Sundavillea Red - pěstování



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
111 - (26) - 165.70 (?) 
23.8.2008 17:17

Taky přihodím jednu, mám ji od loňska, s tím, co zde padlo o pěstování souhlasím, řízkováním se rozmnožuje špatně - 1 úspěšný z 12 pokusů.

sundavilka
sundavilka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 23.8.2008 17:26

Krásná!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 177.7 (?), 26.7.2009 19:03
nadherna...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
dana smékalová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 144.98 (?), 23.8.2008 19:08

ta je krásná, ta se vám teda vydařila! Jak ji máte dlouho?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
dana smékalová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 144.98 (?), 23.8.2008 19:15

Tím jsem myslela, jetli příští rok budou (teda, pokud přžijí zimu)I ty naše tak velké.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 126.90 (?), 25.8.2008 10:20

Já jsem si letos objednala od Starkla "red", bohužel mi však vykvetla světlounce růžově (bohužel proto, že už jednu růžovou mám, a to za poloviční cenu), jinak je nádherná. Zimovat budu v zimní zahradě, tak uvidíme...

Nevíte ale někdo, kde se dá sehnat bílá varianta? Prý omomně voní.

Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 205.145 (?), 28.8.2008 12:18
Dobrý den, bílou jsem koupila od starkla, sice byla drahá, ale opravdu to stojí zato, květy jsou jednou takové jak u čevené.Nádhera! Mám tři rostlinky-bílou, červenou a růžovou, všechny jsou letošní, loni jsem měla červenou, krásně kvetla, rostla,ale po novém roce začali opadávat listy, ostříhala jsem ji, ale do jara nevydržela. Řekla jsem už žádnou ale neodolala jsem. Tak doufám, že letos přežijí, dám je do chodby, tak uvidíme. gábina
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 186.53 (?), 2.9.2008 8:00

Dobrý den, právě jsem si přečetla Vaše názory, potíže a rady. Velmi Vám všem děkuji. Já jsem poprvé viděla sundavillu letos na jaře v OBI. Za 600,- Kč se mi ale zdále být drahá i kdy ž nádherná. Dostala jsem ji však k mé veliké radosti od známých k narozeninám.  Během týdne mi ji moje hodná, ale trochu popletená tchyně, která s námi žije, zalila vodou s nějakou chemikálií. Manžel čistil potrubí, babičku jsme na to upozornili, ale co naplat. Kytička mi umřela. V sobotu jsem si ji koupila v Tullnu v Rakousku na výstavě. Koupila jsem si hned tři - dvě červené a jednu růžovou. Všechny za po 2 EUR. Budu se řídit Vašimi radami a zkušenostmi. Ještě jednou díky za ně. Jen mi někdo poraďte, kam s aktivní babičkou.

           Alena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 8.9.2008 9:31

Ahojky, tak ta moje konečně začíná nakvétat a otevírá jedno poupě za druhým.Je to opravdu nádherná kytka.Jen kdyby člověk věděl, že určitě přežije zimu.Já už teď bojím, bojím.Ale říkám si, že by mohla, když se už aklimatizovala. Jestli přežije, koupím si další, jinou barvu.Tak držte palce a já držím Vám.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.9 (?), 22.9.2008 17:00

Ahojka všem! Prosím, poradí mi někdo, jak ostříhat a hlavně kdy, plně kvetoucí sundavillku? Někdo tvrdí na podzim, někdo na jaře. Je mi teď docela líto ji ostříhat, když je plná nádherných květů. Děkuji, Hánč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika