Náhradní díly



host - 16.173 (?)
24.10.2016 22:16
Ak sa.dá napr gufero nahradiť nejakým štandardným rozmerom tak nejde o cenu ale o prevedenie a materiál. Gufero v 2T motoroch musí.zvládať vysoké otáčky, teploty, tlak-podtlak cca 0.8 bar a pod. Guferá sa vyrábajú z rôznych materiálov. Tiež je dôležitá dĺžka.skladovania /NBR- max 3-5 rokov. / Takisto napr aj Vazelína stráca svoje mazacie vlastnosti aj napr.v uzavretých ložiskách už po 3 rokoch. Pre 2T motory iba FKM. Pre zvýšené tlaky oplechované.Najviac chýb však vzniká nesprávnym postupom montáže daných komponentov Atď.atď. Jaro Š
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 147.46 (?), 24.10.2016 21:54

Vy dva kabaretiéři 11.110 a 105.167, jste ještě neviděli tolik kroužků, kolik jich já měnil. A dokažte, že je všechno dobře vyrobeno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 24.10.2016 22:08
Nu co se dá dělat, nejsem sběratel kroužků. Co jako všechno dobře vyrobeno? Co do toho počítáte? Dokázat se dá, co kupujete vy, sběrateli kroužků, je zpravidla vyrobeno špatně, nebo je chyba v něčem jiném.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.173 (?), 24.10.2016 22:16
Ak sa.dá napr gufero nahradiť nejakým štandardným rozmerom tak nejde o cenu ale o prevedenie a materiál. Gufero v 2T motoroch musí.zvládať vysoké otáčky, teploty, tlak-podtlak cca 0.8 bar a pod. Guferá sa vyrábajú z rôznych materiálov. Tiež je dôležitá dĺžka.skladovania /NBR- max 3-5 rokov. / Takisto napr aj Vazelína stráca svoje mazacie vlastnosti aj napr.v uzavretých ložiskách už po 3 rokoch. Pre 2T motory iba FKM. Pre zvýšené tlaky oplechované.Najviac chýb však vzniká nesprávnym postupom montáže daných komponentov Atď.atď. Jaro Š
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 69.5 (?), 24.10.2016 23:30

Zdravím Miroslave, porovnáváte neporovnatelné. Kasumex prodává za Vámi uvedenou cenu gufero i s kvalitním ložiskem a ta cena tomu opravdu odpovídá. I-les prodává za uvedenou cenu pouze gufero a když si k němu dokoupíte ložisko od SKF, tak jste na ceně Kasumexu. Dle mého názoru jsou gufera obou prodejců ze stejné výrobní linky. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 25.10.2016 0:02

pokiaľ viem, tak napr. hq nerobí vlastné lišty, ale robí pre nich oregon. cena 45 cm 3/8 1,5 mm lišty s logom hq 33,6e a cena oregon lišty 28,9e. rozdiel je v logu. jednoducho podľa mňa to originálne s logom je drahšie ako presne to isté, od toho istého výrobcu, ktorý to predáva pod vlastnou značkou,  preto nie som zástanca originálnych dielov (príslušenstva). to bol len príklad, v žiadnom prípade sa nechcem hádať a každý nech si kupuje čo chce, čomu verí. ja verím neoriginálnym dielom. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.81 (?), 20.7.2018 10:44

Mám HQ 395xp plagiát. Bezvadné startování, spokojenost.

Při řezání dubových špalkú začala koktat a šlus. ulámala se sukénka

a oloupal se povrch válce. Teprve nyní jsem se dozvěděl že je to čína a abych ji hodil ze skály, čož se mě nechce. V servisu mi nechtějí ukázat válec abych si mohl porovnat rozměry. Poraďte prosím. Zdraví Vláďa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 115.174 (?), 20.7.2018 17:44

Rozmery čoho chcete porovnať?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 25.10.2016 6:27
A Stando přímá odpověď, dáváte do strojů neoriginální součástky?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 25.10.2016 7:29

Myslím nutíte Standu do zavádějící odpovědi. Sám napsal a řekl bych že to tak v některých případech i je, že originální a jiné náhradní díly pocházejí ze stejné výrovní linky, jen jsou v jiných obalech.  Už to tu zaznělo, asi je třeba se v tomto sortimentu trošku orientovat. Standa za svoji práci ručí dle zákona, tak pochybuju, že laboruje s díly jak si zde někteří představují. Montuje to, co ho nevyšplouchne. Řekl bych, že montuje i tzv. neoriginální díly které se ale od originálních mohou lišit jen obalem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 25.10.2016 10:43

Zdravím, mám okruh přátel a i sebe, kde se souhlasem osazuji některé neoriginální díly. Tímto jsem si časem vytvořil obrázek jak a které díly se v provozu chovají. Jsou to cenné zkušenosti a úmysně vždy se souhlasem zkouším další a další. Některé díly jsou už dle mého pohledu nepoužitelné a jdou rovnou do koše ale některé věci jsou plně srovnatelné s originálem a nebo dokonce lepší. Rozhodně bych nenamontoval třeba ložiska na kliku jiné než origo a nebo od předních výrobců (pro mě jsou to SKF, TIMKEN, FAG, NSK). Zrovna tak třeba písty, od některých výrobců jsou již na pohled podezřelé u válců máte výběr mezi origo, nebo nikasilem, nebo chromem z druhovýroby, u klikovek je výběr snadnější a některé jsou na pohled i lepší než originál a dle mých zkušeností, pokud nejsou používány v profizátěži, tak vydrží celou věčnost. Na ostatní díly mám díl od dílu vytipovány dodavatele a toho se držím, protože to pasuje a funguje. Při výběru ssacích hrdel jsem se mnohokrát "spálil" ale zase je to cenná zkušenost, to samé jsou prstýnky řetězek ale najdou se i kvalitnější než oregon, podobné je to s lištami, jeden výrobce je kvalitativně srovnatelný s oregonem za poloviční cenu. Ještě k cenám, v poslední době se s e-shopy na ND "roztrhl pytel" a k tomu se přizpůsobují i ceny, také jsem některé vyzkoušel a už se k nim nevrátím. Reklamace je potom obtížná, protože ani neznají základní věci (například: velký problém vyreklamovat klikovku, protože mají za to, že na Stihl 021 a 023 je stejná) a podobně. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika