Příspěvky uživatele - 176.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který z křovinořezů Solo, 4.8.2008
tak ste mohli uz poradit aj Dolmar, kedze kamarat predava aj to a nie "vypichnut" Komatsu :D
H 323 R, 7.7.2008
host - xxx.xxx.90.168 (?), 7.7.2008 21:58 Neobviňuješ konkrétně, ale v náznacích - třeba jsi "jen nahlas uvažoval", že jsem J.S., zástupce Dolmaru, a teď zase že se nemohli najít dva lidi v ČR, kterým se ta HQ pokazila a zároveň čtou tohle forum.... celý příspěvek >
H 323 R, 7.7.2008
J.S. - xxx.xxx.103.201 (1355), 7.7.2008 20:45 moja otazka: opravujete vylucne znacku HQ, alebo sa vam do ruk niekedy dostane aj Dolmar? nevidim tu fotky pokazenych Dolmar, tiez by bolo treba upozornit ludi na fore, ze nova pila isla na reklamaciu... celý příspěvek >
H 323 R, 7.7.2008
host - xxx.xxx.90.168 (?), 7.7.2008 20:54 ale ano, mohlo sa to stat, ze predal 20ks a ani jeden sa nepokazil... a myslis, ze sa moze stat, aby sa na rovnakom fore stretavali majitelia rovnakeho modelu s presne rovnakou zavadou, ktora vznikla... celý příspěvek >
H 323 R, 7.7.2008
zaujimave ako sa viete zhodnut na poruche stroja, zhodou okolnosti vsetci majitelia, ktori vlastnia HQ 323 R citaju forum zahrada.cz a zhodou okolnosti sa vsetci v priblizne rovnaky cas tu stretli, aby si spolocne "ponadavali" :DDD taka... celý příspěvek >
Psi a čůrání, 31.5.2008
pes je tvor ucenlivy, da sa ho naucit, kde curat a kde nie :) skor nasmerujte svoju otazku na fora o psoch, urcite vam radi poradia co s tymto "problemom", ale urcite sa to da psa naucit, aby cural len na urcenych miestach (cital som o tom... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 8.1.2008
tak pekne postupne, celkom ma vase prispevky bavia... Pane bunny,nechápu vůbec smysl Vašeho příspěvku, pokud pracujete se strojem o kterém téměř nic nevíte o něčem to svědčí --- ale veci sa maju tak, ze aj ked je pravda, ze o stroji takmer nic... celý příspěvek >
kupa novej pily, 7.1.2008
samozrejme, ze neviem v akom stave bola retaz... pisalo sa tu o bruske na retaz, o tom ako to je super na starsie retaze, ako to predlzi ich zivotsnot,lebo sa mozu brusit este viac a viac... tam som nechcel reagovat, ale retaz je len spotrebny... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 7.1.2008
ja nechapem to vzajomne napadanie... ked niekto nepotrebuje na TK kotucove brzy, lebo brzdi motorom a rucnou brzdou, tak nie je co riesit... ked niekto nepotrebuje servo, tak nie je co riesit... pan zdenek pisal o sadeni zemiakov a verim, ze tam sa... celý příspěvek >
kupa novej pily, 7.1.2008
opisujete tu dost konkretne situacie a mate pravdu, neskusenemu moze "plna vybava" usetrit zdravie... ale padol tu prispevok, ze v lese prilba ano, na dvore pri priprave dreva nie... pocul som o jednom chlapovi, neviem ci je to pravda, ze tesne po... celý příspěvek >
kupa novej pily, 7.1.2008
ARB - xxx.xxx.106.2 (0), 7.1.2008 18:12 v skratke, bez prilby chodit budem, na to mozte zobrat jed :) o okuliaroch uvazujem (hlavne kvoli pilinam, vetviciek sa neobavam) ved som to pisal, len musim zohnat vhodne, ved co keby prisli do lesa nejake... celý příspěvek >
kupa novej pily, 7.1.2008
ARB: pozrite, co sa tyka ochrany oci, tak to beriem, ale skor ako ochrana pred pilinami (rezanie vo vyske ramien), ale tu vetvicku si neviem predstavit, mohlo sa stat, ale je to skor rarita... pisal som o zbierani hub v lese, skutocne (aspon mne) sa... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 7.1.2008
tak pan Zdenek, nad vasim prispevkom som sa pousmial (myslim to v dobrom), dufam, ze do 63 rocneho "dedka" sa nepustia ako do mna... tiez som pisal, ze zadne brzdy mi nebrzdia, ale len predna a bol som tu za blazna, ktory ohrozuje nie len... celý příspěvek >
kupa novej pily, 7.1.2008
v pohode, mozte ma urazit, aj sa ma dotnut, ale urobte to tak, ze uvediete konkretne priklady, preco moje argumenty stoja za prd... budte prosim konkretny...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika