T4 K14 vs TZ4 K14



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 81.155 (?) 
12.11.2009 18:20

T4-K14

Včera jsem si udělal radost a přivezl si malotraktůrek t4-k14. Samozřejmně bez jedinné dokumentace. Prostudoval jsem tuto diskuzi a začal zkoušet ovládání malotraktoru. Našel jsem zapínání a vypínání předního i zadního pojezdu. Páku zapínání motorové závislosti, páku řazení rychlostí, páku vpřed a vzad. Nožní páku uzávěrky předního diferenciálu. A mám problém. Neumím zapnout náhon na zadní kola tak, aby zabírala současně s předníma. Je na to ještě někde nějaká páka? Například jsem vypnul přední pojezd, zapnul zadní pojezd zasunutím páčky, zařadil rychlost a nic. Traktor se ani nehne. Když jsem zapnul motorovou závislost, tak traktor se mnou začal uhánět na 4, přesto že jsem měl vyřazenou rychlost. Úplně to odpojilo převodovku s ovládáním rychlostí chodu vpřed a vzad. Když jsem vypnul zadní pojezd vysunutím páčky, točil se jenom hřídel. To je asi tedy v pořádku. Ale jak to udělám, aby zabírala přední i zadní náprava, to tedy nevím. Taky jsem samozřejmě zkusil zapojit přední pojezd i zadní pojezd, zajel do mokra a prostě stále zabírá jen přední náprava. Pomóóóct. Prosím poraďte. Návod k obsluze jsem si už objednal. Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 203.105 (?), 24.3.2022 21:48

ako viem na dyname odmerať, či dobíja? ked dam svorky multimetra na vyvod dynama a kostru, tak pri funkcnom dyname mi ma ukazat napatie cez 13V, ci ani nie? a ked uhliky uplne nove maju rozmer 6*14*20 a ja mam 6*14*16 tak to su este v poriadku, ci kupit nove? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.158 (?), 5.3.2008 18:36

Mám TK  15 rokov. Kúpene bolo úplne nové. Po druhom prasknutí spojkového lanka, som to nevydržal a prerobil som si ho po svojom. Od vtedy so spojkou problém nemám. Tento rok sa chystám na brzdy. Nechám tam klasické bubnové, no poznám chlapíka, ktorý ma na TK 14 brzdy vzduchové.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.150 (?), 17.6.2008 10:09

koupil jsem motor slavia 1d80, zajimalo by mě do čeho se tento motor montoval a jak asi muže byt stary, výhody, nevýhody

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 79.102 (?), 21.3.2009 20:16

dobry den

chtel by se zeptat jestli by ste mi neporadil pri koupi malotrakorku, ktery se chystam koupit.Hlavne ho potrebuji pro vyvazeni hliny z moji zahrady budeto ho hodne a zvelkym traktorem neprojedu vjezdem, a potom ho chci vyuzivat na drevo atd.tak si myslim ze malotraktorek je dobra volba, ale nevim ktery jeten dobry aby stim nemnel nejak velke problemy.jestli koupit T4K14,12nebo TZ4K14,12 nebo MT8-132-2

Dekuji predem z radu. S pozdravem Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.60 (?), 6.2.2008 12:54

No nechci Vám kazit iluze, ale bruska na řetězy do mot. pil není žádná blbost, pracoval jsem na pile, kde byla na brusírně, všechny řetězy se s ní brousily. Jde v podstatě o kotoučovou brusku na suportu skloněnou pod vhodným úhlem zubu s odpruženou pákou pro přiblížení a oddálení kotouče. No, třeba to na Slovensko ještě nedorazilo :-)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 201.74 (?), 13.3.2011 0:49

Ja mam TK len 2 dni, no kolesa musim otocit, bo sa to trocha klze na blate. Zavazia na kolesa neviem zatial zohnat, asi budem musiet dat vyrobit :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.246 (?), 12.6.2011 15:19

Pokud mozno to nedelejte protoze vam budou praskat rafky a pak jeste praskaji nekdy sredy-naboje ktere jsou stahle jen dvouma sroubama. Agroservis p.Šálek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.54 (?), 13.9.2008 21:57

Kup si Tv 824 A ta ma lepsi rizeni nez tv824s.Je to vyborny pomocnik hlavne v lese.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.230 (?), 18.12.2011 20:28

Co takhle LKT 81.výborný lesácký traktor i s navijákama


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika