Sekačky od Mountfieldu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 180.2 (?) 
20.4.2009 16:52

Dobrý den. Já jistě nejsem prodavačem v M, ale jejich výrobek a to ne jen jeden vlastním a pravidelně používám ke své práci. Mám dlouho sekačku od GGP, ani nevím jaký typ. Má slitinovou skříň a opravdu silný motor Brigs. Každoročně s ní pravidelně sekám plochu 2500m2 pro jednu firmu. V loňském roce to bylo celkem 17x. Celou dobu je to v naprosté pohodě. Jen jsem teď v sobotu před sekáním koupil novou svíčku za 85Kč. A pokud na to nezapomenu, tak ještě vyměním olej. Sekačku MTD jsem měl před touto italskou a nedá se to skutečně srovnat. Na té dřívější jsem pořád něco opravoval. Tady jsem nedělal zatím vůbec nic. Nedělám reklamu, jen jsem spokojený. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 41.244 (?), 20.4.2009 17:04

zdravím, mam kosačku od mountfieldu, ktorý spomína auto vlakna, teda TDL484TR. mam ju 4 rokom, s motorom briggs LS45. motor si to blafe ale je to na nom vidieť že už má niečo zasebou, sekačka má 4 roky, šásko ešte drží, pripomínam že sa o kosačku starám ako to len jej konštrukcia dovoluje a nieje to žiadna sláva, pred 4 rokmi som za tuto šunku vyhodil v M 19 000Sk!!!  takže asi tak, dolná časť rukovete už raz praskla proste je to nešikovne vyriešené a namahaním a trochou vlhka to niekde chitilo prasklinku a jak som raz kosačku otačak a zatlačil som za držadlo tak sa celý uchyt urval, motor si to blafe karbec bol 1 vyčistený, membrana je už zachvílu na sr..ky. vzduchový regulator musim každou sezonou čisti a pružinky čo idu od neho k škrtiacej klapke su už peke vytahane. pojazd ledva ide, ale to už bude chcieť asi nový remen jeho našpanovanie nepomáha, ale kosí... akurat tak anglický travnik...

už je na vás či pôjdete do modelu TD484TR či už v M alebo ho kupite inde...

prajem mnoho zdaru pri výbere.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 166.18 (?), 7.7.2009 10:34

Mám obdobnou sekačku o jaké pán uvažuje obsolutně na ni kašlu 2x - 3x za rok ji umyji občas vyperu filtr a nabropusím nůž, jo abych nezapoměl teď jsem po 6-7 letech koupil zadní kolečko které jsem si sám vyměnil. Jak je ta zahrada velká nevím, ale sekám ji celý den a rovná zrovna není k tomu občas nějaký krtinec. Nevím jaké jsou ostatní sekačky tahle je bezúdržbová.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 123.248 (?), 31.5.2014 16:35

Naprosto souhlasím. Sekám maufildákem 7 let členitý terén, občas šutr a furt maká a maká. Jen letos se ucpal karbec, práce na dvě hodinky a opět švýcary. Pilu mám taky od mca, vyžínač hondu a vše ke spokojenosti. Pro skeptiky - 10 000 m čtverečných plochy, týdení sečení v deštivém počasí k naprosté spokojenosti. Za své peníze mám kvalitní věci. Pila huska 365 furt rozbitá.... Opravdu nedělám reklamu, jen můj názor.....

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 19.34 (?), 31.5.2014 17:07

Máte za sbvé peníze kvalitní věci?  Upřímně se divím:-))indecision

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 149.38 (?), 10.5.2009 11:57

Vážený, bez argumentů jste právem za tažné zvířes rohy. Křovinořey OM mám 12 let, v servisu pouze jednou a omylem (pootočený šroub bohatosti směsi). Promitivní sekačku od Stigy mám deset let, vyměnil jsem jen plasty, konečně odcházejí šrouby u koleček (samotní plastová kolečka stále drží). Sekám s tím kdeco cca jednou za tři týdny. Podle konstrukce je popisovaný MF z podobné líhně a má lepší uložení koleček a lepší koš i proudění, takže jistě udělá podobnou, ba lepší službu. Jinak kole 9 tisíc je nepřekonaltelná Weibang, kdo nezkusil, nepochopí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 8.22 (?), 6.7.2009 19:33

Nazdar všeci    ja mám TD 484 TR 6 roku   pánove je na ni 3 nuž a kromě řemenu na pojezd vše origo! seču 2x týdně asi po 2 hod tahem . Měl jsem na zkoušku alko a partnera ale obě jsou podstatně těžší a podle mě i poruchovější. Já jak budu kupovat novou tak taky něco podobnýho jako je TD 484 nemá chybu doporučuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 126.131 (?), 6.7.2009 20:57
Sekacka to je jiste kvalitni a spolehliva, ale zarazila me zivotnost nozu. Jeden na dve sezony se mi zda velmi malo, ale asi to bude tim, jakym zpusobem noze brousite. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 209.65 (?), 7.7.2009 1:19

To já jí mám 13tým rokem, sekám s ní 2400 m2 zahrady co 14 dní a stále mám ten samý nůž (nový mám náhradní v záloze a kupoval jsem ho společně se sekačkou). Nůž brousím flexou 1 x ročně. Co s tím sekáte Vy a jak to brousíte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 214.234 (?), 20.4.2009 19:03

Mám nějakou sekačku od Mountfieldu, nevím už jaký je to typ, má pojezd, záběr asi 50cm a centrální nastavení výšky. Mám ji tak 6-7 let, myslím že má motor Briggs Stratton. Mám dojem, že stála kolem 15 tisíc. Na to, že se jí od nás nedostane žádné péče a nikdy jsme ji nečistlil a sekali jsme s ní skoro půl hektarovou plochu je podle mne po těch letech v dobrém stavu. Zatím jen šasi prorezlo kolem dírek, kde se nastavuje výška sekaní. Motor funguje i přesto, že s ním celé jedno léto manželka sekala i když v něm nebyl žádný olej. Ještě se zlomila rukojeť, ale je to nutno přičíst i tomu, že jsme ztratili jeden ze dvou upínacích šroubů a madlo drželo jen na jednom na jedné straně, takže bylo dost nešikovně namáháno a není divu, že zlomilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika