Sekačky od Mountfieldu



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
host - 29.6 (?) 
2.6.2009 15:26

To jsem si myslel také, že musím každý rok na prohlídku, jinak mi těch 7- let neplatí, ale v jejich servisu mi minulý týden při reklamaci řekli, že je to povinné pouze u některých složitějších výrobků a že na to vždy upozorňují při prodeji a reklamaci mi vyřídili i když jsem sekačku 4 roky používal a nikdy jsem u nich nebyl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 22.4.2009 11:48

sedmiletá záruka je v případě M virtuální kategorií. Pokud je ale sekačka skutečně kvalitní, nebudete s ní muset navštívit servis za celou dobu její životnosti. Jestli-že navíc zvládnete i základní servisní úkony (výměna oleje, svíčky, nabroušení nože), pak nebude muset ani čerpat poněkud nezvykle naceněné servisní služby. (ale mám pocit, že "bezplatná" 7 záruka je jejich čerpáním podméněná)

Osobně mám Alko 6000, 52 cm záběr, B-S motor, robustní plastové šasi. Jednou za rok vyměním olej, jednou za dva roky svíčku, občas sundám a nabrousím nůž, za 7 let, co ji mám jsem neměl jedinou poruchu. Obávám se, že nákup traktůrku, který jsem si sám vnitřně podmínil dosloužením sekačky je zatím v nedohlednu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 50.4 (?), 24.4.2009 16:16

Přečtě si pozorně záruční podmínky (včetně těch malinkejch písmenek) a zjistěte si nakolik vás vyjde povinná každoroční prohlídka (jinak nárok na záruku zaniká) a možná zjistíte, že tu sekačku za těch sedum let zaplatíte ještě jednou!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 0.54 (?), 1.5.2009 0:14

Sekačku jsem si vloni koupil, podmínky záruky přečetl, malinká písmenka tam nejsou a vůbec se neuvádí, na kolik mě vyjde každoroční prohlídka, kromě toho, že je bezplatná. Mýlíte se,  patrně jste četl úplně něco jiného.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 72.246 (?), 23.4.2009 13:55

Nevím, jaké jsou sekačky od mountfieldu. Já jsem před 7-mi lety koupil jednoduché MTD 45 (46?). Bez pojezdu. Hned druhé sečení jsem s ní najel na schovanou trubku a ohnul jsem hřídel. V servisu mi ji vymontoval, já došel za známým do kovovýroby, nechal ji srovnat a maká do dnes. Žádnou jinou opravu. Jen jsem jednou vyměnil olej a letos! teprve svíčku.  Člověk se nesmí stát otrokem vlastní techniky. Protože ta sekačka má slabší motor, špatně seká mokrou a trochu přerostlou trávu.Tak jsem šel a koupil jsem silnější sekačku a to MEGA s motorem 5,5 Hp od Hondy. Zlevněná ze 14.000- na 10.800,-!!Uvidíme jak si tahle sekačka povede. Na tu starší, ale nedám dopustit!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 23.4.2009 14:11

Dobrá volba, místo spoléhání se na cirkusáckou loterii jste hledal dobrou cenu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 231.226 (?), 24.4.2009 6:53

iba tak mimochodom... ponúka ešte nejaký iny predajca výrobky značky TORO??? /rotačné kosačky, nie nejaké filtre a závlahovú techniku/...zaujímali by ma na porovnanie ceny lebo to vyzerá na monopol M... a oni majú ceny obrovské... inak s TORO som veľmi spokojný... mam tu najsilnejšiu čo vyrábajú ale ja som sa k nej dostal ked ešte M nebol na trhu... odvtedy neviem zistiť nič o príp.inom predajcovi...Ďakujem     Juraj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 19.155 (?), 24.4.2009 10:43

Jestli je něco na M špatné, tak to rozhodně nejsou sekačky. Jestli jsou správné čísla, které zveřejňují, tak jich prodali už přes milion. A u mě v servisu je nevídám. To jsou jiné značky :-). Upřímně - uvítal bych kdyby je měli horší, pro mně by to byl super kšeft, k nejbližšímu M to je přes 30 km a co koukám má je u nás skoro každej.

Rex.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 38.141 (?), 24.4.2009 10:55

Já jsem si pořídil sekačku MEGA vloni v Bauhausu (nebo Baumaxu?). Úplně z toho samého důvodu - nízká cena. A tady je výsledek za rok:

- upadlé pravé zadní kolečko - výměna

- vyčvachtané uchycení madla - samooprava

- odešel pojezd - servis

- odešel pojezd - servis

- odešel pojezd - servis - peníze zpět

Ještě že jsem sekačku koupil hned na jaře a stihl jsem tři závady a vrátili mi peníze. Celé léto jsem si půjčoval sekačku od souseda. Dal jsem na jeho doporučení a mám sekačku MTF 4820. I s notebookem.

Pavel Dobeš, Vracov

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.136 (?), 24.4.2009 21:05

já mám sekačku z M a jsem spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika