Příspěvky uživatele - Ferda Mravenec

Zpracování zabitých kuřat, 18.4.2019
Takové věci se normálně hodili vždycky na hnůj nebo kompost a zvířata na dvorku už si s tím poradili, podle chuti či podle rychlosti a síly. Psovi se dávali i packy z králika i se zbytkem chlupaté kožky. PS: naši psi, když se jim podaří... celý příspěvek >
Kvalitní konzervy a granule, 13.3.2019
Doporučuji nechat pejska, ať si sám vybere. Pustte ho na dvorek, kde budou pobíhat slepice, selátka, kuřátka, kachny, králící atd. No a uvidíte, co bude pejskovi nejvíc chutnat.
Strava pejska s citlivým zažíváním, 20.2.2019
A jak souvisí finanční možnosti s radou, houby víme co pesaně je, tak je možné, že by měl žrát třeba jen ovesné vločky. A kdyby byly finanční možnosti neomezene, tak co byste poradil? Pozlacené lanýže?
Strava pejska s citlivým zažíváním, 15.2.2019
Samojedka sežere i košťál ze zelí, oškrabiny z mrkve a petržele... To je radosti, když se s tím páníčkové objeví ve dveřích!. Teď obě slizují ze země i obílí a slunečnice co tam rozhází ptáci z krmítka.
Šunka bez rychlosolí, 15.2.2019
Šunku jsem nikdy nemíchal ručně, nikdy ni BUBLINKYc nemelu na šajbě. Maso nakrájím na kousky, 20 minut hnětu v pekárně a natlačím do šunkovaru a BUBLINKY tam nemívám!  Není to divné?
Strava pejska s citlivým zažíváním, 15.2.2019 Obsahuje fotku
Co bych je krmil, samy se naše pesany nakrmí, tady sbírají šípky. :-))
Strava pejska s citlivým zažíváním, 15.2.2019
To je celkem naivní představa, že vlk jako šelma žere v přírodě jen maso. Kdybyste kromě letáků o psích granulích sledovala i nějaké jiné tiskoviny, tak byste mohla narazit na informaci, že v protravě vlků v přírodě je maso jen z poloviny. A to... celý příspěvek >
Štěně 5 měsíců, 15.2.2019 Obsahuje fotku
Zkuste si pořídit ještě jednoho, když budou dva, třeba si spolu pokecají a nebude jim smutno.
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 3.1.2018
Jezusmarja, vy naděláte se psem! Že ho nevemete k psichologovi. Normálně ho vystrčte ven a je. Jestli máte dojem, že by mu mohla být v noci zima, tak ho na noc zavřete to té hospodářské místnosti.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 3.1.2018
nu, kdy bývá zahrada často pokryta sněhovou pokrývkou, je vhodné období pro přípravy na novou zahradní sezónu. V tomto měsíci bychom m
Jesenno - zimné práce, 8.12.2016
A to je právě chyba. Pokud má půda vláhový deficit, pokud nebude v zimě dostatečně pršet je potřebné zalévat. A obzvláště u nově zasazených stromků...no synku, u mne dostane každý nově vysazený stromek na podzim kýbl vody při výsadbě a k tomu ho... celý příspěvek >
Jak zazimovat ibišky v nádobách?, 7.12.2016
Jestli je chcete přesadit pořád ještě můžete. Zimování v nádobách... mám v nádobách pár stromů a keřů ve velikosti od 20 cm do necelých dvou metrů od růží, přes krušpánky, skalníky... smrčky až po tůje a přes zimu s nimi nedělám nic, nechám... celý příspěvek >
Co je to za strom?, 7.12.2016
No, na vašem místě bych neděkoval. Z té rozmazané fotky jistě dovede druh stromu poznat Chuck Noris. Je otázka jestli to dovede i Josef s tečkou, ale co já vím třeba je to jen jiný alias Chucka. Mám dojem, že kůra jeřábu muku je poněkud jiná.... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
No, zalévat se mohou. Jiná věc je, jestli je to k něčemu dobré? Ááááááá už vím k čemu je to dobré. Až povolí mrazík, tak tam budete mít zásobu ledu, který to po roztátí zavlaží.
Ptáčci v krmítku, 30.11.2016
Co kocka? Neni prezrana?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika