Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

no asi to bude jeden z mojich poslednych prispevkov tu... na zaciatku som si myslel, ze to len Cesi sa pustili do mna, do Slovaka, pretoze som pisal v tejto teme co som pisal, ospravedlnujem sa za to, jednoducho ma stroje nezaujimaju, nemam vztah k tomu co a ako pracuje, ako by sa to dalo vylepist a pod. som len povrchny, zaujima ma napr. len vykon... cize este raz sa ospravedlnujem za to, ze som tu vystupoval ako debil, ktory vsetko pomenuje len packa... (skutocne nbe staci, ze malotraktor funguje a uspokokuje moje potreby) ...v teme o pilach som si precital na moju adresu, ze Slovavaci chcu byt nieco extra a pod. teraz si vsimam, ze ta nevrazivost je aj medzi Cechmi... pani, pol roka som denne prispieval na ceskej diskusii chronomag.cz (diskusia o hodinkach, diskusia gentlemanov) a nezazil som tam taku nevrazivost, ako tu... odhodlal som vam to napisat az teraz, lebo vidim, ze vzajomne osocovanie je aj medzi Cechmi, nie len dost ostre prispevky na moju adresu... nechcem sa nikoho dotknut, nechcem pisat o vzdelani, intelekte, ale je to citelny rozdiel... na diskusii o hodinkach ked niekto nieco nevedel, prezentoval vlastny nazor, tak sa diskusia niesla v priatelskom duchu, tu je to skor o vzajomnom napadani... dufam, ze sa nikoho nedotknem, ked napisem, ze najhodnotnejsie prispevky v teme mala mechanizacia ma pan J.S., maju nie len vysoku vypovednu hodnotu, vystupe odborne, ale snazi sa pisat tak, aby nikoho nenapadal, ani neponizoval, lebo nie kazdy je na vsetko odbornik...

prajem kazdemu nech sa mu dari, nech tu spolocne vyriesite vela problemov...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika