T4 K14 vs TZ4 K14



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 117.154 (?) 
29.2.2012 20:39

chtel bych se zeptat kolik by mělo dávat olejove cerpadlo motoru na malotraktoru tz 4k 10

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 179.95 (?), 3.3.2012 20:09

ja by som sa chcel spýtať že ako sa zapína vývod.hriadeľ na tk, ked traktor nieje v pohybe ale stojí na mieste, skúšal som to zapínať kadeako no ked vyzeralo že sa točí tak som ho ale udržal rukou, poradíte?Ľ.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.116 (?), 4.3.2012 17:23

Zdravím chcem nechať odkaz pre pána Kohoutka, asi som to už pochopil stou motorovou a pojazdovou závislosťou, no nerozumel som tomu preto lebo som si myslel že páka ktorou sa to prepína má len dve polohy, neutrál to by malo byť keď je tá západka zapadnutá v drážke a poloha ku šoférovi keď sa zapne pojazdová závislosť, no a ja mám pravdepodobne problém s tým že mne sa to nedá zatlačiť s polohy neutrálu do polohy vpred čiže motorová záv.,vtedy by sa mal vývod.hriadeľ točiť bez toho aby sa traktor pohol, je to tak?Odpovie mi konečne niekto na toto?Mám to pokazené?Ľ.K.resp.prečo sa mi to nedá zapnúť na motorovú závislosť?Ďakujem za odpoveď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 4.3.2012 19:25

Přesně tak, při zařazení motorové závislosti, běží náhonová hřídel (musí být odepnut náhon zadního diferenciálu),pak lze traktor použít jako stacionární pohonnou jednotku (např.pro pohon štěpkovače,či navijáku).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 242.158 (?), 11.3.2012 21:44

Zdravim majstri chcem sa opytat kto ma skusenosti ze aky je rozdiel medzi rotavatormi fn 100a kyr 100 ze ci aj vo vahe, rozmeroch pripadne v niecom inom?Dakujem L.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.214 (?), 8.9.2012 9:06

Otázka na Pána Kohoutka, prosím Vás môžete mi poradiť ja nemám s tým skusenosti, idem si kupiť servoriadenie na tk a rozhodujem sa medzi jednopiestovým a dvojpiestovým, v obchode mi tvrdia že jednopiestové uplne stačí, že za dvojpiestové su to vyhodené peniaze, čo si vy o tom myslíte?Ja mám jednovalec,Ďakujem za odpoveď Ľubo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 236.8 (?), 8.9.2012 19:25

Zdravím, nejsem pan Kohoutek, ale vysvětlím Vám rozdíl mezi jednopístovým a dvoupístovým servořízením. Otáčením volantu dávkujete určité množství oleje do pracovního válce. Pokud máte pouze jeden pracovní válec, tak má na každé straně pístu jiný geometrický objem. Ten je dán rozdílem objemu pístní tyče. To znamená, že u tohoto řízení je z přimého směru na každou stranu jiný počet táček volantem. Toto u dvoupístového není, protože se objemy obou pracovních válců vzájemně eliminují. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.241 (?), 8.9.2012 22:09

Díky Standa za vysvetlenie, takže by bolo lepšie dvojpiestové však?Môžeš mi ešte poradiť na túto otázku?Je aj ovládacia sila menšia u dvojpiestového?A že má aj silnejšie upravenú konštrukciu ako jednopiest.?Ľubo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 246.214 (?), 8.9.2012 22:35

Zdravím Ľubo, ovládací síla je závislá na nastavení přepouštěcího ventilu hydrauliky. To znamená, že u jednopístového je třeba nastavit vyšší tlak, protože je plocha pístu menší, než součet obou ploch dvou pístů. Síla se nastaví tak, aby se traktor ochotně lámal i se zabořenými koly v brázdě, ale zase né příliš moc, protože síla hydrauliky je schopna poškodit i zavěšení hydraulických válců. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.241 (?), 8.9.2012 23:01

Nazdar ja som čakal daaké konkrétne odporúčanie k tej mojej kúpe, ale ďakujem ale skús mi ešte viac poradiť,Ľubo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika