T4 K14 vs TZ4 K14



host - 117.116 (?)
7.1.2008 19:20

Panove nechte toho hadani a štenkrovani. Ono to važně neni hezke. Bavte se o věcech  a problemech normalně a snašte se jeden druhemu pomoci či poradit. Ja obdivuji toho pana Zdenka. Je to fajn když vidite takoveho dědu jak si to pěkně uhani na malotraktorku. S tim tematem na  malotraktorech souhlasim, ale něco takoveho už tam je. Zaregistruj te se tam a  poděl te se se svymi přispěvky a radami tam.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 11.107 (?), 6.1.2008 18:11

 Jo, a že o žádných problémech nevím. Spojková lamela 260 kč s DPH přítlačák 980 kč s DPH... mám pokračovat? Je vidět, že ve skutečnosti o tom nic nevíš, jen co druzí povídali.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.146 (?), 6.1.2008 18:31

A co motor? Zakladni věc. U jednoválce TZ si motor udělaš na koleni!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 6.1.2008 21:47

Tak jednoválec dvoutakt v naftě, tím bych se moc nechlubil plus zázračné mazání válce a když motor proženeš velice rád se přidírá na výfukové staně. Dále motor vyniká úžasným krouťákem. Pokut ho netočíš nejede. Úžesné. Pročpak asi lidi pasou po dvouválcových čtyřtaktních Sláviích? Pokut bys nevěděl, tak v ČR existuje firma, která se celkem intenzivně zabývá motory Lombardini, takže bych neřešil ani tu MT8 132.32. Já jsem svůj malotraktor koupil s vysypaným diferákem (planet. kola bez zubů) a s chybějícím spodním kardanem. Nic z toho nebyl problém koupit. A víš co, ty se drž TKčka u kterého se dá GO motoru dělat v kuchyni příborem a já zase zůstanu u TVčka u něhož neexistuje trh s ND. Už mě nebaví obhajovat dostupnost ND na TV, zvláště když o tom nic nevíš.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.146 (?), 6.1.2008 23:09

Franc:   Proc jse furt osocujete. Rad bych cetl o vylepseni, zdokonaleni, radach, nebo i jak pan napsal o tom pridirani motoru (duvod). Takove veci mi zajimaji a mislim si, ze i ctenare. Dekuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.50 (?), 7.1.2008 0:24

no asi to bude jeden z mojich poslednych prispevkov tu... na zaciatku som si myslel, ze to len Cesi sa pustili do mna, do Slovaka, pretoze som pisal v tejto teme co som pisal, ospravedlnujem sa za to, jednoducho ma stroje nezaujimaju, nemam vztah k tomu co a ako pracuje, ako by sa to dalo vylepist a pod. som len povrchny, zaujima ma napr. len vykon... cize este raz sa ospravedlnujem za to, ze som tu vystupoval ako debil, ktory vsetko pomenuje len packa... (skutocne nbe staci, ze malotraktor funguje a uspokokuje moje potreby) ...v teme o pilach som si precital na moju adresu, ze Slovavaci chcu byt nieco extra a pod. teraz si vsimam, ze ta nevrazivost je aj medzi Cechmi... pani, pol roka som denne prispieval na ceskej diskusii chronomag.cz (diskusia o hodinkach, diskusia gentlemanov) a nezazil som tam taku nevrazivost, ako tu... odhodlal som vam to napisat az teraz, lebo vidim, ze vzajomne osocovanie je aj medzi Cechmi, nie len dost ostre prispevky na moju adresu... nechcem sa nikoho dotknut, nechcem pisat o vzdelani, intelekte, ale je to citelny rozdiel... na diskusii o hodinkach ked niekto nieco nevedel, prezentoval vlastny nazor, tak sa diskusia niesla v priatelskom duchu, tu je to skor o vzajomnom napadani... dufam, ze sa nikoho nedotknem, ked napisem, ze najhodnotnejsie prispevky v teme mala mechanizacia ma pan J.S., maju nie len vysoku vypovednu hodnotu, vystupe odborne, ale snazi sa pisat tak, aby nikoho nenapadal, ani neponizoval, lebo nie kazdy je na vsetko odbornik...

prajem kazdemu nech sa mu dari, nech tu spolocne vyriesite vela problemov...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 7.1.2008 11:00
Jedinej provokatér je Franc. Proč masíruje 11.107 který TV má a asi o něm ledacos ví a nejen o něm. Kdežto 7.146 nebo Franc, podle toho jak se mu to podaří napsat, vypadá, že na TV ani neseděl a pak napíše proč se osočujete. Jestli si chce hrát na dva rozdílné přispěvatele pak nechápu stále stejnou IP 7.146.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 7.1.2008 17:05

TO 127 Martin Co chceš vědět? Co budu vědět napíšu.
TO 4.243 To už neřeším.Je to každého věc a čitatel nechť si z toho vybere.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdeněk Dukát - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 62.215 (?), 7.1.2008 17:14

Vážení přátelé, nechápu když Vás pojí takové dobré malotraktory jste na sebe jak "psi". Já mám mnoho let 10-ku. Brzdy mi nikdy pořádně nebrzdily. Zadní vůbec. Brzdím motorem, při řazení používám ruč. brzdu. Z traktoru jsem třikrát skákal skok plavmo. Předloni jsem traktor převrátil Trochu jsem pomačkal volant. No jezdim dál. Jsem dědek 63 let. Traktor mi zvednul kamarád s traktorem. Kola jsem neroztáhl trochu by mi to změnilo řádky u brambor. Řízení je skutečně blbé. Investovat 25 tis do serva. to je přeci bkbost. Jezdím v kopcích. Spíš si myslím, že bychom měli přejít na stránky WWW.nasetraktory a založit plně sekci TZK! A hlavně buďte na sebe hodní, ať Češi či Slováci!!! S pozdravem Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.210 (?), 7.1.2008 18:06

tak pan Zdenek, nad vasim prispevkom som sa pousmial (myslim to v dobrom), dufam, ze do 63 rocneho "dedka" sa nepustia ako do mna... tiez som pisal, ze zadne brzdy mi nebrzdia, ale len predna a bol som tu za blazna, ktory ohrozuje nie len seba, ale aj ostatnych... ale asi mame rovnaky pohlad na vec, teda som rad, ze sa aspon jeden nasiel :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 117.116 (?), 7.1.2008 19:20

Panove nechte toho hadani a štenkrovani. Ono to važně neni hezke. Bavte se o věcech  a problemech normalně a snašte se jeden druhemu pomoci či poradit. Ja obdivuji toho pana Zdenka. Je to fajn když vidite takoveho dědu jak si to pěkně uhani na malotraktorku. S tim tematem na  malotraktorech souhlasim, ale něco takoveho už tam je. Zaregistruj te se tam a  poděl te se se svymi přispěvky a radami tam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika