Příspěvky uživatele - ML

Křovinořez 4 nebo 2 takt, 19.3.2009
Využívám Active 35 4T a už bych do 2T nešel- kultivovanější chod, nesmrdí a třetinová spotřeba. Čtyřtakt je super a práce s ním je o něčem jiném.
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 20.2.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za upřesnění informace-čerpal jsem jen z inzertního serveru. Ta cena je pravděpodobně včetně kabiny (bez kabiny je inzerován za 199000vč. dph), ale neumím bohužel madarsky a nedovedu upřesnit co vše dodávka obsahuje. Na loňské... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 12.2.2009
Zkuste se poohlédnout třeba po internetu - spousta prodejců zde nabízí dvoububnové rotačky o záběrech 120 - 130 cm (Made in CZ, China,Poland,...), na kterou by měl Váš stroj bohatě dostačovat. Klasika 165 cm a la Pelhřimov by mohl být pro motor... celý příspěvek >
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 11.2.2009 Obsahuje fotku
Proč vymýšlet již vymyšlené - inspirace z Maďarska za v přepočtu 260 000Kč 
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 10.2.2009
Našel jsem ten odkaz - jen pro inspiraci: mf-tech.de Se staršími i novějšími Zetory mám také zkušenost, ale z principu těchto strojů -utěsnit je tak, aby dlouhodobě neodkapávaly provozní kapaliny je velký problém. A jako hlavní slabinu považuji... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 10.2.2009
Zažil jsem při vláčení párek čápů, cca 50 m od stroje- souhlasím, úplně jiná dimenze zážitků- paráda. Také nejsem žádný " víkendový ekoterorista", přesto jsem se se ženou rozhodl hospodařit " bez chemie, ekologicky". Možná spíše... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 10.2.2009
Vážený pane 3.83 - mluví z Vás zkušenost, selský rozum a z pohledu mých dosavadních zkušeností Vám dávám plně za pravdu . Do 15ha pastvin, trvalých porostů a pod. bych skutečně hledal v kategorii malotraktorů, provozními náklady se Vám ojetý... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 9.2.2009
Dobrý den, zkuste ještě promyslet variantu jednoosého pomocníka- sám uvažuji o stroji Robot Tip (výroba CZ, tuším Prostějov), výkon 13,5 HP, dvoububnová rotačka o záběru 1,2m, spotřeba (dle výrobce, osobní zkušenost zatím nemám) 1-1,5l na hodinu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika