Sundavillea Red - pěstování



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 220.30 (?) 
15.1.2014 15:04

Díky za povzbudivou radu ale nevím jestli jsem ji už neodepsala nadobro, protože ji zalévám hned jak zjistim suchou hlínu. Některé výhony jsou už bez šťávy. To bouganvillea je v pohodě. Dokonce jsem na ní objevila pučící lístky. Mám ji v prádelně se střídavou teplotou. Loni se mi podařilo vypěstovat novou z řízku ale dlouho mi nevydržela, asi jsem ji víc zalíla a tak to budu zkoušet letos znovu. Rozinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 84.7 (?), 29.11.2014 22:17

Zdravím, nejlépe by bylo, dát ji do chladné místnosti (+5...+15 srupňů),možná i těch 15 už je moc.Já je schovával teprve dneska a jak bude trochu přes den hezky, tak je zase vystrčím ven(dnes to v noci vypadá na mráz).A chce světlé stanoviště.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 88.16 (?), 30.6.2008 18:22

ahoj všem taky jsem si koupila sundavile červenou.bylo to loni v září a od té doby mi vubec nekvete a ještě k tomu mi rostou daleko menší lístky než je na rostlině. poslední dobou mi začali i žloutnout listy kdo ví jak kytku zachranit prosím pomozte a poradtě mi. moc děkuji za rychlou odpověd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
MilusV - (45) - 216.103 (?), 6.9.2012 1:10

Sundavilla přezimuje jako muškáty, světlo chladno málo zalévat -nepřemokřit - spí a má hlízičku. Miluš

Sundavilla red
Sundavilla red
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 54.27 (?), 6.9.2012 7:33

Ooooo, krásné kytky, pěkný vstup do nového dne. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 67.205 (?), 19.7.2008 22:15

Ráda jsem se přiučila. Tuto květinu jsem dostala k narozeninám vloni. Letos jsem ji přesadila k opoře a představte si - k jaké! Když odkvetla Juka, tak jsem uřízla a očistila květní stvol a na něj omotala šlahouny Sundaville. Perfektně drží a vypadá to pěkně! Marta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 143.188 (?), 31.5.2009 20:27

dobry den v loni jsem si koupila sundaville red byla opravdu nadherna.podařilo se mi jí i přezimovat ale ted je taková divná má jen pár lístečku a už vubec nevipadá že by kvetla spíše stojí prosím pomozte mi jsem s toho neštastná už jsem uvažovala i o zakoupení nové rostlinky ale nemihu jí nikde sehnat, Budu vám velmi vděčná za každou radu děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 62.39 (?), 25.9.2009 13:15

Dobrý den, právě jsem si pročetla vaše příspěvky a moc za ně děkuji. Je skvělé mít internet a dozvědět se co právě potřebujete. Před časem jsem se dočetla, že tato krásná květina se špatně přezimovává. Věřím, že po vašich příspěvcích mě ve zdraví přečká zimu a na jaře se zase budu kochat její nádherou. Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 194.186 (?), 12.10.2009 17:29

Zdravím všechny pěstitelky těchto krásek.Už jste je zazimovali??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 77.171 (?), 31.3.2010 19:16

Ještě se podívejte na tyto stránky. Je tam více barev Sundavillek.   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika