Sekačky od Mountfieldu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
host - 27.59 (?) 
20.4.2009 19:11

A přesně toto nechci "šasi prorezlo". Já si představuji za 20 000,- Kč, že sekačka bude chodit deset let bez šáhnutí a nebude to na ní vidět. Asi tedy Stiga Turbo 55 PRO Honda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 96.52 (?), 20.4.2009 19:35
Ja jsem to psal jasne-sekačky od firmy Mountfield patří k tomu lepšímu u nás.Naopak nízkou kvalitou nepřesvědčí značky jako je MTD a starší modely firmy alko.Hq má zase problémy s praskáním plastových šasi a vyhoz plastovým tunelem je špatný, protoze se ucpava.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 11.107 (?), 20.4.2009 20:24

Já mám sekačku al-ko od roku 97. Šasi plechové neprorezlé před čtyřma rokama vyčištěné a ošetřené záladovkou. Stále bez děr, tak ať mě někdo přesvědčí o tom, že starší al-ko nemělo kvalitu. Motor ten nejžebráčtější Tecumseh atvantage. Stále jede a startuje i na loňský benzín. Na jaře jsem jen dolil plnou.
Keci, když už to musím tak nazvat, o tom, že manželka celé léto sekala s motorem bez oleje a to máme necelého půl hektaru a motor stále jede, tak tomu nevěřím ani za mák. Hlavně u B&S ne. Pane Mravenec houpat bych se ještě nechal, ale točit se už nenechám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 31.215 (?), 22.4.2009 9:28

Já mám šest let TDL 484 TR od Mounfildu. Měl by být stejný co chcete, jen je tam centrální nastavení výšky koleček. Šlape bez problémů, sbírá velmi dobře, jen při hodně mokré trávě něco zůstane. Měnil jsem za tu dobu filtry a olej a mám druhý nůž. Jediný problém je prasklý plast na motoru. Spadla mi z ponku, když jsem měnil nůž, ale vydržela to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 43.164 (?), 22.4.2009 11:24

Jaky motor tam mate? Rozpadla se me ta plastova klapka automatickeho plynu a rozstrelily se me pruzinky. Potreboval bych foto teto casti sekacky. Velmi dekuji za opdoved.

Jen pro info, cely motor stoji 3500,- a jen za tu plastovou klapku chteji 500,-!!! Takze pro ostatni je to trochu voditko...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.164 (?), 22.4.2009 12:02

Tak uz nemusite. Nasel jsem na netu kompletni servisni manual.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.164 (?), 22.4.2009 12:30

Jeste doplnim. V Anglii za to chteji 10 liber a v Belgii 16 euro. Takze MF CZ s cenou 504,.- opet jednicka na trhu ale v necem jinem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.164 (?), 28.4.2009 21:21

Tak nakonec  jsem klapku  koupil v  Brne v  normalnim service za 125,- vcetne DPH l. "I toto je MF"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.171 (?), 25.7.2011 9:56
Slo by ten "normalni servis" blize identifikovat? Hodilo by mi se to :-).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.182 (?), 13.5.2012 17:05

Dobrý den, nemůže zveřejnit odkaz z internetu na zmiňovaný servisní manuál.

Děkuju

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika