Honda GCV160 motor nelze nastartovat



host - 245.166 (?)
29.10.2014 7:53

Jestli to mělo být k příspěvku,,Kouppil jsem nový motor Honda GSV 190, tak od Uherského Hradiště.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
            
host - 245.166 (?), 29.10.2014 7:53

Jestli to mělo být k příspěvku,,Kouppil jsem nový motor Honda GSV 190, tak od Uherského Hradiště.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
mhi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (194) - 62.154 (?), 1.11.2014 12:41

Mozna se u Hondy za tech 10 let neco zmenilo, nevim. Tu nasi sekacku jsem "opravil" - rozebral, vycistil, sesteloval. Dokonce jsem nemusel ani jit hloubeji do motoru (viko ventilu, klika), takze mi zustal nakoupeny material na pretesneni. Zena rikala, ze takhle dobre pry sekacka snad nikdy nesekala :-).

Kazdopadne pro odlehlejsi nemovitost jsem koupil srotovou sekacku za 400 Kc, motor Briggs&Stratton. Stari obdobne. Ve srovnani s Hondou mi to prislo jako detska hracka - to co je na Honde "poradne" (filtr, karburator, drobne prvky) je na tom B&S takove... no misto filtru je houbicka na nadobi namocena do oleje, vsechno takove forove, rozpada se. Pritom stari je +- obdobne, puvodni porizovaci cena B&S asi o 1000 mene nez jsem dal za Hondu.

Motor B&S chyta neochotne, ma vibrace a nechodi mu regulace otacek, takze na jare se do nej pustim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 131.142 (?), 19.6.2017 16:45

U mne začal nejdříve motor jít nepravidelně a pokuřovat. Bylo jasné, že motor nejde do patřičných otáček a nemá výkon, který se potvrdil při sekání. Po několika metrech se začal dusit až do zhasnutí. Několikrát jsem ho ještě natočil, ale teď už nechytne vůbec. Z oleje byl cítit benzín, jak se tam dostal mi není jasné. Svíčka byla úplně černá, ani po vyčištění a výměně oleje motor nejde. Motor má odpracováno cca 10hodin ve stráni. Letos to byl první pokus o sekání, který ani ne po půl hodině skončil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika