Příspěvky uživatele - 205.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červený javor, 10.9.2009
Dobrý den koupila jsem si menporadíte mi prosím jak ho pěstovat, jaká hlína, slunce... díky gábina
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 10.9.2009
Dobrý den, tak se dívám na ty krásné záhonky, během měsíce budu také řešit asi půl metru široký záhonek dlouhý asi 5 metrů, mám ho ale skoro celý den ve stínu u zdi, poradíte mi prosím co by se tam hodilo? Děkuji Gábina
Bambusová tráva, 10.9.2009
Dobrý den, má někdo prosím zkušenosti s pěstováním bambusové trávy? Koupila jsem ji na jaře, udělala krásný asi metrový převis, teď nevim co s ní na zimu. Díky za radu Gábina
Postrik proti pilatce, 10.5.2009
Tak my máme také pilatku, jak tady čtu na postřik je pozdě, co dělat aby se jí člověk zbavil? Někde jsem četla že přezimuje vzemi, dá se to nějak vyhubit?
Sundevila v zimě, 3.5.2009
Tak jsem přišla o všechny tři, u těch dvou menších jsem to předpokládala už v zimě, a ta veliká se pořád držela až asi před měsícem odešla úplně. Tak jsem se zařekla že už na to kašlu a nebudu pořizovat každý rok nové, není to zrovna levná květina,... celý příspěvek >
sundevila v zimě, 23.1.2009
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak se daří vašim sundevilám v zimě. Moje rostlina skoro celá opadala, mám ji v místnosti kde je kolem 20 stupňů, má hodně nových výhonů, na podzim jsem ji nestříhala, tak bych to zkusila na jaře. je to moje druhá... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 28.8.2008
Dobrý den, bílou jsem koupila od starkla, sice byla drahá, ale opravdu to stojí zato, květy jsou jednou takové jak u čevené.Nádhera! Mám tři rostlinky-bílou, červenou a růžovou, všechny jsou letošní, loni jsem měla červenou, krásně kvetla, rostla,ale... celý příspěvek >
Nevymrzající banánovník, 22.8.2008
Dobrý den, má prosím někdo zkušenost s venkovním banánovníkem? koupili jsme ho myslím že ve starklu, zasadili do květináče, roste přímo skvěle, ale s blížící se zimou přemýšlím, jestliho mám dát dovnitř, nebo ven do hlíny i s květináčem, když mají... celý příspěvek >
mšice, 29.5.2008
Dobrý den, prosím o radu jak na mšice, máme je na švestce, mladých jabloních, no skoro všude. děkuji gábina
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika