Příspěvky uživatele - bunny

Co je to za odrudu jablone?, 25.9.2022 Obsahuje fotku
nedeľná tipovačka. aká odroda je na foto? strom bol vysadený pred cca 35 rokmi, teda nová odroda to nie je. rastie v cca 800 mnm, trpí veľmi chrastavitostou, teda vyzaduje postrek. plody ktore maju dostatok slnka tak su silne cervene, az bordove.... celý příspěvek >
Švestky 2022, 26.5.2022
uvidím budúci rok, čo urobí ale Herman je moja obľúbená, lebo v "himalájach" dozrieva prvá okolo 15.8., bola kupovaná na poľskom podpníku alycza a zo vsetkych sliviek ktore mam, tak najlepsie rastla, krasne prirastky. nastastie zase ine slivky... celý příspěvek >
Švestky 2022, 21.5.2022
slivka Herman tento rok nezakvitla. mlady stromcek, 3x tento rok mal kvitnut a nic. ostatne slivky zakvitli bohato. stalo sa to niekomu pri tejto odrode, alebo aky moze byt problem? 
Rozkvétání 2022, 3.4.2022
pekné fotky kvitnúcich stromov. u mňa pred 2 dňami snežilo, teda všetko zasnežené ale kvitnúť začnú čerešne až cca 15.5, jablone o 2-3 týždne neskôr. sneh na kvetoch mám bežne, aj minulý rok som mal a to sa celkom teším, že nie je suchý mráz a kvety... celý příspěvek >
Pletivo k ovocným stromům proti hryzcům, 31.3.2022
teraz neviem či hryzce alebo hraboše, ale keď som o tom čítal kedysi, tak že jeden pár vie odchovať niekoľko generácii potomstva za rok a tak to nejako vypočítavali tam, že to išlo do stoviek až tisícok tých potvor, tak som si povedal, že chytať do... celý příspěvek >
Pletivo k ovocným stromům proti hryzcům, 31.3.2022
SPCH, dobre veď už mlčím :D 
Pletivo k ovocným stromům proti hryzcům, 31.3.2022
až taký optimista nie som. sám mám všetky stromy zasadené a uložené v pletive králičom (cca 25 ks) a 2 stromy som už mal ohryzené na ceruzu. o.i. nikto nebude kopať jamu 1,5 priemer a dávať do toho pletivo a menšie koše znamenajú, že hryzec zničí... celý příspěvek >
Ovocné stromky do 850m, 17.3.2022
ceresne mám na vtačnici napoleonova (velmi dobra, akurat trpi na moniliovu spalu, nutny postrek), rivan (tiez dobra, akurat vsetko pozeru vtaky) slivky na myrobalane. najlepsie hodnotim asi herman (dozrieva u mna cca 10-15.8) ale aj ostatné sú v... celý příspěvek >
Jadroviny 2020, 7.10.2021 Obsahuje fotku
pár odrôd z "himalájí" 830 mnm. radšej som to obral, kým sa do toho nepustia osy a iná háveď. 
Hecht 950 za tepla nestartuje, 6.10.2021
prvé čo ma napadlo je zapaľovanie. za studena naštartuje, horúca už nechce štartovať a musí vychladnúť. ale nejde ani naťahať palivo, tak ešte skúsiť odvzdušňovací ventil, či neblbne a teda len otvorit nádrž benzínu, zatvoriť a skúsiť naťahať palivo... celý příspěvek >
Švestky 2021, 28.9.2021
nechcem zakladať novú tému, snáď niekto poradí. momentálne mi dozrela v záhrade slivka a zo dňa na deň všetky slivky sú preč. na strome nezostalo nič, ani tie napadnuté moniliozou, pod stromom tiež nič, záhradu som zatiaľ neskúmal, či tam nie sú v... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 26.6.2021
v himalajach (800 mnm) prave dozrieva Rivan, aj ked asi tyzden by potrebovali. zvláštne je, ze kvitnu neskor ako Lapins alebo Napoleonova a dozrievaju skoro. ostatne ceresne budem mat tak za mesiac a pol (ked vy si uz na ceresne nespomeniete ani). to... celý příspěvek >
Slivky a mykorízne huby, 4.6.2021
dobre, uz viem. moja "oblubena" monilioza. uz som tam poslal signum ale zjavne neskoro. 
Slivky a mykorízne huby, 4.6.2021
nehcem zakladať novú tému, prosim o radu. na slivke začínaju černieť mladé konáriky, listy a má aj glejotok. o akú chorobu ide, čím postriekať. ďakujem pekne. 
Sekačka po nastartování zhasne, 15.5.2021
skúsil by som palivový filter vymenit, resp. ci nie je niekde hadička stlačená a pri pridaní plynu nedochádza dosť paliva. tiež vyčistiť vzduchový fliter, ale to ste už asi robili. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika