Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?



host - 184.28 (?)
8.4.2010 10:59

Vám chutnají nějaké škrobáky v restauracích či jídelnách? Vždyť to vaří všechno z jednoho pytle (opékané, americké, vařené, saláty, kaše) nebo berou to nejlevnější, co na trhu je. Myslím si, že dnes už asi nikdo v hospodách brambory neškrábe, že asi berou oloupané vakuované polotovary někde z nějakého velkoskladu. O to hůř pro hospodského a následně i pro hosta, že nemají vůbec tušení o kvalitě brambor a o způsobu jejich využití.

A jak můžete srovnávat knedlíky a bramborama? Nepleťte koše s baňama. Spíše k těm rajčatům to přirovnejte.

"Taky si pěstuju rajčata a určitě se mi to nevypaltí...". Ale moje huba si libuje. A to je důležité." - jste napsal

 A když když jsme došli až k té pšenici, tak moje huba si například libuje i na pečivu z Kojetínské mouky. Levná mouka z PENAMu, nabízená v super- a hyper-marketech je tak akorát na 2 věci,... a.... a čím myslíte, že to je? Výkupnimi kvalitativními parametry pšenice.  

Původní dotaz byl, jestli se vyplatí pěstovat brambory na nějaqkém větším záhumenku či na menším poli? Pokud musí vlastník pozemku zaplatit daň z pozemku, tak je to přece škoda nechat ladem. Plevel tam stejně růst nemůže, to by vás sousedi honili po úřadech. Takže buť někomu pronajmout a nebo něco pěstovat pro vlastní spotřebu a případně na kšeft. Ale vybudovat si stálou zákaznickou klientelu. Dodávat překupníkům do velkoskladu nebo do různých Výkupů se dnes opravdu nevyplatí. Na zbohatnutí to však nebude, ale na přežití snad ano.

Tak je to asi se všemi plodinami ze zahrádky. Co se dnes vyplatí? Vyhrabávat, hnojit, vertikulovat, sekat 2 x týdně trávník?

FR

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 42.149 (?), 20.2.2009 21:58

Chce to od malopěstitele ale i obchod.Perfektní je Rozara

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 65.0 (?), 2.8.2008 12:37

Zkuste odrůdu Laura, jsem taky "bramborová" a tyhle byly po dloooouhé době první s bramborovou chutí. Je to červená a žlutomasá odrůda. Zkusila jsem ji i loni nasadit a vypěstovat, byly vynikající. Ale to bylo loni, když byl suchý bezplísňový rok. Bohužel Laury jsou pozdní a ty u nás bez postřiku chytnou plíseň mnohem dříve než pořádně dozrají - jedinou šancí u nás jsou velmi rané odrůdy. Postřiky odmítám, zasajrajtit si zahrádku nehodlám a tak letos sklízím Laury už teď - jsou menší, ale výborné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 171.101 (?), 11.4.2009 13:38

Jiný pohled. Brambory se rozhodně vyplatí pěstovat i kdyby nic nevyrostlo. RUČNÍ práce s bramborami je mnohem lepší a tělu prospěšnější než "moderní" chození do posilovny. Budete mít lepší břišní a ostatní svaly a shodíte pár kilo a jste na čerstvém vzduchu!!! Čili bramborovým posilovnám zelenou!!  A ono vždycky něco vyroste. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 29.34 (?), 28.4.2009 22:22

Dobrý večer, mě osobně chutnají s červenou slupkou velmi rané ROSARA a se žluto-hnědou slupkou velmi rané MAGDA, rané DALI, MARABEL, polorané DITTA, BELANA. Ale je mnoho jiných dobrých odrůd, jen se v tom vyznat a vědět na jaké využití, se která odrůda hodí. Ne z vlastní zkušenosti, ale z doslechu tuším, že by též mohla být dobrá červená poloraná odrůda LAURA.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 143.244 (?), 7.4.2010 22:53

určitě se vaplatí s pěstováním koncem června nakopat nové brambory uvařit a k tomu třenou Nivu-máslonebo tvaroch se šnytlíkem nemá chybu a i mladí to mají moc rádi.Brambory vydrží - když se nesní do nové sklizně a na vánoce salátek z vlastních brambor nemá chybu.Neváhejte a sázejte!

Držím palce a doboru úrodu a chuť!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
f.rozkosny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 51.120 (?), 8.4.2010 0:00

Občas, když se zastavím na oběd někde v restauraci, sleduji na jakých bramborách si hosté pochutnávají a nebo se ptám obsluhy na odrůdu a kvalitu brambor. Jsou z toho většinou na větvi. Kvalita většinou nevalná, proto to raději řeším guláškem, svíčkovou nebo V-K-Z, nebo v krajním případě to řeším hranolkami. Opravdu dobré brambory si dám doma z vlastní nebo z prověřené produkce. Odzkoušené a pro mě dobré jsou např. Annabelle, Collete, Magda, Dali, Rosara, Marabel, Belana, Dita,... Dříve jsem zkoušel a kladně hodnotil Agria, Karin, Ukama aj. Letos zkouším Rafaela a Princess a k tomu osvědčené Marabel a Dita.

Na vlastním pozemku, pro vlastní spotřebu se to svým způsobem určitě vyplatí. Mám tam bez užitku mulčovat trávu? V zemědělské velkovýrobě se dnes již skoro nic nevyplácí (maso, mléko, obiloviny, luskoviny, brambory, nově i mák ap.) Možná trochu lépe finančně vychází cukrovka a řepka olejka, ale zase je u nás zlikvidovaný zpracovatelský průmysl na tyto komodity a vozit to někde do... se pěkně prodraží.

Na ty brambory si jedině sehnat odbyt v místě bydlištěa okolí a samozřejmě nemůžete pěstovat jen na kšeft např. Santé, ale musíte hledět právě na tu kvalitu, aby jste nalákal a udržel zákazníky.

Ať se daří, přeje FR

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 191.158 (?), 8.4.2010 9:20
Pěstování brambor u nás ve vinařských oblastech přináší potíže které např. naši na severní Moravě (F-M) téměř neznají jako např mandelinka a ochrana proti ní. Samozřejmě že se bavím o zahrádce a ne o poli. Soused na zahradě opětovně zasadil "pár" brambor "aby byly skoro" ale že se tam nastěhuje v obrovském množství mandelinka která se navíc pouští do lilků a rajčat, a šíří se plíseň napadající rajčata kousek vedle, tak to prostě nechápu. Brambory se dají koupit u velkopěstitele (alespoň u nás) ve velkém sortimentu a za cenu vždy nižší než v krámě. Brambory to chce prostor, mechanizaci, prostory na uskladnění.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 8.4.2010 10:11

no nekdo si alespon par brambor vzdy zasadi a to jen zduvodu, ze si muze vykopat vlastni treba i par nedelnich obedu. a kdo ma pole, tak bych take doporucovala sazet brambory, pro nelenive lidi se vzdy najde misto... zahradkar ma hledat chut a radost s toho co si sam vypestuje a ne hledat za vsim obchod zda se to vyplati...,,, zemedelci jsou trosku z cenou zeleniny a vsech veci nuceni jit dolu a proto se oplati pro konzumenty kupovat s obchodu,  ale proto lidi jen se divaji na cenu a vse prepocitaji na kc ale kdo ma zahradku a treba v ni nema treba jen pro radost par kousku nejake zeleniny... dnesni dobe je zahrada ozdobna nez uzitecna... ale at si dela, kazdy co chce, ale kdyz mluvim o bramborach, tak lidi se vic sklaneli nad mandelinkami a okopovavani brambory a muj nazor je, ze kdysik byli lidi zdravejsi meli pohyb, ktery dneska hodne chybi... Tak to shrnu... brambory se  treba nevyplati pestovat na skladovani ale par novych bramboru ze zahonku vam urcite vyplati, kdyz pocitate ceny v obchode----

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 70.100 (?), 8.4.2010 9:55

Každý ujíždí na nečem jiném, někdo na bramborách, někdo na rajčatech, jiný na vepřovém, někdo na drogách. Připadnou mi ty Vaše dotazy na původ brambor trochu exhibicionistické. Když si dáte guláš a k němu knedlík, vyžadujete znát odrůdu pšenice, z které semleli mouku? Když Vám ji neřeknou, odmítnete a jíte guláš samotný? K tématu, pokud se někomu daří pěstovat brambory bez problémů s plísní a mandelinkou - jiné příspěvky-, je výhodné si pár brambor vypěstovat pro chuť. Jestli se to vyplatí se nesluší řešit. Taky si pěstuju rajčata a určitě se mi to nevypaltí z hlediska ekonimiky. Ale moje huba si libuje. A to je důležité.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 184.28 (?), 8.4.2010 10:59

Vám chutnají nějaké škrobáky v restauracích či jídelnách? Vždyť to vaří všechno z jednoho pytle (opékané, americké, vařené, saláty, kaše) nebo berou to nejlevnější, co na trhu je. Myslím si, že dnes už asi nikdo v hospodách brambory neškrábe, že asi berou oloupané vakuované polotovary někde z nějakého velkoskladu. O to hůř pro hospodského a následně i pro hosta, že nemají vůbec tušení o kvalitě brambor a o způsobu jejich využití.

A jak můžete srovnávat knedlíky a bramborama? Nepleťte koše s baňama. Spíše k těm rajčatům to přirovnejte.

"Taky si pěstuju rajčata a určitě se mi to nevypaltí...". Ale moje huba si libuje. A to je důležité." - jste napsal

 A když když jsme došli až k té pšenici, tak moje huba si například libuje i na pečivu z Kojetínské mouky. Levná mouka z PENAMu, nabízená v super- a hyper-marketech je tak akorát na 2 věci,... a.... a čím myslíte, že to je? Výkupnimi kvalitativními parametry pšenice.  

Původní dotaz byl, jestli se vyplatí pěstovat brambory na nějaqkém větším záhumenku či na menším poli? Pokud musí vlastník pozemku zaplatit daň z pozemku, tak je to přece škoda nechat ladem. Plevel tam stejně růst nemůže, to by vás sousedi honili po úřadech. Takže buť někomu pronajmout a nebo něco pěstovat pro vlastní spotřebu a případně na kšeft. Ale vybudovat si stálou zákaznickou klientelu. Dodávat překupníkům do velkoskladu nebo do různých Výkupů se dnes opravdu nevyplatí. Na zbohatnutí to však nebude, ale na přežití snad ano.

Tak je to asi se všemi plodinami ze zahrádky. Co se dnes vyplatí? Vyhrabávat, hnojit, vertikulovat, sekat 2 x týdně trávník?

FR

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika