Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, mám okruh přátel a i sebe, kde se souhlasem osazuji některé neoriginální díly. Tímto jsem si časem vytvořil obrázek jak a které díly se v provozu chovají. Jsou to cenné zkušenosti a úmysně vždy se souhlasem zkouším další a další. Některé díly jsou už dle mého pohledu nepoužitelné a jdou rovnou do koše ale některé věci jsou plně srovnatelné s originálem a nebo dokonce lepší. Rozhodně bych nenamontoval třeba ložiska na kliku jiné než origo a nebo od předních výrobců (pro mě jsou to SKF, TIMKEN, FAG, NSK). Zrovna tak třeba písty, od některých výrobců jsou již na pohled podezřelé u válců máte výběr mezi origo, nebo nikasilem, nebo chromem z druhovýroby, u klikovek je výběr snadnější a některé jsou na pohled i lepší než originál a dle mých zkušeností, pokud nejsou používány v profizátěži, tak vydrží celou věčnost. Na ostatní díly mám díl od dílu vytipovány dodavatele a toho se držím, protože to pasuje a funguje. Při výběru ssacích hrdel jsem se mnohokrát "spálil" ale zase je to cenná zkušenost, to samé jsou prstýnky řetězek ale najdou se i kvalitnější než oregon, podobné je to s lištami, jeden výrobce je kvalitativně srovnatelný s oregonem za poloviční cenu. Ještě k cenám, v poslední době se s e-shopy na ND "roztrhl pytel" a k tomu se přizpůsobují i ceny, také jsem některé vyzkoušel a už se k nim nevrátím. Reklamace je potom obtížná, protože ani neznají základní věci (například: velký problém vyreklamovat klikovku, protože mají za to, že na Stihl 021 a 023 je stejná) a podobně. Standa.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika