Příspěvky uživatele - Juliána

Neznámá, 2.2.2011
Proč ne kiwi? Silně mně to připomíná kiwi, které mám u domu a už hodně let ozeleňuje hromosvod, každoročně umrzne a vždycky zase vyrazí z babky a do podzimu se vyšplhá až do poloviny střechy.J.
Grace Star, 2.2.2011
Máte pravdu, stromků z Terezy jsem se nedočkala a těch výmluv a ujišťování, že stromky už poslali atd., atd., úplně jsem ztratila v toto zahradnictví důvěru, škoda. Nakonec jsem koupila třešni  Grace Star u Ornitologického spolku Nepomuk -... celý příspěvek >
Grace Star, 18.10.2010
Na jaře jsem se také ptala ve Fytosu v Plzni, kontejnerovanou měli, ale údajně nebyla moc pěkná,  asi nějaký zbytek, řekli, že budou na podzim, volala jsem do Fytosu den před prodejem, který měla tato firma pro třešně uveden na své internetové... celý příspěvek >
Grace Star, 20.5.2010
V loňském roce na podzim jsem jsem ji koupila na zakrslé podnoži Gisele 5, bohužel nevyrašila. Nevíte, zda se prodávají někde kontejnerované, snad by byla větší šance na přežití, když by do zimy zakořenila. Předem díky za rady.J.
Zásilková zahradnictví, 27.4.2010
Také jsem letos objednávala od pana Basíka poprvé, zásilku poslal poměrně brzy najaře, všechny cibule lilií už měly puky, a docela dost velkou objednávku poslal celkem v malé krabici, až jsem se divila, že se to tam vešlo. Ovšem je jasné, že je to... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 23.4.2010
Dnes jsem dostala zásilku od firmy Zahradní centrum Slivoň, píšu dokud jsem ještě nažhavená, objednávám si od různých dodavatelů, ale s takovou hrůzou jsem se ještě nesetkala. Rostliny clematisů byly v krabici "vzhůru nohama", dovedete si... celý příspěvek >
Zahradni solarni osvetleni, 21.4.2010
Děkuji za radu, vyměnila jsem NiCd akumulátory za NiMh, všechny čtyři krásně svítí. Děkuji J.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 12.4.2010
Teprve včera jsem zasela mrkev - karotku, dávám do ní jako značkovací ředkvičku, tu potom sklidím a mrkev roste vesele dál. Sela jsem až včera i tak mi padaly do ještě nezahrnutých řádek kroupy. Přikryla jsem záhonek síťovinou, jinak tam řádí kočka.... celý příspěvek >
Zahradni solarni osvetleni, 2.4.2010
V loňském roce jsem si koupila zahradní solární světýlka, takové ty v OBI jedno cca za stovku. Letos ze čtyřech tři nesvítí. Jde s tím něco dělat, nebo jsou na vyhození? Prosím sdělte své zkušennosti. Předem děkuji. J.
Vozík na hadici, 26.3.2010
Ale, ale, pane Vyskočile, to je přece jasné. A přece Vám nemohu dát za pravdu. Každý diskutující měl nějaké zkušennosti a tím velice přispěl k tomu, abych se vyvarovala některých omylů a chyb a rozšířil tak mé vědomosti. Na základě této mozaiky... celý příspěvek >
Vozík na hadici, 26.3.2010
Tak si tak brouzdám po intrernetu a hledám vozíky na hadice, na internetu je jich docela dost, až jsem z toho celá zmatená. Mimochodem moc děkuji za rady, hadici mám a o její kvalitě toho moc nevím, zatím bych ji chtěla použít na vozík, není to... celý příspěvek >
Vozík na hadici, 24.3.2010
Také se dívám po nějakém vozíku na hadice, nejsem z toho moc moudrá, něco by se mi hodilo, zvláště proto, že manžel je po operaci srdce a zahradničení v plné míře dopadne na mne a také proto, kdyby se toho přesto chopil /znáte to, těžko to uhlídáte/,... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 16.2.2010
Docela jste mne navnadili, abych se také přidala k diskusi. Vyvážela jsem sníh ze dvora cca 100 koleček, ještě bych měla, když nechci chodit do garáže a ke zvířatům kdovíjak dlouho blátem. Na trávníku a na zahrádce ho nechávám, ať se to napije.... celý příspěvek >
Šikovný žebřík - štafle, 8.2.2010
Prosím o radu, potřebuji šikovný žebřík - štafle na prořezávání stromů /většinou zákrsky sem tam nějaký vysokokmen/. Má představa je aby byl lehký ale dostatečně pevný a mohl se používat jako štafle, v případě potřeby jako žebřík a také prosím... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek, 6.1.2010
Chtěla bych koupit zahradní traktůrek pro manžela, předem předesílám, že jsem naprostý laik. Představovala bych si traktůrek, kterým lze sekat trávu na sušení, ale i sbírat do koše,  a aby k němu bylo možné připojit vozík  /pokud by to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika