Příspěvky uživatele - dana smékalová

Co nasadit do truhlíků na které nesvítí slunce?, 13.5.2009
mám také moc ráda fuchsie apěstuju je už dlouho.Rozmnožují se dobře, jsou krásné, a dívala jsem se na to vaše doporučení... no to je nádhera!!!Kdybych tak mohla mít všechny!!!           Dana
Olověnec Plumbago au, 21.4.2009 Obsahuje fotku
Souhlasím z předchozím příspěvkem, jen hnojím Krystalonem a dodávám, že se dá lehce i rozmnožit-na podzim nastříhat vrcholové výhonky a skoušela jsem je dát do vody a i přímo do hlíny a obojí se chytlo. Dana
Sundevila v zimě, 20.4.2009
Loni jsem koupila 2 rostliny.Jednu jsme dali na zkoušku do chladna/asi 10až 18/ druhou jsme nechali v zimní/15- 20/.ta v chladnu je už vyhozená v popelnici ata druhá krásně obráží.Ono asi záleží na tom, co chce ta která rostlina udělat.Jo, jsou to... celý příspěvek >
prosím o radu, 18.2.2009
Jani, ta vánoční hvězda je parádní.Já jsem ji ještě nezkoušela nechat dýl, vždycky ji vyhazuju.Příště to skusím.Dana
Orchideje, 18.2.2009
No a pokud ji mám v košíčku a pověšenou u okna, stačí ji namočit v lavoru s odstátou vodou?Mám ji v zimní, ostatní taky, kvetou mi už od října(některé).Jinak dík zaodpověd´.Dana
Orchideje, 2.2.2009
dostala jsem VANDU rostoucí v košíčku.Vanda se nasmí rosit, to vím, ale jak ji mám pěstovat, to nevím.Poradí mi někdo?
Cymbidium a Dendrobium, 4.12.2008
Jirko, Karlos,moc vám děkuju za rady.Příště si nejdřív zjistím, jak to pěstovat a pak si to pořídím.Vytáhla jsem ho pernice, byla tam jenom kůra, byla uplně vlhká a smrděla zatuchlinou.Já jsem ho sice nezalívala, ale tam kde byl je vysoká... celý příspěvek >
Co je to za rostlinku?, 3.12.2008
Tak se nezlobte, podle fotky se mi zdálo podobné.Ale jsou krásné, že jo.
Co je to za rostlinku?, 3.12.2008
skuste si zadat ADENIUM jestli je to ta kytička, náhodou jsem to našla na GOGLU, zdá se mi to stejné nebo podobné?
kultivar orchideje?, 3.12.2008
Ano, obě pahhlízy už tam byly.Koupila jsem ji 7.11. nestačilo narůst nic nového.Mám tu shnilou uřezat?No, je docela možné, že se nachladila.Ach jo!
odrůdy mečíků, 2.12.2008
A co Pompeii a Dido a tak dále... prostě-všechny jsou krásný.
kultivar orchideje?, 2.12.2008
Nenapsala jsem, že už je v jiné místnosti nahoře v bytě.A odchází...
kultivar orchideje?, 2.12.2008
takže, mám je vkanceláři na okně, okno je plastové ale má vroubkované sklo-asi málo světla?Rozdíly teplot-možná až 8stu.-ale jestliže je teplomilné-hnojivo-používám Kristalon, ale už nevím kde jsem četla, že má vegetační klid, tak ještě nedostal... celý příspěvek >
Durman, 1.12.2008
Ten druhý je ale už z roku 2006,ten velký žlutý nám loni na podzim trochu přešel mrazem a no a nerozchodil to.Ale už se pěstují noví.
Durman, 1.12.2008 Obsahuje fotku
Jani, jestli myslíte ten můj, tak díky.Já ho vložím ještě jednou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika