Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mozna se u Hondy za tech 10 let neco zmenilo, nevim. Tu nasi sekacku jsem "opravil" - rozebral, vycistil, sesteloval. Dokonce jsem nemusel ani jit hloubeji do motoru (viko ventilu, klika), takze mi zustal nakoupeny material na pretesneni. Zena rikala, ze takhle dobre pry sekacka snad nikdy nesekala :-).

Kazdopadne pro odlehlejsi nemovitost jsem koupil srotovou sekacku za 400 Kc, motor Briggs&Stratton. Stari obdobne. Ve srovnani s Hondou mi to prislo jako detska hracka - to co je na Honde "poradne" (filtr, karburator, drobne prvky) je na tom B&S takove... no misto filtru je houbicka na nadobi namocena do oleje, vsechno takove forove, rozpada se. Pritom stari je +- obdobne, puvodni porizovaci cena B&S asi o 1000 mene nez jsem dal za Hondu.

Motor B&S chyta neochotne, ma vibrace a nechodi mu regulace otacek, takze na jare se do nej pustim.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika