Příspěvky uživatele - 245.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udírny Thermowind, 20.11.2018
Dobry den, jak dlouho a na kolik stupnu jste udil klobasky prosim?
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 29.10.2014
Jestli to mělo být k příspěvku,,Kouppil jsem nový motor Honda GSV 190, tak od Uherského Hradiště.
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 28.10.2014
No nevím koupil jsem nový motor honda GSV 190 N2G7 jako záměnu za tecumseh, ale to je horší, než ten vyběhaný motor, pořád to taročí, nestartuje, teď to opravovali, měnili tam údajně zapalování, jelo to chvilku dobře a už to zase jenom taročí, začalo... celý příspěvek >
Který motor zvolit?, 19.6.2014
Vyřešeno hotovo, pokud budete na podzim shazovat paroží, dejte vědět.
Který motor zvolit?, 13.6.2014
No tak jsem napsal prodejci e-mail a odpověděl mi že za 8500 Kč Honda GSV s těžkým setrvákem a byl jsem kousek na prodejně, to samé Honda GSV 190 těžký setrvák a upozornil jsem je, že to je na motokultivátor, ať to nedělá problémy. A navíc vzduchový... celý příspěvek >
Který motor zvolit?, 11.6.2014
Pánové děkuji za rady, ale ještě se zeptám, koukal jsem na popis motoru B&S850 62/22IC a je tam uvedeno tlakové mazání a olejový filtr, a koukal jsem na motor s označením B&S IC v Baumaxu, nebo jak se to jmenuje a lozil jsem po zemi koukal,... celý příspěvek >
Který motor zvolit?, 10.6.2014
chci vyměnit motor na MKS60 a rozhoduji se mezi B&S 850 62/22 IC a Honda GSV 190. Poraďte který bude lepší volba za Tecumseh Vector XL/ C 60? Děkuji.
Sekačku opravit či novou?, 8.6.2014
Hele mám foto původního motoru výče, to s těmi roztečemi. Ale řeším ještě jeden problém, kde se dá sehnat páčkový ovladač plynu, nebo spíše startu k motoru B&S? Jak se tomu odborně říká?
Sekačku opravit či novou?, 8.6.2014
Ale stejně se Vás ještě zeptám, už jste od toho Poláka něco na Aukru kupoval? Pokud ano, prosím zkušenost, ono chci dražší výkonější motor a nevím, je to totiž na kultivátor MKS. Děkuji.
Sekačku opravit či novou?, 8.6.2014
Super, díky moc, hřídel se mi tam vleze i 80 mm, v tom problém nebude, jen musím ještě nechat udělat novou dvojtou řemenici, příp. vymezovací O kroužky a bude, to jsem rád. Děkuji.
Sekačku opravit či novou?, 7.6.2014 Obsahuje fotku
Opravdu si myslíte, že: jsou motory univerzální a ty rozteče pasují? Potřebuji žaměnit motor Tecumseh Vector 6,0 XL/C za jiný a to upevnění je jen na 3 šrubech s těmito rozteči: Přikládám obrázek děkuji za odpověď.
Motor Tecumseh, 7.6.2014
A kam to dáváte do opravy? Já mám motor Vector XL/C 6,0 a skoro už 20 let, celou dobu šlapal jak hodinky, i teď by se dalo říci že šlape, ale už nemá výkon, olej nežere, tak uvažuji nechat opravit, nebo vyměnit za jiný, ale co by pasovalo na MKS, aby... celý příspěvek >
MKS 60 Tecumseh, 7.6.2014
Zdravím! Mám MKS 60 s motorem Tecumseh Vector XL/C 6,0 No už to má nějaký ten rok za sebou a výkon motoru slábne. Už někdo dělal na tomto generálku motoru? Nebo měnil motor za jiný? Poraďte. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika