Sekačky od Mountfieldu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 10.2 (?) 
24.5.2009 21:47

Doporučuji koupit v Polsku. Celý sortiment Oleo-Mac tam mají také, je však o 1/3 levnější. Díly tam mají také, ale ty jsou o 1/2 levnější. Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 15.219 (?), 23.6.2009 13:55

Já mám opačnou zkušenost. Mountfield je v servisu obecně levnější než ostatní značky. A hlavně - díly mají skladem. Plus bezplatná prohlídka je opravdu bezplatná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 37.85 (?), 23.6.2009 14:35

Tento rok budu kupovat třetí sekačku od Mountfielda (na Vánoce). Obešel jsem speciálky, hobby marktety a pořád je Mountfield pro mně nejlepší volba. V sekačkách se už za tech 16 let vyznám...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 44.31 (?), 11.6.2017 20:50
Spíš jste za těch 16 let stale nedostal rozum. 15 let mám Hondu, a kazde jaro chytá na skubnuti, tichá, nesmrdí, proste slouží jako nic na světě. Az jednou odejde, volba je jasná ;-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 20.4.2009 13:31

Obejděte speciálky, podívejte se na web, a nebojte se ani dražších modelů v hobbymarketech. Jistě koupíte lépe, budete mít lepší servis a levnější ND.

M je nejlepší v reklamních aktivitách, a tím to končí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.121 (?), 20.4.2009 14:27

Sekačky Mountfieldu s kvalitou jako MTD? Ani omylem!!! GGP patří k nejlepším firmám na světě co se týče sekací techniky!!! A to, že MTD vyrábí pro Mountfield je totální nesmysl, tato firma je jedna vůbec z nejhorších. Kvalita výrobků MTD je velmi nízká, spíše žádná. A HQ na tom se sekačkami není zrovna taky nejlíp.

Všechny sekačky pro Mountfield jsou vyrobené v Itálii (GGP, Emak S.p.A.) nebo v USA (Toro). Pán píše, že chce TD 484 TR- s touhle sekačkou se ani do servisu nepodíváte, je tak jednoduchá, že to je 100% držák a práce s ní je hračkou. V jednoduchosti je síla a tenhle model z toho těží tak jako jeho bratrské modely (Mountfield 4820 PD a Stiga Turbo 47S- ta má už motor Honda). Kdysi jsem měl možnost delší dobu pracovat se sekačkou R 434 (TD 484 TR je hodně podobná) s motorem Briggs Classic 35(nyní Briggs 450 series, nyní jej osazují motorem GGP SV150) a sekání bylo opravdovou hračkou. Sekačka sama o sobě je velmi lehká a obratná, tak bych neváhal a vzal bych jednu z těchto tří modelů, je sice pravda, že Mountfield je dražší, ale tyhle jejich jednoduché sekačky mají neuvěřitelnou výdrž.

Hodně štestí při koupi přeje Jarda!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 20.4.2009 14:33

Asi jste nereagoval na můj příspevek? :-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 29.121 (?), 20.4.2009 14:35

Ne, reagoval jsem na ten nesmysl, co je napsaný nad vaším příspěvkem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 21.210 (?), 20.4.2009 15:58

Takovy nazor se jen tak nevidi, pripada mi to, jako by jste byl prodavacem v MO U MO kvalita neni!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Chalupář - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (303) - 135.211 (?), 20.4.2009 16:41

Asi jak v čem, křovinořezy Sparta jsou podle obecných zkušeností velmi dobré - škoda, že tak hanebně předražené. Upřímně řečeno, kdyby ten notebook, který k nim letos dávají, nebyl tak legračně mrňavý a pro delší práci nevhodný, asi jsem neodolal, protože obojí budu letos kupovat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika