Příspěvky uživatele - 126.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lepší křovinořez - který?, 22.7.2010
Měl byste srovnávat výkonově podobné stroje. Je přece jasné, že 9000 otáček bude sekat lépe u 2 kW, jako u 0,8 kW.
One XXL McCulloch motorová travní sekačka, 31.7.2009
Koukal jsem, ze McCulloch patri pod Husqvarna group. Zkusil bych kontaktovat prodejce a servisy jak uvadi prispevek vyse. Pokud nuz nesezenete jeste existuje moznost nechat puvodni upravit. Kdysi jsem si nechal u udrzby u nas v praci navarit na nuz... celý příspěvek >
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 29.7.2009
Podivejte se jake znacky motoru pouzivaji renomovani vyrobci ve svych sekackach. Ve vetsine pripadu je to Honda nebo Briggs. Jsou to dva nejvetsi vyrobci motoru pro zahradni techniku. Mam zkusenosti s obema znackami a nikdy jsem zadny problem nemel.... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 6.7.2009
Sekacka to je jiste kvalitni a spolehliva, ale zarazila me zivotnost nozu. Jeden na dve sezony se mi zda velmi malo, ale asi to bude tim, jakym zpusobem noze brousite. R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika