.4.2009 18:00

ja by som tiez odporucil supra je to skvely stroj ja ho mam tiez robim s nim 13ha poli a 6ha luk tak isto chodume s nim do lesa a po okoli na fusky a nemam s nim problem je skoro bezporuchovi a spriatelnou spotrebou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.2 (?), 29.11.2009 18:48

dobry den, taktiež mam tento traktor, ma natočenych cca 180 mth.použivam ho na orbu, prace v lese a okolo domu, traktor som kupoval z čiech a servisne prehliadky nie su žiadnym problemom.Zo začiatku bol problem s brzdami, čo mi ešte vadi je že traktor ma len jeden vivod hydrauliky a aj jej nosnost je nič moc-414kg.dalšia nevyhoda 4 rychlostny stupen skoro nepoužitelny.traktor mam skoro rok a pol a neviem či by som za tie peniaze znova kupil.osobne ubažujem o traktoroch tym alebo niečim silnejšim, mate niekto skusenosti s tymto traktorom?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.107 (?), 5.12.2009 20:31

proč je 4-ka skoro nepoužitelná??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika