Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?) 
11.11.2008 18:58

No jo, ale s tím kocourem se vejdete do takových "děr", že o blatníky není moc nutné se bát, udělat si držáky na nářadí jak je z fotek pana Houhy vidět, není problém, to ostatně je nutné i u velkého. A otrubkovat blatníky je také chvilka. Nešikovný traktorista uláme každé! Vždyť velké Zetory už dnes mají také laminát, nebo plast! Vůle a netěsnosti by se opravdu měli už ukázat, hlavně po tom kroucení v lese.

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 11.11.2008 23:37

No nasadili jste mi do hlavy pořádného brouka a tak jsem trošku pátral, myslím, že konkurence to tady je a ne jen pořádná! Slovinec je sice pěkný, ale toho jsem viděl in natura a vůbec mne nepřesvědčil, to mi můžete věřit! Ale ještě mne čeká jeden dotaz na vyhledávač, kloubové malotraktory! Ten Holder do lesa jím byl!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 46.249 (?), 12.11.2008 5:22

Pro p. 11.107: Netěsnosti na nápravách se zatím žádné neprojevily, na motoru jenom snad to, že procházela nafta tělesem vtřikovací trysky u 3.válce - bylo v rámci 1.servisní prohlídky (po 60mth) vyměněno.Dále bylo pouze nutné podotahovat šroubové spoje na přední nápravě a šrouby na zadních kolech.Jinak zatím nic. Zdravím J.H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 12.11.2008 19:08

Brouk v hlavě - nepříjemná věc. Znám to. Chce to rozvahu a vytvořit si časový odstup. Problémy, které popisuje pan Houha jsou normální si myslím a mohou se vyskytnout u jakékoli jiné značky. Co je podstatné, že závady byly odstraněny servisem při první prohlídce, takže i toto funguje. Férové myslím odemne je, připomenout nutnost jaké si častější kontroly šroubových spojení i preventivní hlavně ze začátku. Tuto věc jsem dříve neuvedl. To ale každý majitel rád udělá, aby udělal svému "mazlíkovi" dobře. Co jsem ještě neuvedl je dostupnost ND s pohledu dlouhodobějšího provozu stroje. Obávám se, že zde asi nikdo nedokáže říci, zda to bude deset, patnáct či více let. Číňan si ani neláme hlavu s hlášením změnamy během výroby. Myslím tím nějaké avízo ap. Na proti tomu jsou u nás k dostání ND na letité TK bez problémů. To je fakt a výhoda TK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.14 (?), 4.12.2008 15:52

taky me velmi zaujal ted mam tz4k14 moc uvazuji o jeho prizeni snad bude pristi rok tak prihodna cena a nekdo vyresi kabinu cenove dosupnou.omlovam se neumim moc na pcitci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 86.11 (?), 2.1.2009 16:03

Když nám tak pěkně umrzlo, byl jsem dnes trochu zařádit v lese. Místama žádná sranda, cesta jen 150cm, dolů k potoku sráz 15-20m. Tahám najednou tak 1.30 kubíku.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
fandap - (6) - 62.35 (?), 5.1.2009 0:09
Taky jsme se byli provětrat. fanda
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 5.1.2009 17:39

Zdravím pane Houha, koukám, že se na tu linku snažil někdo nacpat s UKT. Chtěl bych se zeptat, co používáte jako topení? Klasický Jaeger, nebo Moira? Divím se, že jste po tom návratu domů ještě schopen trefit klávesy! Já bych se klepal ještě dva dny. Dělám i při mínus 15 a rychle jsem si zvyknul na Z 6245 s topením! 69-ka topila převodovkou, tady je izolace a tak musí nastoupit topení.

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 86.11 (?), 6.1.2009 9:07

Pro R.B.: Jasně, musím být pořádně oblečen, ale kolikrát se člověk i pěkně zapotí i při -15st když mi klády při jízdě zmizí pod mezí a já jdu skoro i s traktorem za nima.Jo všechno má svoje.Zdravím J.H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.2 (?), 8.1.2009 15:07

Dobrý den, pane Houho,

uvažuji také o pořízení FS 254II - pro pomocné zemědělské práce - měl bych na Vás pár dotazů ohledně tohoto stroje - jak se pohybujete se spotřebou a jaké má traktor zimní starty (např. při stávajících mrazech).

Děkuji za Vámi publikované " zkušenosti z praxe" - jsou k nezaplacení

Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika