Náhradní díly



host - 4.243 (?)
25.10.2016 7:29

Myslím nutíte Standu do zavádějící odpovědi. Sám napsal a řekl bych že to tak v některých případech i je, že originální a jiné náhradní díly pocházejí ze stejné výrovní linky, jen jsou v jiných obalech.  Už to tu zaznělo, asi je třeba se v tomto sortimentu trošku orientovat. Standa za svoji práci ručí dle zákona, tak pochybuju, že laboruje s díly jak si zde někteří představují. Montuje to, co ho nevyšplouchne. Řekl bych, že montuje i tzv. neoriginální díly které se ale od originálních mohou lišit jen obalem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 147.46 (?), 24.10.2016 21:54

Vy dva kabaretiéři 11.110 a 105.167, jste ještě neviděli tolik kroužků, kolik jich já měnil. A dokažte, že je všechno dobře vyrobeno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 24.10.2016 22:08
Nu co se dá dělat, nejsem sběratel kroužků. Co jako všechno dobře vyrobeno? Co do toho počítáte? Dokázat se dá, co kupujete vy, sběrateli kroužků, je zpravidla vyrobeno špatně, nebo je chyba v něčem jiném.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.173 (?), 24.10.2016 22:16
Ak sa.dá napr gufero nahradiť nejakým štandardným rozmerom tak nejde o cenu ale o prevedenie a materiál. Gufero v 2T motoroch musí.zvládať vysoké otáčky, teploty, tlak-podtlak cca 0.8 bar a pod. Guferá sa vyrábajú z rôznych materiálov. Tiež je dôležitá dĺžka.skladovania /NBR- max 3-5 rokov. / Takisto napr aj Vazelína stráca svoje mazacie vlastnosti aj napr.v uzavretých ložiskách už po 3 rokoch. Pre 2T motory iba FKM. Pre zvýšené tlaky oplechované.Najviac chýb však vzniká nesprávnym postupom montáže daných komponentov Atď.atď. Jaro Š
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 69.5 (?), 24.10.2016 23:30

Zdravím Miroslave, porovnáváte neporovnatelné. Kasumex prodává za Vámi uvedenou cenu gufero i s kvalitním ložiskem a ta cena tomu opravdu odpovídá. I-les prodává za uvedenou cenu pouze gufero a když si k němu dokoupíte ložisko od SKF, tak jste na ceně Kasumexu. Dle mého názoru jsou gufera obou prodejců ze stejné výrobní linky. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 25.10.2016 0:02

pokiaľ viem, tak napr. hq nerobí vlastné lišty, ale robí pre nich oregon. cena 45 cm 3/8 1,5 mm lišty s logom hq 33,6e a cena oregon lišty 28,9e. rozdiel je v logu. jednoducho podľa mňa to originálne s logom je drahšie ako presne to isté, od toho istého výrobcu, ktorý to predáva pod vlastnou značkou,  preto nie som zástanca originálnych dielov (príslušenstva). to bol len príklad, v žiadnom prípade sa nechcem hádať a každý nech si kupuje čo chce, čomu verí. ja verím neoriginálnym dielom. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.81 (?), 20.7.2018 10:44

Mám HQ 395xp plagiát. Bezvadné startování, spokojenost.

Při řezání dubových špalkú začala koktat a šlus. ulámala se sukénka

a oloupal se povrch válce. Teprve nyní jsem se dozvěděl že je to čína a abych ji hodil ze skály, čož se mě nechce. V servisu mi nechtějí ukázat válec abych si mohl porovnat rozměry. Poraďte prosím. Zdraví Vláďa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 115.174 (?), 20.7.2018 17:44

Rozmery čoho chcete porovnať?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 25.10.2016 6:27
A Stando přímá odpověď, dáváte do strojů neoriginální součástky?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 25.10.2016 7:29

Myslím nutíte Standu do zavádějící odpovědi. Sám napsal a řekl bych že to tak v některých případech i je, že originální a jiné náhradní díly pocházejí ze stejné výrovní linky, jen jsou v jiných obalech.  Už to tu zaznělo, asi je třeba se v tomto sortimentu trošku orientovat. Standa za svoji práci ručí dle zákona, tak pochybuju, že laboruje s díly jak si zde někteří představují. Montuje to, co ho nevyšplouchne. Řekl bych, že montuje i tzv. neoriginální díly které se ale od originálních mohou lišit jen obalem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 25.10.2016 10:43

Zdravím, mám okruh přátel a i sebe, kde se souhlasem osazuji některé neoriginální díly. Tímto jsem si časem vytvořil obrázek jak a které díly se v provozu chovají. Jsou to cenné zkušenosti a úmysně vždy se souhlasem zkouším další a další. Některé díly jsou už dle mého pohledu nepoužitelné a jdou rovnou do koše ale některé věci jsou plně srovnatelné s originálem a nebo dokonce lepší. Rozhodně bych nenamontoval třeba ložiska na kliku jiné než origo a nebo od předních výrobců (pro mě jsou to SKF, TIMKEN, FAG, NSK). Zrovna tak třeba písty, od některých výrobců jsou již na pohled podezřelé u válců máte výběr mezi origo, nebo nikasilem, nebo chromem z druhovýroby, u klikovek je výběr snadnější a některé jsou na pohled i lepší než originál a dle mých zkušeností, pokud nejsou používány v profizátěži, tak vydrží celou věčnost. Na ostatní díly mám díl od dílu vytipovány dodavatele a toho se držím, protože to pasuje a funguje. Při výběru ssacích hrdel jsem se mnohokrát "spálil" ale zase je to cenná zkušenost, to samé jsou prstýnky řetězek ale najdou se i kvalitnější než oregon, podobné je to s lištami, jeden výrobce je kvalitativně srovnatelný s oregonem za poloviční cenu. Ještě k cenám, v poslední době se s e-shopy na ND "roztrhl pytel" a k tomu se přizpůsobují i ceny, také jsem některé vyzkoušel a už se k nim nevrátím. Reklamace je potom obtížná, protože ani neznají základní věci (například: velký problém vyreklamovat klikovku, protože mají za to, že na Stihl 021 a 023 je stejná) a podobně. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika